• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Placebo
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 01:41   

Therion napisał/a:
Hmm.. poczekaj.. właśnie dostałem telegram... hmmmmm..... NIEEEEEE!!!!!!!!!!!! ?? ?? ??


Therry dostałeś zły telegram... ten co dostałeś było o Avril Lavigne. :P
 
 
REKLAMA 
Dwulicowiec

Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Wysłany: 2009-08-26, 01:44   

 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-26, 01:44   

Hahahaahah, jaka riposta :DD
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-26, 02:53   

dominik napisał/a:
Therry dostałeś zły telegram... ten co dostałeś było o Avril Lavigne. :P

Tako rzecze Śniegu:
http://www.youtube.com/watch?v=WDV3R34ybqg
TO jest kalifornijski punk
(wracając do rozmowy o gatunku, w którym Avril się obraca).
Teraz porównaj to:
http://www.youtube.com/watch?v=R-fJ9ROrW08
Eee... Wiem! To JEST rock! Konkretnie gay-rock! Ekhm... Znaczy alternative rock.

Angie napisał/a:
Hahahaahah, jaka riposta :DD

Do Wujka Staszka MCR mu sporo brakuje.
Tako rzecze Śniegu:
Mój poziom humoru jest odbierany przez większość ludzi jako -50 do charyzmy. Dominik właśnie sięgnął mniej więcej -85.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 11:43   

Widzę że Śniegu to taki nasz Forumowy Gandalf Władca Nadprzyrodzonej Wiedzy i Wszelakiej Mądrości... ale nic jako ten zły w rozmowie, przez jednych nazywany trollem, przez innych nie... nie zgodzę się z przemądrą Wszechwiedzącego Medium Wszelakiej Mądrości opinią...

I tak:
Therion napisał/a:
Eee... Wiem! To JEST rock! Konkretnie gay-rock! Ekhm... Znaczy alternative rock.


Jestem ciekaw czym się kierowałeś wypowiadając tą opinię... orientacją seksualną basisty grupy Stefana Olsdala czy też samą muzyką... bo jeżeli orientacją to gey rockiem jest także Aerosmith bo Joe Perry jest gejem, gej rockiem (do czasu) był także Judas Priest bo Rob Halford jest gejem, ale jeżeli kierowałeś się muzyką i określiłeś rock alternatywny gey rockiem to do jednego worka wrzuciłeś takich wykonawców i zespoły jak Radiohead, R.E.M., U2, Muse, Jane's Addiction, My Bloody Valentine, Yeah Yeah Yeahs, Morrissey, The Cure, Coldplay i The White Stripes.

Therion napisał/a:
Tako rzecze Śniegu:
Mój poziom humoru jest odbierany przez większość ludzi jako -50 do charyzmy. Dominik właśnie sięgnął mniej więcej -85.


I znowu głos zajął Wszechwładny Władca Mrocznej Krainy Encyklopedii który zasadził się w nieświadomym biednym Therionie który nawet o tym pojęcia nie ma, cóż za tragiczna to historia... hmmm niczym ze "Smurfów" :P . Czyli niech Cię dobrze zrozumiem ... ty i twoi kumple (Giby i Śniegu) możecie sobie z nas jaja robić do woli, ale jak my coś powiemy to jest już źle zrozumiany żart i wielkie halo? Raczysz żartować...
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-26, 12:16   

Cytat:
I znowu głos zajął Wszechwładny Władca Mrocznej Krainy Encyklopedii który zasadził się w nieświadomym biednym Therionie który nawet o tym pojęcia nie ma, cóż za tragiczna to historia...

hmm.... aha

dominik napisał/a:
ty i twoi kumple (Giby i Śniegu) możecie sobie z nas jaja robić do woli, ale jak my coś powiemy to jest już źle zrozumiany żart i wielkie halo? Raczysz żartować...


Dokładnie tak jest i prosiłbym o osobowe pisanie z dużej litery, ja do Ciebie szacunek mam i nie ja toczę z Tobą wojnę. Swoją drogą jak zwykle nie odniosłeś się do "merytorycznej" rozmowy - tylko wyjąłeś z tekstu co najbardziej głupie frazesy.

[ Dodano: 2009-08-26, 12:26 ]
Swoją drogą.. Jak ktoś poleca komus zespół i pisze :
"Zobacz ich album z coverami"
To nie świadczy to dobrze o tym zespole.. bo to nie sa ich utwory. Więc jeśli tylko to jesteś w stanie polecić no to dzięki, ale nie skuszę się.

Cały czas przypierdalasz się do Avril lavigne.. w sumie to każdy na tym forum - Tacy jesteście Tr00 ? Ja to mam w dupie i sobie nic z tego nie robię.. ale jeśli tylko się "wjedzie" na Wasz ulubiony zespół (a nie daj boże Twój) to już jest wielka tragedyja. Nie masz w ogóle dystansu do tego o czym piszesz. Wszystko bierzesz do siebie jakbyś był członkiem tych bandów.. do tego boisz się szufladkowania - nie mam pojęcia dlaczego - bo po to są szufladki by cos do nich wkładać.

Dla Ciebie mogę nie być wiarygodny w tym bo lubię Avril - spoko, każdy ma swoje zboczenia... Ale dla mnie nie mniej wiarygodny jest koleś któremu podoba się 99% zespołów na planecie. :...:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 12:26   

Cytat:
Dokładnie tak jest i prosiłbym o osobowe pisanie z dużej litery, ja do Ciebie szacunek mam i nie ja toczę z Tobą wojnę.


Ja też, tyle że nie zawsze zwracam uwagę na pisanie z dużej litery takich zwrotów jak CI, Cię, Tobie, Ciebie i nie wynika z braku szacunku tylko z szybkiego pisania :DD

Therion napisał/a:
Swoją drogą jak zwykle nie odniosłeś się do "merytorycznej" rozmowy - tylko wyjąłeś z tekstu co najbardziej głupie frazesy.


Niby jak... pozostawiłem tylko
Therion napisał/a:
Tako rzecze Śniegu:
http://www.youtube.com/watch?v=WDV3R34ybqg
TO jest kalifornijski punk
(wracając do rozmowy o gatunku, w którym Avril się obraca).
Teraz porównaj to:

Co przyjąłem do wiadomości... nie musze porównywać tych dwóch rzeczy bo je doskonale znam.
i jeszcze to:
Therion napisał/a:
Do Wujka Staszka MCR mu sporo brakuje.

No faktycznie jest się do czego odnieść w powyższym cytacie.

I wcale nie odpowiedziałeś mi na pytanie, co kierowało Tobą gdy pisałeś swój wywód wcześniejszy

Cytat:
Dokładnie tak jest


To teraz się zastanów kto do kogo nie ma szacunku.
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-26, 12:35   

Therion napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=R-fJ9ROrW08
Eee... Wiem! To JEST rock! Konkretnie gay-rock! Ekhm... Znaczy alternative rock.


Eeej.. no Śniegu no.. mam nadzieję, że nie oceniasz muzyki przez pryzmat orientacji seksualnej muzyków? A zresztą.. żartuj sobie jak chcesz, Twoje prawo.

Fakt, że to jest gejowski rock, bo grają go geje. Ale w takim razie nazwijmy większość kapel rockowych hetero-rockiem :P

(i żeby nie było, ja nie lubię Placebo.)
_________________


 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-26, 12:56   

Wokaliści Judas Priest i Gorgoroth też są gejami, w takim razie ich muzyka jest gejowska :P Jakie to proste ;)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 13:02   

Therion napisał/a:
Swoją drogą.. Jak ktoś poleca komus zespół i pisze :
"Zobacz ich album z coverami"
To nie świadczy to dobrze o tym zespole.. bo to nie sa ich utwory. Więc jeśli tylko to jesteś w stanie polecić no to dzięki, ale nie skuszę się.


Nie poleciłem Darkowi tylko albumu z coverami, jak sam napisał atakuje wszystkie albumy i ma je poznać więc, wydało mi się słuszne, aby polecić mu ten konkretny krążek gdyż poza studyjnymi autorskimi dokonaniami zespół Placebo nagrał cover album i są tam naprawdę super kompozycje które są TAKŻE warte odnotowania a zwłaszcza super "Running Up That Hill".

Therion napisał/a:
Cały czas przypierdalasz się do Avril lavigne.. w sumie to każdy na tym forum - Tacy jesteście Tr00 ? Ja to mam w dupie i sobie nic z tego nie robię.. ale jeśli tylko się "wjedzie" na Wasz ulubiony zespół (a nie daj boże Twój) to już jest wielka tragedyja. Nie masz w ogóle dystansu do tego o czym piszesz. Wszystko bierzesz do siebie jakbyś był członkiem tych bandów.. do tego boisz się szufladkowania - nie mam pojęcia dlaczego - bo po to są szufladki by cos do nich wkładać.


Przypierdalam się bo ciężko mi jest uwierzyć w to że kolo który jedzie po zespołach alternatywnych, mówi że są gejowskie uważa Avril Lavigne pannę od różowych pentagramów, emo tekstów itp za coś wartościowego. I ty w szałcie mówisz mi o braku osobowości i gustu... żartujesz? Potrafię zrozumieć krytykę, nawet nie wiesz jak bardzo... tyle że jeżeli ktoś zamiast powiedzieć że: zespół mi się nie podoba, nie jest to moja stylistyka, nie pasuje mi, jedzie po nim i nazywa ich muzykę gejowską to sorry ale takiego czegoś nie kapuje... i kapować nie będę, nie będę miał do takiego czegoś dystansu itp... bo taka moja natura.

Therion napisał/a:

Dla Ciebie mogę nie być wiarygodny w tym bo lubię Avril - spoko, każdy ma swoje zboczenia... Ale dla mnie nie mniej wiarygodny jest koleś któremu podoba się 99% zespołów na planecie. :...:


Myślałem że rejestrując się na taki forum... luźnym, z super atmosferą, z ludźmi bardzo otwartymi na muzykę nie będę podejmował tego tematu ale widać po przeczytaniu mojej kłótni z kolesiami z Brutala postanowiłeś się dołączyć... bardzo proszę... Powiem Ci tyle że słucham to co mi się podoba...am elastyczny gust, lubię rocka (prawie wszystkie odmiany), death metal, black, doom, gothic, grind, gore, prog, industrial, stoner, sludge, nu, core, itp ale i nie pogardzę dobrym popem, klasyką, hip hopem, trip hopem, elektroniką czy ambientem... Możesz to uważać za coś niewiarygodnego, możesz uważać że jest to niedopomnienia, możesz uważać mnie za człowieka bez gustu, bez osobowości, ale mnie to najzwyczajniej PIERDOLI. Bo to że słucham tyle gatunków, tyle rzeczy mi się podoba uważam tylko za zaletę, bo cenię sobie otwartość na nowe, na inne, nie lubię za to zakutych łbów, którzy jak koń zaprzęgnięty w dorożkę z klapkami na oczach idzie przed siebie nie patrząc na boki, nie patrząc tam gdzie jest coś ciekawego.... ma tylko utartą drogę i jedne punkt odniesienia... przód... Takie coś mi nie odpowiada... ale potrafię to uszanować mimo wszystko... jak ktoś chce może słuchać sobie tylko rocka, tylko metalu, tylko klimatów, nie obchodzi mnie to... bo słucha tego co lubi. Ja też to robię... słucham co mi się podoba... jeżeli znajduje coś ciekawego i podoba mi się SŁUCHAM, nie podoba mi się (a jest tego dużo) to nie słucham, tyle że ja nikomu nie robię wyrzutów że ty to jesteś kutasem, bo słuchasz wszystkiego (jedni goście z Brutala) lub brak ci osobowości i gustu (Ty). Ja uważam że mam osobowość i mam też dobry gust, wszak gust nie tworzy mi się na podstawie jakiś tam muzycznych przykazań ale mojego upodobania, z tego twierdzę że gust mam w porządku, a to czy Ty widzisz w tym problem to już jak wspomniałem mnie to PIERDOLI.

(Sorry za bluzgi bo obiecałem nie przeklinać na forum, Kiwi masz ode mnie dodatkowe dwa piwa na mitingu :DD )
 
 
Śniegu 
Avatar Dio


Last.fm: Sniegu
Numer buta: 42
Ulubiony muzyk: Nie posiadam
Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 261
Skąd: Police
Wysłany: 2009-08-26, 14:23   

Natta napisał/a:
Fakt, że to jest gejowski rock, bo grają go geje. Ale w takim razie nazwijmy większość kapel rockowych hetero-rockiem :P

O.o
Serio? Nawet nie wiedziałem, że ktoś z Placebo jest gejem, słowo daję. Ale cóż, proves my point :DD

A pisałem z konta Theriona, bo akurat u niego byłem i nie chciało mi się przelogowywać.
_________________
I hear the sound in a metal way
I feel the power rollin' on the stage
'Cause only one thing really sets me free
Heavy Metal - loud as it can be!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-26, 14:29   

Śniegu napisał/a:
A pisałem z konta Theriona, bo akurat u niego byłem i nie chciało mi się przelogowywać.


Leń. Na miejscu Theriona bym się na Ciebie ostro wkurzyła... bo to dla mnie było wkurzające :D Widzieć avatar Therry'ego, a nie widzieć pod spodem jego wypowiedzi :D
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 14:34   

Śniegu napisał/a:
Serio? Nawet nie wiedziałem, że ktoś z Placebo jest gejem, słowo daję. Ale cóż, proves my point :DD


Jeden jest gejem... jest nim basista jak juz pisałem. Poza tym teraz juz wiem jak oceniasz muzykę... nie ze względu na nia ale o orientację seksualne muzyków... bardzo odpowiednie podejście do tego...
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-26, 15:45   

dominik napisał/a:
Jeden jest gejem... jest nim basista jak juz pisałem. Poza tym teraz juz wiem jak oceniasz muzykę... nie ze względu na nia ale o orientację seksualne muzyków... bardzo odpowiednie podejście do tego...

No przecież napisał że nie wiedział o tym, więc oceniał muzykę. HALO ? ;)

Na resztę odpowiem później bo jestem w pracy i zbytnio nie mam czasu :)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-26, 16:29   

Therion napisał/a:
No przecież napisał że nie wiedział o tym, więc oceniał muzykę. HALO ? ;)


Therry tyle że dodał iż to potwierdza jego opinię na temat tej grupy... czyli jednak kieruje się także innymi rzeczami jak tylko muzyka.
 
 
Śniegu 
Avatar Dio


Last.fm: Sniegu
Numer buta: 42
Ulubiony muzyk: Nie posiadam
Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 261
Skąd: Police
Wysłany: 2009-08-26, 16:33   

dominik napisał/a:
Therry tyle że dodał iż to potwierdza jego opinię na temat tej grupy... czyli jednak kieruje się także innymi rzeczami jak tylko muzyka.

Jasne. Judas Priest też nienawidzę, z tego samego powodu *-*
Widzę, że niektórzy naprawdę potrzebują miliarda winków w każdym poście żeby zauważyć żart...

Natta napisał/a:

Leń. Na miejscu Theriona bym się na Ciebie ostro wkurzyła... bo to dla mnie było wkurzające :D Widzieć avatar Therry'ego, a nie widzieć pod spodem jego wypowiedzi :D

Przepraszam, wiem, jestem czarnym pierdolonym chujem... ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100