• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lunatic Soul
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-17, 11:22   Lunatic Soul



Lunatic Soul to projekt poboczny Mariusza Dudy, bliżej znanego z zespołu Riverside. W przerwie między albumami swojej macierzystej formacji Mariusza postanowił nagrać coś swojego, w pełni swojego. I tak w 2008 roku wydaje on pod nazwą Lunatic Soul płytę pod także takim tytułem nakładem Mystic Production. Muzyka na albumie Mariusza różni się ogromnie od tego co prezentuje on z kolegami w Riverside. Tu postawił on na w pełni akustyczne brzmienie, do tego dodał czasami jakieś plamy klawiszowe, muzykę etniczną no i oczywiście wokal, to właśnie głos Dudy jest chyba jedynym podobieństwem między tymi dwoma zespołami w których przyszło mu się udzielać. Muzyka jest delikatna, snująca się, melancholijna i wręcz fascynująca. Wystarczy płytę włączyć na dość dużą głośność naszego odtwarzacza i jest po zawodach...wchłania ona słuchacza. Ja od razu kupiłem wydawnictwo jak dowiedziałem się kto to robił. Wszak to teraz tylko 28 zł. Polecam gorąco i zapraszam do dyskusji! :DD :DD


http://www.lunaticsoul.com/
http://www.myspace.com/lunaticsoulband
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Wysłany: 2009-06-18, 19:46   

 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-06-18, 19:46   

dominik napisał/a:
Wystarczy płytę włączyć na dość dużą głośność naszego odtwarzacza i jest po zawodach...



+1


Płyta jest bardzo dobra, na łeb na szyję biję ost wydawnictwo Riverside( nie ADHD, bo tego jeszcze nie słuchałem). Melancholia, coś to Karh lubi najbardziej.Mam w oryginale, brzmi 100razy lepiej niż druciane mp3.
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Giby 
666


Last.fm: DonGiby
Wiek: 40
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 141
Ostrzeżeń:
 1/4/7
Wysłany: 2009-07-18, 09:25   

Moc. Elegancko doprawiona smaczkami tzw. etnicznymi (flety w at the beginning itp), fajnie to wszystko się łączy, przemyślane.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100