• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Gnaw Their Tongues - Reeking Pained And Shuddering
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 12:09   Gnaw Their Tongues - Reeking Pained And Shuddering



1. Blood Spills Out of Everything I Touch 08:36
2. Utter Futility of Creation 05:28
3. Nihilism; Tied Up and Burning 06:32
4. The Evening Wolves 04:52
5. Destroying is Creating 07:28
6. Transition 10:24

Ja tylko zobaczyłem to wyzwanie i osobę która mi je rzuciła od razu wiedziałem że nie będzie to sielanka i że głowa mnie nie raz zaboli w trakcie słuchania owego wydawnictwa. O dziwo nie było tak źle. Ba nawet moge powiedzieć że mi się to podobało. Gorzej byłoby gdyby z głośników wydarła się szaleńcza bezmyślna łupanka a tu mamy do czynienia z czymś bardzo interesującym. Od razu mówię że nie jest to moja muzyka, nie gustuje w takich rzeczach, znaczy lubię ale od czasu do czasu i w małych dawkach. I album "Gnaw Their Tongues" taki jest, taki czyli możliwy do słuchania wieczorem w niewielkich dawkach. Pierwsze co mi przyszło na myśl to muzyka filmowa. Wydawnictwo to mogłoby posłużyć jako ścieżka dźwiękowa do jakiegoś dziwnego, schizowatego obrazu o jakimś maniakalnym zabójcy który opuścił dom wariatów... brzmi to banalnie ale gdyby takim obrazem zajął się jakiś ambitny reżyser i jako oprawę dźwiękową wrzucił ten album to gwarantuje że więcej ludzi by zeszło na zawał podczas seansu tego filmu niż na "Pasji" i "Pile" razem wzięci. Muzyka jest tu bardzo mroczna, tajemnicza, paranoiczna, wrzaski, jakieś dziwne odgłosy, jaki zgrzyty, szumy, szmery, to bardz buduje nastrój, klimat jakiegoś takiego chorego świata pełnego brutalnych doznań, świata urządzonego według dziwnej wizji chorego oprawcy. Nie będę tu wymieniał utworów bo to jest bez sensu, album jako całość robi wrażenie. Ale to nie jest muzyka z którą chciałbym obcować na co dzień, to nie jest muzyka którą lubię najbardziej, jest to muzyka której od czasu do czasu mogę posłuchać i wejść w to wszystko... i potem wyjść bez uszczerbku na zdrowiu.
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-02-09, 12:17   

_________________

 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-02-09, 12:17   

Myślałem, że totalnie zjedziesz i napiszesz że chujoza maksymalna. Tak więc, jestem pozytywnie zaskoczony recenzja z która w sumie się zgadzam.

Znacznie bardziej oddaje to klimat totalnego pojebaństwa niż np. Silencer prawdaż?
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 12:23   

Pepuś napisał/a:
Myślałem, że totalnie zjedziesz i napiszesz że chujoza maksymalna. Tak więc, jestem pozytywnie zaskoczony recenzja z która w sumie się zgadzam.


O dziwo nie słucham tylko nu metalu i metalcora :P

Pepuś napisał/a:
Znacznie bardziej oddaje to klimat totalnego pojebaństwa niż np. Silencer prawdaż?


Silencera nie trawię, nie lubię, nie czaję, nie słucham, wg mnie wcale nie oddaje jakiegoś tam klimatu psychiatryka... bo jeśli ktoś tak twierdzi w psychiatryku nigdy nie był hehe
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-02-09, 12:28   

Dominik napisał/a:
O dziwo nie słucham tylko nu metalu i metalcora :P


Przecież wiem. Jednak klimaty noise/drone/ambient połączone jeszcze w stopniu eksperymentalnym nie są dla Ciebie raczej przyjazne.

Dominik napisał/a:
bo jeśli ktoś tak twierdzi w psychiatryku nigdy nie był hehe


A Ty byłeś :P ?
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-09, 12:33   

Cytat:
Przecież wiem. Jednak klimaty noise/drone/ambient połączone jeszcze w stopniu eksperymentalnym nie są dla Ciebie raczej przyjazne.


No nie są ale w małych dawkach są strawne a nawet czasami interesujące.

Pepuś napisał/a:
A Ty byłeś :P ?


Nie jako pacjent :DD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100