• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: semako
2009-05-31, 18:11
Aula Hardkorów!!!
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-05-31, 18:10   Aula Hardkorów!!!

Tutaj odznaczani będą Ci forumowicze którzy w jakiś nietypowy sposób zasłużyli sobie na nagrodę... Każdy kto przeżywał jakieś przygody, robił coś co zasługuje na uwagę, opisywał rzeczy ciekawe i dzielił się tym wszystkim z nami ma szansę otrzymać specjalną nagrodę, o której więcej za chwilę. Nagroda ta nie będzie przyznawana w jakichś konkretnych odstępach czasu. Jeśli pojawi się coś godnego uwagi i nagrodzenia... nie będę się wahał z nagrodą. Oczywiście niektóre rzeczy mogą mi przemknąć, więc jeśli zauważyliście że ktoś napisał np o tym że zjadł wiadro sałatki rybnej, albo że właśnie przeszedł simsy ^^ to proszę mi pisać na priva. Jeśli uznam to za godne odznaczenia zjawisko nagroda się znajdzie :) nie chciałbym jednak wstawiać 20 nagród tygodniowo. będę selekcjonował Hardkorów bardzo dokładnie! Powiem tylko tyle że mam już wybranych dwóch Hardkorów - dostaną oni już dziś nagrodę!!!

Wracając do nagrody... jest nią... Złoty Kabel od Internetu:

złoty kabel od internetu.jpg
Złoty Kabel Od Internetu.
Plik ściągnięto 5309 raz(y) 49,82 KB

_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 
SPOOOOOKY!

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Wysłany: 2009-06-01, 13:09   

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-01, 13:09   

Pierwszym Laureatem Złotego od Internetu Kabla jest Rzeźnia22!!! Za co??? Powodów jest cała masa - po pierwsze Ciekawe linki do filmów ze słoikami, do zdjęć z Rybkami, do strony która w minutę zamienia każdego w geja... Drugi powód - podejście do spraw poważnych - zwłaszcza do matur!!! Masz u mnie szacun za biologię, a także za to podejście - uda się to się uda - nie to nie. Oby wszyscy maturzyści mieli takie podejście!!! Po trzecie!!! Za to że kosić lubisz trawniki!!! Po czwarte za stronkę nk-sucks - działała krótko, ale ile śmiechu tam było!!!

A więc masz już Złoty Kabel - taki jak ten do góry. Możesz krzyczeć ile sił w płucach "Jestem Hardkorem!!!" a my będziemy krzyczeć - "urwiesz nam od internetu kabel!!!" :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-01, 13:15   

Przygotowałem dziś jeszcze jeden Złoty od Internetu Kabel!!! Otrzymuje go Angie!!! za co??? ano za to że mimo psującego się u niej komputera bardzo często (teraz chyba awaria jest poważna), nie opuszcza forum!!! - bierze w dłoń telefon i trzaska w klawiaturę aby przez niego na forum wchodzić i brać udział w tym co się tu dzieje!!! Brawo Ania!!! oby każdemu z nas zależało tak bardzo na byciu na forum!!! - Ania jest na forum mimo urwanego kabla od internetu!!!

- Angie!!! Urwiesz nam od Internetu Kabel!!!
- "Jestem Hardkorem"

gratuluję!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-28, 13:46   

okejos!!! chciałbym tutaj przyznać nagrodę za niemały wkład w rozwój życia forum!!! mam tutaj na myśli DOMINIKA!!! w ostatnim czasie założył on na forum blisko 40 tematów, i robi to z niemalejącą częstotliwością! Liczba Hardkorowa jak najbardziej!!! Trzeba też zwrócić uwagę na "wykonanie" tych tematów - każdy z nich zawiera zdjęcia, historię bandu, skład, dyskografie, polecane utwory, a także osobistą opinię autora!!! to jest coś!!! można bez żadnego szukania i klikania znaleźć potrzebne na początek informacje!!! wiwat!!! oby więcej takich tematów!!!

Dominik!!! Złoty od Internetu Kabel specjalnie dla Ciebie!!!
tylko nie urwij nam od Internetu!!! :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100