• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione sztuki teatralne
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-02-25, 22:16   Ulubione sztuki teatralne

Dymitr napisał/a:
Jak na intelektualistę przystało, często bywam w teatrze, i o dziwo kręci mnie to.. :)

Moja ulubiona sztuka, jak do tej pory, to "Opowieść o zwyczajnym szaleństwie" Petra Zelenki.. ciekawa, kontrowersyjna, rewelacyjnie zagrana, przez aktorów teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie..

W piątek wybieram się na sztukę Toma Stopparda, pt: "Rock and Roll".. wypowiem się jak obejrzę ,ale chyba warto !
http://www.teatr-osterwy....1318d459813f41e



kaco321 napisał/a:
Wczoraj w Tomaszowie Lub. byłem na Balladynie, było w cholere efektów świetlnych, myślałem, że dostanę ataku epilepsji.



jog napisał/a:
moja znajoma występuje w grupie teatralnej - jestem wielkim entuzjastą ich występów, a że wchodzę gratis to na każdym staram się być przynajmniej 3 razy :) jej teraz się nowy spektakl szykuje - czekam z zapartym tchem... wszystko robione w konwencji tańca i pantomimy. jak do tej pory to wspominam Antygonę - w takiej dziwnej stylizacji, nie zapomnę nigdy... eh
lubię jeszcze takie małe festiwale teatrów - najlepiej amatorskich.



Dymitr napisał/a:
No i nie udało mi się jeszcze zobaczyć "rock and roll`a"...ale już w ta sobotę..o ile się znów nie pochoruję :P
_________________

 
 
 
REKLAMA 
BANNED

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Wysłany: 2009-04-01, 22:51   

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-04-01, 22:51   

Byłem na sztuce "Rock and Roll" Tima Stopparda.
Dałem się złapać na reklamę. Doprawdy nie mam pojęcia, czego ta sztukę reklamowali szlagierami rocka !! Sztuka jest dobra,ale jej tematem, są tematy polityczne, a rock&roll jest tylko tłem. Szkoda, bo nastawiłem się na coś zupełnie innego :/
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-04-02, 20:07   

Mnie się podobały "Beztlenowce". O homosiach, ale sztuka b. dobra.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
arbukiwi 
kiwjość


Last.fm: InfantylnaJa
Numer buta: 37
Ulubiony muzyk: Neal Morse :D
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 850
Skąd: Gorzówek
Wysłany: 2009-06-04, 20:18   

A mi najbardziej podobało się 'Czego nie widać' w reżyserii Eugeniusza Korina i 'Bez seksu proszę' w reżyserii Jana Tomaszewicza.

Takie to lekkie i śmieszne, akurat na odprężenie się.

Z mocniejszych, to widziałam ostatnio "Żegnaj książę", o twórczości Herberta. Normalnie, popłakałam się :bigeyes:

A całkiem ostatnio (chyba z 2 tyg temu) byłam na premierze musicalowej wersji 'Tajemniczego ogrodu', bo dostałam zaproszenia z pracy ;D

...borze, ale ze mnie yntelektualystka :bigeyes:
_________________

 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-06-05, 14:26   

Jeśli mam być szczery, to jakoś mnie do teatru niespecjalnie ciągnie, mimo że w sumie to chyba nawet lubię. Na spektakle chadzam raz od wielkiego dzwonu i zwykle dobrze się bawię, ale nie czuję potrzeby regularnego ukulturalniania się w teatrze. Może jestem ofiarą popkultury i w teatrze brak mi wybuchów i wielkich robotów :D
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-05, 14:34   

Ja byłem niedawno po raz bodajże czwarty na Antygonie - był festiwal - OFTeN - ogólnopolski festiwal teatrów niezależnych. no i Antygona była moim faworytem i ogólnie kocham ten spektakl!!! mógłbym go widzieć dowolną ilość razy. wykonana przez Teatr Ruchu i Tańca (mogłem pomylić nazwę. nasz ostrowski). jak poznałem osobiście Niewiastę grającą Antygonę to nie chciała mi powiedzieć jak ma na imię i pozostała na dłuuugo Antygoną... ale później Nasza Klasa prawdę mi powiedziała :DD

Też raczej nie odwiedzam teatru zbyt często...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 22:14   

Byłam wczoraj na polskiej prapremierze 'The new electric ballroom' i tak się naśmiałam, ale i chwilami nawzruszałam jak nigdy wcześniej. Świetna sztuka. Grają to narazie tylko w Kaliszu, ale z pewnością sztuka zrobi karierę w całym kraju. Na Wyspach Brytyjskich to już klasyk, mimo, że ma roczek na karku. polecammmmmmmmmmmmm! :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100