• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Film, który mogę polecić !
Autor Wiadomość
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-03-17, 14:44   

Dla mnie też, oglądałem kiedyś go na Polsacie. W tym filmie głównym bohaterem nie był Ryu tylko Guile tak ? no i nie było Akumy/Goukiego :s a Bison wyglądał jak Hitler :D a co do SF4 to już chyba wyszedł, bo nawet na niektórych forach widziałem linki do X360. Pograłbym sobie :DD a oglądałeś Jogu może komiks SF produkcji Udon ?
 
 
 
REKLAMA 
SPOOOOOKY!

Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Wysłany: 2009-03-17, 19:01   

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-03-17, 19:01   

nie nie nie widziałem. wiesz ja w komiksach siedzę od kilku miesięcy - w mandze wyłącznie :DD (właśnie - niczego dziś nie przeczytałem!!). s Street Fightera dużo nie grałem - zawsze mnie w nim rozbijało takie jego połamanie wynikające z animacji. czwórka ma to samo - dziwne jak dla mnie spowolnienia akcji i w ogóle... ale wygląda świetnie. jakiś czas potrzaskałem jednak jedną ze starszych wersji. ach.

jak już mówimy o filmach i grach to trza wspomnieć o tomb raiderze (w sumie słabo... ale co Lara to Lara :D ), o silent hill (myślę że to dobry film, miejscami aż zbyt niedopowiedziany, klimat gry pozostał tutaj może w 1/5 ale to i tak zawsze dużo :D ) oraz ekranizacje final fantasy - zwłaszcza ffVII Advent Children - film ma całą masę niedopowiedzeń i w pełni rozumiany jest po przejściu gry :D hio hio nie żeby to był minus - bez gry też się wszystko zrozumie, ale jeśli ktoś w grę grał, to znajdzie w filmie całe tony odniesień i niespodzianek. polecam :D
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-03-17, 23:37   

Jak już zeszło na ekranizacje gier, to uważam, że nie ma naprawdę dobrych :) Street fighter z Van Dammem był boleśnie zły, Silent Hill zupełnie nie daje rady w porównaniu z oryginałem, a Finale... to nie do końca ekranizacje gier :)

Jedyne dwie ekranizacje, które moim zdaniem bronią się jakoś, to Mortal Kombat 1 i, mimo wszystko, Resident Evil 1 oraz Max Payne.

A, tak w ogóle to będzie kolejny Street Fighter. Chun Li zagra ta panna która grała Lanę Lang w Smalville i tak się zastanawiam czy to na pewno dobry wybór. No i będzie Tekken the movie. Też ciekawe.

Czekam na God of War :)
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-03-17, 23:44   

hmmm tekken - kiedyś anime powstało... nie widziałem ale nie będę raczej szukał, bo takie filmy dodawane do popularnych gier są słabe raczej, tak jak gry pisane pod filmy - byle wyszły i byle kasa większa była - nie są to gnioty z założenia, bo robione są dobrze technicznie i nie mają jakichś dziur albo błędów wielkich... cóż. zepsute są przez pośpiech i niedociągnięcia i niedopracowania z nim związane...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-03-18, 14:01   

To był tylko jeden film :DD oglądałem... elektryczności czy innych bajerów tam nie było, głównym bohaterem był Kazuya a na końcu bił się z Heichahim. Na końcu pokazywał się młody Jin i leciał utwór Meaning of Life zespołu THe Offspring.
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-03-18, 14:04   

a tak ogólnie... warto obejrzeć?? wprowadza coś nowego? dobry jest? i ogólnie jak??
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-03-18, 14:15   

Mnie trochę nudził :DD raczej nic nowego byś się nie dowiedział. Ja oglądałem go na youtubie. Jakbym miał Ci polecić film oparty na grze to na pewno wybrałbym Street Fighter Alpha Generations - akcja na początku opowiada dzieje Goukiego/Akumy jak to zdobył shin hadou (tą moc, że ma fioletowe oczka :DD ), dowiadujemy się, że Ryu to syn Akumy, potem jego losy się toczą, odbywa trening, też czasami uaktywnia tą moc (fioletowe...:D). Akcja nie nawiązuje do zdarzeń z gry.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-03-29, 01:24   

Z filmów, który mogę polecić jest zeszłoroczne "Miasto Ślepców". Silny dramat-thriller (nieco, wprowadza bowiem pewną dozę grozy i niewiadomej w mrocznym akcencie, ale nic zza rogu nie wyskakuj;)), przedstawiający koncepcje świata z dziwną epidemią utraty wzroku. Nie przedstawianej jako zaćma czy inne schorzenie (czarny 'obraz'), a wręcz przeciwnie. Jako czyste, zdrowe oko, które widzi nadmiar światła, przy czym nie przejawia bólu.

Mocne momentami, momentami obrzydliwe. Jednak jako ostatni werdykt mógłbym określić go mianem niemal arcydzieła. Który, w dodatku, nie był, ani nie jest głośny.
W obsadzie można obejrzeć Julianne Moore i Danny'ego Glover'a.

Polecam z czystym sercem.


_________________

 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-03-29, 18:24   

Edżu, ten film był, jest i będzie o tyle głośny, że powstał na podstawie książki autora nagrodzonego Noblem, którą miałem skądinąd okazję przeczytać. I niestety nie byłem zachwycony, więc film sobie podaruję.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-03-29, 18:49   

chodzilo mi raczej o taka masakryczna reklame z plakatami na przystankach autobusowych, billboardach, etc.
_________________

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-17, 01:03   

a ja walnę coś takiego... no niespodziewanego z pewnością...

tydzień temu z siostrą (nie Jahą a Anią - ma 11 lat w tym roku:)) oglądaliśmy film "doktor Dollitle" i było bardzo ciekawie i zabawnie :) jutro leci druga część tego zabawnego, nie wymagającego myślenia i nie niosącego zbyt wiele ze sobą, aczkolwiek ciekawego filmu :) będę oglądał (chyba że zapomnę) i Wam polecam :) hio hio trochę ze zwierzętami pogadać to nie takie dziwne w końcu... dziś psu tłumaczyłem że szczoteczek do zębów się nie gryzie... nie wyczaił...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-04-17, 15:02   

Co do tego Miasta Ślepców co edge poleciał to czytałam pełno mało pochlebnych recenzji, ale jak wyjdzie na dvd to sobie obejrzę i ocenie. Ja polece Popiełuszka, bo jest 666 razy lepszy od Katynia,a sama postać księdza i postawa młodych ludzi , protesty są świetnie ukazane, dobrze oddany nastrój .
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-04-17, 17:08   

tak z perspetywy czasu powiem jednak ze miasto slepcow to takie denne jest. nie wiem co mnie tak w tym filmie powalilo... moze poprostu osleplem? Ale nie zaszkodzi tak czy inaczej ogladnac.:)
_________________

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-04-18, 00:30   

Ja też polecam Popiełuszkę, byłam na tym w kinie co rzadko mi się zdarza i nie żałuję :) Hmm, lepszego aktora do tej roli chyba wybrać się nie dało, świetną kreację stworzył.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-04-18, 01:15   

Popiełuszkę polecałem już na 1 stronie - tak, film jest świetny. Najlepsze polskie kino od lat.
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100