• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
RA D IOHE_A D/ PO_Z NA_Ń
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-08-31, 14:16   

Kaco ma 18 lat??? :DD

okejas są zdjęcia. dam może nie chronologicznie ale co tam. zacznę od siebie - popatrzcie a zrozumiecie dlaczego Szaweł nazywa mnie Kruszynką :DD zdjęcie można nazwać "przedkoncertowa radość"



kolejne zdjęcie również pod tytułem "radość przedkoncertowa" tym razem w wykonaniu Lolka:



skupiony przedkoncertowy Kaco i niepełne przedkoncertowe ramię Lolka



dobra a teraz Szaweł i Lola a za nimi idzie Majki (twórca sucharów) idzie i mówi - "kurwa ostatnia zapałka poszła! idę się spytać - może ta pani ma"



o i chyba najlepsze z nietajnych zdjęć - wszyscy uśmiechnięci, wszyscy razem stoimy, RockRoomowa brać, zdjęcie robi pan samowyzwalacz, a Majki wygląda jakby... sami wiecie :DD :DD :DD



no i zdjęcie sceny - staliśmy daleeeeko więc sami widzicie - zdjęć nie było co robić:



no i cały tłum wychodzący z koncertu na koniec... normalnie szok!



istnieją też zdjęcia których tu nie wstawię :DD bo Szaweł i Lolek spali na jednym łóżku i im walnąłem 2 fotki :DD hio hio po tym to łóżko się rozwaliło a Szaweł wstał i poszedł na drugie łóżko które było już wolne, a Lola podniósł się, popatrzył na Ewę i powiedział "jest stabilnie - mam to gdzieś - śpię dalej". Mochu - oficjalnie łóżko Ani się nie rozwaliło :DD pamiętaj ani słowa :DD (szybko je naprawiono) poza tym próbowałem zrobić zdjęcie Lolka jak się kąpał i wyglądał z łazienki pytając gdzie jest to i to. ale nie wyszło.

jest jeszcze film jak Paweł wyjeżdża samochodem ustawionym między parkomatem a innym samochodem mając do dyspozycji jakieś nie całe pół metra z każdej ze stron. w tle tramwaje ludzie i nasze komentarze - jeszcze jeszcze jeszcze :DD

za gościnę dziękujemy Ewie którą kocham ponad życie - 3 śmierdzących kolesi przyjąć pod dach, do łóżek i na podłogę i do łazienki, udostępniając pastę do zębów szampony, internet, picie, i w ogóle!!! każdy z nas po 5 godzinach stania w tłumie, później po żarciu różnych fastfoodów z sosami czosnkowymi... wdzięczność moja nie zna granic.

jak zwykle było nie na temat i tylko 2 zdjęcia okołokoncertowe, reszta to minimiting... ale myślę że tutaj mięjsce na to najlepsze! Miting Zajebisty - Kaco <piątal> mam nadzieję że jeszcze nie raz się gdzieś zobaczymy! podobnie jak z innymi z Was!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 
The Great

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Wysłany: 2009-08-31, 14:24   

 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-31, 14:24   

kurczę... ładnie Lolkowi uchwycił ktoś oczy. Wyślijcie to na digarta, mówię wam, albo na plfoto, czy deviantarta ;)

Gdyby to nie był Radiohead to może i by się koncert udał. :P I może nawet troszkę bym się poślinił ;)
_________________

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-31, 23:21   

Kaco wygląda bardzo dorosło jak na swój wiek :P
Kurczę jak Wam zazdroszczę! Moze niekoniecznie koncertu, ale własnie tego mitingu.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100