• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Robin Wiliams
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-07-01, 11:02   Robin Wiliams



Robin Wiliams - jeden z najbardziej lubianych przeze mnie aktorów. Totalnie sympatyczny i zabawny, totalnie "Wiliamsowy" i jedyny w swoim rodzaju. W sumie każdy film w którym się pojawia zyskuje olbrzymią ilość ciepła, i przesiąka nim od razu. Mało znam tak otwarcie pozytywnie spolaryzowanych aktorów.

Moje ulubione jego role? Pani Doubtfire bardzo mnie rozbawiła, musiał zagrać tam rolę w roli, totalnie lubię go tam!. Hook ach! jeden z ważniejszych filmów mojego dzieciństwa... postać dorosłego chłopca, coś pięknego! Przebudzenia bardzo wzruszył mnie cały film. Z chęcią jeszcze raz zobaczę, bo widziałem już jakiś czas temu. Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Jumanji hahah wspominam bardzo ciepło, kolejny do powtórnego oglądu. Flubber wiem wiem :D Bezsenność z tego co pamiętam rola zupełnie inna i odbiegająca od jego pozostałych kreacji. Jack bardzo lubię ten film. bardzo kojarzy mi się z samym Wiliamsem. No i dużo innych które widziałem, albo nie widziałem, ale chciałbym kiedyś zobaczyć z pewnością.

Żyiorys, filmografia i inne bajery (pżeeż nie będę przekopiowywał) :
http://www.filmweb.pl/person/Robin.Williams
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2011-07-01, 11:26   

_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2011-07-01, 11:26   

Nie przepadam za jego filmami ale podobał mi się jego występ w Whose Line Was It Anyway?.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2011-07-01, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2011-07-01, 16:12   

JOGU!!!!!!! Wczoraj miałem o nim temat zakładać, ale jakoś śpiący byłem :) Bo na Ale Kino sobie obejrzałem "Świat wg Garpa" z rewelacyjną rolą Robina :) Uwielbiam tego aktora, oglądałem większość filmów z Jego udziałem. Miód dla oczu (można tak mówić ? eee.. kto mi zabroni :D )

jogu napisał/a:
Żyiorys, filmografia i inne bajery (pżeeż nie będę przekopiowywał) :


Widzisz.. jak się daje linka to nikt tam prawie nie wchodzi, bo wie że to wiki czy inne gówna.. więc wychodzi się z założenia - "aaa.. po chuj". A jak wkleisz - oczywiście trochę niekiedy skrócone informacje to można sobie mimochodem przeczytać.. gdyż i tak czyta się to co piszesz od siebie o aktorze, nie ?
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
Ostatnio zmieniony przez Therion 2011-07-01, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-07-01, 16:19   

hahah Tery! na Filmwebie zobaczyłem że właśnie oglądałeś ten film klikłem w niego i w obsadzie widzę Wiliamsa - no to se go klikłem i mówię - nie ma opcji! zakładam temat :D

ostatnio oglądałem: http://www.filmweb.pl/fil...ach-2006-130157

w sumie prosta komedia, ale podobało mi się w sumie. obecność Wiliamsa w sumie była tu największym atutem... scena w której jechał autokarem przez jakąś przełęcz i się gdzieś zawiesił była tęga że hoho ;) no i scena ze zjazdem z góry na rowerze. hahah proste i niby nie śmieszne jakoś bardzo, ale Wiliamsowe przerażenie i mina "w co ja się kurwa wjebałem" były so much!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2011-07-01, 17:17   

Właśnie to jest jeden z nielicznych filmów Robina, których nie widziałęm ;/ Muszę się poprawić !!
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100