• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Motörhead
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-02-23, 15:16   Motörhead

ABOMINATION napisał/a:
Mało jest osób które nigdy nie słyszały Motorhead. Zespół powstał prawie 34 lata temu. Wydał naście albumów studyjnych, troche koncertowych, w cholere bootlegów... i ciągle gra. Było troche zmian składu, albumy ciut lżejsze (o ile można tak napisać o Motorhead), cięższe, szybsze, ich muzykę raz nazywa się hard rockiem, czasem heavy metalem, niektórzy przebąkiwali coś o trashu , co nie zmienia faktu że od zawsze niekwestionowany lider zespołu , Lemmy Kilmister twierzdzi że gra po prostu rock'n'rolla. To tyle gwoli wstępu. Ja osobiście bardzo lubię i ostatnio ich muzyka nader często pojawia się na mojej playliście...



Dymitr napisał/a:
ABOMINATION napisał/a:
niektórzy przebąkiwali coś o trashu .


Np: "Sacrifice" jest absolutnie czysto thrashowe...
http://www.youtube.com/watch?v=FB2t5CNasE4

ABOMINATION napisał/a:
niektórzy przebąkiwali coś o trashu , co nie zmienia faktu że od zawsze niekwestionowany lider zespołu , Lemmy Kilmister twierzdzi że gra po prostu rock'n'rolla. .


I ma rację...to jest najpiękniejsze...od lat gra szczerego, bezkompromisowego rock & rolla :)



ABOMINATION napisał/a:
Wiem, i dlatego uznałem że należy o chłopakach wspomnieć. Fajnie byłoby zobaczyć ich na żywo, a najchętniej w Polsce bo mi się nie chce za granice ruszać.



Dymitr napisał/a:
Lemmy to geniusz !! Nie przejmuje się niczym, pije, pali, ma ze 300 dzieci po całym świecie i wszystko za co się weźmie brzmi fajnie i szczerze...jeden z moich ulubionych artystów...


Czytałem kiedyś wywiad z nim..i opowiadał, jak jakaś panna z Francji przybyła do niego , przedstawiając chłopca i mówiąc, że to jego dziecko.. Powiedział ,że rzeczywiście pamięta ,że pukał jakąś taką pannę w tamtym czasie...ale dziecko jakieś takie suche,w okularkach i w ogóle nie podobne, więc pewnie jest jego technicznego, który wtedy również ją pukał :D



mufloniasty napisał/a:
Motorhead jest bardzo dobrym zespołem i zajmuje u mnie wysokie miejsce w osobistym rankingu. Czasem spotkam się z krzywdzącą dla nich opinią, że to tylko i wyłącznie "trzy akordy i darcie mordy", ale czasem w zwykłej prostocie kryje się niebagatelnie większe piękno.
Co do kawałków, to moimi faworytami, tak na tą chwilę, są "Born To Raise Hell", "English Rose", "Please Don't Touch", "Iron Fist" i nieśmiertelny "Ace Of Spades" xD



Dymitr napisał/a:
mufloniasty napisał/a:

Co do kawałków, to moimi faworytami, tak na tą chwilę, są "Born To Raise Hell", "English Rose", "Please Don't Touch", "Iron Fist" i nieśmiertelny "Ace Of Spades" xD


U mnie, sacryfice, one more fuckin time, killed by death, hellraiser, the game i pewnie jeszcze sporo innych...to tak z głowy, na szybko..


http://pl.youtube.com/watch?v=Mt-xXXU7Hxw -czek ałt this kawałek i tekst..



Neg napisał/a:
odpowiem cytatem z filmu "Airheads"(w ktorym Lemmy zagral epizodyczna role):

"-kto wygralby pojedynek bokserski miedzy Lemmy'm i Bogiem
-Lemmy
-yyyy... pytanie pułapka. Lemmy to Bog"

Ale co mozna napisac o Motorhead... Mistrzostwo w kazdym calu, świetenie zagrane techniczne, kawalkom nic nie brakuje i sam wokal Lemmy'ego, ktory jest nie do podrobienia. No i jest jedna z nie wilu kapel ktora powstala nie po to aby niesc jakies swoje przeslanie tylko zeby zaliczas laski :D
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wysłany: 2009-02-28, 13:14   

 
 
hans
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-28, 13:14   

ja bym nie wrzucal motorheada do rocka tak btw ale nvm =]

widzialem na zywo w zeszle wakacje i byl to jeden z najlepszych koncertow jaki dane bylo mi zobaczyc 2k8. nie wiem skad sie bierze tyle energii w nich ale 60letnie dziadki daly lepszy szoł niz wiekszosc mlodych kapel ktore graly z nimi na festiwalu.
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-02-28, 13:32   

bo sie nie oszczedzaja, nie pracuja nad swoim mlodzienczym urokiem, nie odzywiaja sie zdrowo, pija, pala, ruchaja 'ile wlezie'... rock'n'roll cala parą.
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-26, 22:52   

Następna legenda rockowego grania....Motorhead to ikona rock'n'rollowego zespołu i zachowania jego członków. Lemmy to kolo ze stali, żre gwoździe i popija je kwasem solnym i dlatego też ma taki głos.. strasznie przepity, ochrypły, taki....jakby lizał dużo cipek hehe...(jeżeli ktoś oglądał "Rockstar" to wie o co kaman). Najlepsze płyty? Chyba "Ace Of Space", "We Are Motorhead" i "Bastads"...
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-06-27, 00:19   

dominik napisał/a:
"Ace Of Space"


"Ace of Spades" ;)
Chyba jedyna płyta Motorheada, którą znam (wstyd). Trzeba będzie nadrobić...
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 00:28   

Polecam najnowsze od "Inferno" w górę... są mega plus oczywiście te co wymieniłem hehe :DD :DD :DD :DD
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-06-27, 07:49   

Pure Rock'n'fuckin'roll! :DD

Są świetni i mają najbrzydszego wokaliste :P
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 12:13   

edgeofthorns napisał/a:
mają najbrzydszego wokaliste :P


hehe nom, ale te bąble, czy tam krosty na jego ryju są paskudne.... ale w sumie przez to wygląda paskudnie i jak ... hhmmmm drwal?? hehe
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-27, 20:17   

dominik napisał/a:
ale w sumie przez to wygląda paskudnie i jak ... hhmmmm drwal??


Kiedys widziałem jego fotę w lesie z piłą, więc coś w tym jest, haha
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100