• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
The Gathering - Black Light District
Autor Wiadomość
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-02-08, 12:49   The Gathering - Black Light District

Epka ta jest niesamowita. Zawsze wywołuje takie emocje we mnie, ten fortepian na samym początku mógłby tak trwać i trwac bez końca;)
1. Black Light District - zaczyna się przepięknie, dźwięki fortepianu płyną, sączą się do mych uszu i nie chcą stamtąd wychodzić i wydawać by się mogło, że już nic nie może być piękniejszego a tutaj rozczarowanie, bo potem na tym tle wchodzi melorecytacja;)
I punkt kulminacyjny - Anneke na tle tego wszystkiego, człowiek siedzi i chce aby to trwało wiecznie, aby nigdy się nie kończyło;) Potem gitary z perkusją zwiastują niepokój, coś się wydarzy i wtedy uspokojenie, chwila wytchnienia i znów moc instrumentów;)
Wyciszenie, chwila na odpoczynek by znów usłyszeć głos Anioła... Ale śpiewa tak inaczej, tak można napisać od niechcenia, co nie ma negatywnego wydźwięku, lecz wręcz przeciwnie;))
Utwór kończy się tak jak się zaczął, fortepianem, który stopniowo się wycisza...
Piękny to utwór;)
2. Debris - Mocne uderzenia na sam początek, by usłyszeć "Darling, baby
Don't say maybe" a potem takie trip -hopowe genialne dźwięki, których nie powstydziłby się Portishead czy Massive Attack:D
Ta wersja różni się od pierwotnej, moim zdaniem jest dojrzalsza, te wszystkie dźwięki idealnie wkomponowane i wokale Anneke;) i ten koniec: "Like fallen angels"
3. Broken Glass (Piano Version) - Aaaa krzyczy Kamilek jak słyszy już pierwsze dźwięki:)
Piękny wokal, przy wtórowaniu prostych akordów, Anneke śpiewa tak inaczej, wysoko;)
Jakby jej głos wydobywał się z zupełnie innego miejsca;) Takiego odległego:) Przepiękne to jest:) Ach, och i w ogóle zachwyty;)
4. Hidden Track - takie psychodeliczny troszkę obraz twórczości The Gathering, czegoś takiego jeszcze nie było;) Te wszystkie odgłosy, dźwięki to one tutaj odgrywają kluczową rolę, głos Anneke jest tylko tłem:)
Krótka to Ep- ka ale jakże wspaniała;) Kazdy dzwięki, który wydobywa się z głośników przy słuchaniu jej jest potrzebny i bez choćby jednego dźwięku ten "mini album" nie byłby taki piękny jakim jest:)
_________________
 
 
REKLAMA 
SPOOOOOKY!

Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Wysłany: 2010-02-08, 12:53   

 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-02-08, 12:53   

ktoś się obawiał że zerżnę z Twej recenzji Darku ;) ale spoko! póki co jej nie czytam. jak przesłucham i napiszę swoją to wtedy zapoznam się z Twoją. nie chcę mącić sobie poznawania czegoś nowego, czyjąś gotową opinią. proces odkrywczy ma być pełny ;) wspaniale ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100