• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Fanaberia
Autor Wiadomość
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-05-21, 05:38   Fanaberia

Mam nadzieję że nie będziecie mieli nic przeciwko że tak w oddzielnym wątku, ale jest nas już pięciu forumowych Ostrowian, a myślę że raz na jakiś czas coś ciekawego w Fanaberii zagra. Np. zapraszam jutro (w sobotę) na koncert dwóch fajnych kapel:

mairess
http://www.myspace.com/mairessband - posłuchajcie wokalu tej laski w np. Betrayed!

The Sound Code
http://www.myspace.com/thesoundcode

 
 
 
REKLAMA 
sasassa

Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Wysłany: 2010-05-21, 07:44   

 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-21, 07:44   

jutro wszyscy z forum obowiązkowo stawiają się na koncert charytatywny w zielonej górze :P sorry Earl
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-05-27, 04:36   

Zapraszam naszą forumową elitę (czyt. Ostrowian) dzisiaj do Fanaberii na kabaret "Chyba" (Wrocław) i nasz "Klakier" też będzie (hehe bez skojarzeń).

 
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2010-05-27, 17:15   

nie lubię Klakiera !! !! !! !! !! :DD :DD :DD :DD :DD :DD
ale drogi Albercie - przybędę tam za jakiś czas, poobczajać co i jak :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: tyrtyrtryryryrtryty :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-05-29, 05:43   

Zapraszam dzisiaj do Fanaberii na koncert zespołu "Detox"



Jaha obiecała że będzie :) , Jogi wiem że jesteś w ten łyk-end w Ostrowie więc nie ma zmiłuj - widzę Cię tam musowo (ja będę już o 16.00). Potem możemy na piaski jechać słuchając nowych deftonesów, jakąś tortille wszamać... :DD
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-29, 08:22   

Plakaty to robia tam wam dziadowskie :)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-05-29, 12:00   

kusisz kusisz! czasu mało... ale zobaczymy :DD hahah!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-05-31, 01:30   

Therion napisał/a:
Plakaty to robia tam wam dziadowskie :)


Każdy zespół sam sobie robi.
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-05-31, 03:00   

sru! to może jakaś mała relacja...

aj! ale wczoraj / dzisiaj było ogniście :DD w detoxie na perkusji grał 11latek! normalnie szok! momentami na prawdę imponował. grali same covery - kryzysowe narzeczone i inne wehikuły czasu... ogólnie może nie było megasuper ale jak na tak młody zespół (wiekowo i starzowo) to na prawdę jestem w pełni zadowolony. później jakoś do 2giej po klubie krążyła gitara i się śpiewało i grało, procentowo-filozoficzne rozmowy z nowopoznanymi ludźmi zaliczone, ogólnie wychodziliśmy chyba po 4:30... jeszcze z Albertem pojeździliśmy to tu to tam, fastfudów się nażarliśmy... och i ach! ogólnie cały wieczór, jak i noc zalicza się do udanych w pełni.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-05-31, 03:52   

Najlepsza była sprzeczka o półlitrówę, za co przepraszamy z tego miejsca wokalistę :DD Muszę wam powiedzieć, że Jogi przeżył jak dwa razy zagrali "Crimson Tide And Deep Blue Sea" Nightwisha! Dzielny chłopak!

Zapraszam znowu na stałego bywalca Fanaberii - kabaret Klakier wystąpi ponownie w środę

 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-06-08, 03:27   

A co mi tam - w tym temacie najwygodniej zdac szybką relację :) W sobotę odbył się coroczny ostrowski przegląd "Wszyscy śpiewamy na rockowo" - od kilku lat ogólnopolski i nawet europejski (zespół z Niemiec - http://www.myspace.com/jkidding) i po przesłuchaniach w ramach tegoż festiwalu w Fanaberii odbyło się jam session. Wyszło mega zajebiście! Masa ludzi, w tym ze wszystkich zespołów, w tym "gwiazdy" dnia zespół JUICE (supportowali KISS w Bratysławie). Najpierw grał zespół Domniemani, po czym pytają się widowni kto teraz chce śpiewac. Długa cisza, wtem ja zza baru już lekko "procentowy" lejąc kolejne piwo krzyczę dla jaj "Ja zaśpiewam!" I mówią na scenie "zapraszamy! zapraszamy!" a ja żartowałem, ale szefowie mnie wypchnęli, stanąłem na scenie i poleciało... fristajl jakiego w życiu nie przeżyłem, ale było mega zajebiście :) Ech, co za przeżycie :DD Po występie laski były moje :DD Po imprezie poszliśmy z kumplami i z Jogim do pubu "Stones" - tam kolejne "kolejki", piwka, gadki szmatki z napotkanymi Niemcami z "Just Kidding" - tutaj tekst który mnie zabił: (wokalista) "W Niemczech w klubie musisz poświęcic dwie godziny żeby znaleźc ładną dziewczynę. W Polsce przez dwie godziny nie można się zdecydowac którą wybrac!" :rotfl: Balowaliśmy do ok. czwartej, spaliśmy z Jogensem w łożu małżeńskim

prawda że słiiiit? Budzę się skacowany o 10 i dziewczyna mnie ciśnie że jej obiecałem że ją zawiozę do Poznania. Po paru groźbach zgadzam się, więc jedziemy sobie - a z nami Jogi. Gdzieś pod Pleszewem złapała mnie policja! Serce w przełyku! Co jak będą kazali "dmuchac"?! Szczęście w nieszczęściu, nie kazali, dostałem pierwszy w życiu mandat na 100 zł i 4 punkty. Jechałem 78 na dozwolone 50 więc nie tak źle, ale nie dało się negocjowac... :/ Czułem się paskudnie - okropny kac, jebany mandat, Asia spóźniła się na zajęcia... Pospałem u Jogasa, potem poprawiliśmy sobie humor z Asią i zjedliśmy Grandery w KFC i byliśmy w kinie na "Prince of Persia" - bardzo przyjemny film, może coś naszkrobie o nim. A od dzisiaj w Fanaberii remont i cały się ujebałem od sprzątania zasyfionego strychu! I tak będzie ponad miesiąc...
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-06-08, 12:32   

niedobrze z tym remontem ;]

hahah! jak Albert wyskoczył na scenę i jak się wydarł to normalnie szczęka mi opadła! zajebisty z niego sztukmistrz wokalny! a jak się skończyło i goście poszli to i ja wziąłem gitarę i Albert perkusję i graliśmy jeszcze z godzinę. udało mi się wykonać (dość śrenio) karma police od radiohead i jakieś tam jeszcze bajery inne, deftonesów graliśmy coś... ach no i cały czas siedział z nami zalany w 4 dupy koleś. ledwie chodził i cały czas chciał śpiewać whisky :DD hahah! kit że gubił się z tekstem po 3 wersach za każdym razem... aj ale to nieważne! koleś czół rock&rolla i to się liczy! :DD :DD :DD

z Albertem spało się semako dobrze co widać po mojej minie. (jak spałem to mi robił zdjęcia... wszetecznik)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-06-08, 20:47   

semako napisał/a:
udało mi się wykonać (dość śrenio) karma police od radiohead i jakieś tam jeszcze bajery inne, deftonesów graliśmy coś...


Średnio? Yorke przybiłby Ci piątkę! Przez Ciebie po głowie mi chodzą radiogłowi :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100