• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
a perfect circle
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-11-01, 17:58   

ja nie uwielbiam eMotive... poza Passive :)

Mer De Noms jest znacznie bardziej spójna i niejako "porządna" niż 13th step, ale tę drugą wybieram bo zdecydowanie łatwiej wchodzi, jest bardziej różnorodna, i zachwyca mnie łatwość z jaką się tę płytę pożera. dzięki niej można zarazić APC praktycznie każdego - nawet ludzi nie lubiących mocniejszych dźwięków... no pżeeż ciężko się oprzeć tej melodyjności i lekkości całej płyty.

za to lubię ją bardziej niż Mer de Noms, mimo że nie ma tam killera na miarę Judith, czy 3 libras. (no może outsider killuje!)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 
lady in black

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 282
Wysłany: 2010-11-01, 18:13   

 
 
 
Sithena 
lady in black


Last.fm: Sithena
Numer buta: 38
Dołączyła: 27 Paź 2009
Posty: 282
Skąd: z daleka
Wysłany: 2010-11-01, 18:13   

Dla mnie właśnie Mer De Noms jest taką płytą z killerami, i za to ją uwielbiam i dlatego według mnie jest najlepsza płytą APC. Jeden kawałek lepszy od drugiego, ta płyta idealnie trafia w mój gust, a co nawet mnie dziwi, nie ma w sobie piosenki, która by mi w jakis sposób nie spasowała - po prostu wszystkie sa dla mnie swietne. (No ale 3 libras, Judith i The Hollow ewidentnie rządzą na tym krazku :P )
_________________
bu!
wóódstock.pl
 
 
 
Rob 
ZNACZNIE lepszy


Last.fm: Luperican
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Jaz Coleman
Wiek: 35
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1337
Skąd: z mrocznego sromu
Wysłany: 2010-11-01, 20:20   

Sithena napisał/a:
Dla mnie właśnie Mer De Noms jest taką płytą z killerami, i za to ją uwielbiam i dlatego według mnie jest najlepsza płytą APC. Jeden kawałek lepszy od drugiego, ta płyta idealnie trafia w mój gust, a co nawet mnie dziwi, nie ma w sobie piosenki, która by mi w jakis sposób nie spasowała - po prostu wszystkie sa dla mnie swietne. (No ale 3 libras, Judith i The Hollow ewidentnie rządzą na tym krazku :P )


To samo! Ale tak teraz jogu napisał o tym eMotive i kurde chyba sobie poslucham tych przeróbek bo na dobrą sprawę to ja strasznie słabo znam ten materiał, tak słabo że nic z niego nie pamiętam, poza tym że był najbardziej eksperymentalny co moze i tak sie nie zgadzac ze stanem faktycznym. No i dodam moze jeszczwe tylko ze na nowy A Perfect Circle czekam bardziej niz na cokolwiek innego w co zamieszany jest Maynard.
_________________
LUDZIE TO ŚCIERWO, KTÓRE NALEŻY WYELIMINOWAĆ
 
 
 
zagwozdka 
\o/

Last.fm: hszonszcz
Ulubiony muzyk: Perttu Kivilaakso
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 96
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-01, 20:55   

The Outsider jest mega! Ale jakiś czas temu się zdziwiłam porządnie, bo w kinie przed jakimś filmem widziałam trailer Resident Evil z tym kawałkiem w tle właśnie. Najgorsze było to, że na tamtą chwilę nie byłam sobie w stanie przypomnieć tytułu i dręczyło mnie to przez cały seans. No ale cóż, film i tak nie był rewelacyjny
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-24, 20:00   

Bardzo długo słucham APC, dziwnym trafem ominął mnie rrmowy wątek.
Moją ulubioną płytą jest 13th step - i utwór "The noose" , który notabene jest pierwszym jaki w ogóle miałam okazję usłyszeć od A perfect circle. The noose awansował wręcz do jednego z trzech utworów które mogę słuchać miesiącami, dzień w dzień a wciąż daje wrażenie jakby był nowy, totalnie świeży. Z 13th na dłużej zatrzymały mnie "The outsider" , "Gravity" , "The package", ale na pewno nie równają się z "the noose" ;)

Mer De Noms - zawsze zastanawiało mnie skąd wzięła się inspiracja do tych utworów a dokładniej do tytułowania większości imieniami (imieniami osób bliskich Maynardowi?). Z Judith sprawa jest jasna, ale np Magdalena? Tekst sugeruje że jakaś kochanka, anyway - jogi może Ty coś wiesz ;)
Właśnie "Magdalena" to mój faworyt z płyty. Najlepszy jest koniec utworu, jak Mayrand już wykrzykuje "one taste one taste of you my magdalena", ile to mnie ciar nie przechodziło podczas słuchania tego kawałka :P
następne będą "Brena" i "Rose".
a co do płyty z coverami - jeszcze jej nie słuchałam, ale jeden utwór - Passive zrobił niezłe wrażenie.
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-08-24, 21:04   

Magdalena to mój ulubiony kawałek od APC ever. uwielbiam go ale nie mam pojęcia skąd nazwa.

http://www.songfacts.com/detail.php?id=7675

piszo że to po striptizerce jakiejś. i inne różne historie.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100