• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Film, który mogę polecić !
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-21, 11:46   

no więc muszę zobaczyć Popiełuszkę :)
na pewno zobaczę też film "Generał Nil". o jednym z wielkich bohaterów II wojny światowej, Auguście Emilu Fieldorfie, który po wojnie został oskarżony o zdradę i stracony, wcześniej będąc osądzonym w upozorowanym procesie. cóż sama postać sprawia że warto obejrzeć film. ostatnio - w niedzielę - oglądałem kinomaniaka, i Artur kinomaniak Pietras powiedział że film trzeba zobaczyć i że nie będzie się rozwodził nad jakimiś szczegółami bo film zobaczyć trzeba - i dał 8 - nie pamiętam czy dał kiedyś komuś 9 :) hio hio ale skoro mówi że trzeba to trzeba!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-22, 14:17   

_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-22, 14:17   

Polecam:

Przetrwać w Nowym Jorku/The Basketball Diaries

Film na faktach opowiadający o życiu Jima Carrolla, którego rolę odgrywa Leonardo Di Caprio. Jim Carroll jest poetą, muzykiem (grał w punkowej kapeli). Wychowywała go matka, należał do gangu, był utalentowanym koszykarzem jednak zaczął ćpać no i wiadomo jak się dalej potoczyła kariera. Udało mu się jednak wyjść z nałogu. Film ciekawie pokazuje życie ćpunów, i obala mit Ameryki - czyli nie zobaczymy kraju wolności, bohaterstwa i dolara :P zobaczymy obszczane ściany itp.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-04-22, 21:10   

hmmmm ja bym poleciła Fight Club czy jakoś tak sie pisze.. mówi się Fajt klab :DD :DD
ja tam angielskiego nie umiem.. :O i hmmm..."KRÓL LEW"!!!! koniecznie obejrzyjcie!! w potencjalnym odbiorcy wzbudzane są wszelkiego rodzaju emocje!! poprzez łzy i smutek- np ŚMIERĆ MUFASY, przez wątek miłosny- NALA I SIMBA SPOTYKAJĄCY SIĘ PO WIELU LATACH, do wątków budzących śmiech-TIMON I PUMBA ODGANIAJĄCY STADO SĘPÓW OD ZDYCHAJĄCEGO SIMBY!!!!!! tak więc jak widzimy film animowany warty i godny obejrzenia!!!! emocje niezapomniane!! warto go oglądać tak często aż nie nauczycie się go na pamięć!! później można śpiewać ze znajomymi przytoczone piosenki z ów bajki!!!! ahhhhh.... :DD :DD
:patyk:
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-04-22, 23:20   

hakuuuuna matataaaaa! popieram w pełni powyższy post - Król Lew to jest coś.. wspaniały film... na scenie śmierci Mufasy sie rozbeczałam i do tej pory łezka się w oku kręci jak to widzę...

ojej.. własnie sobie obejrzałam i znów takie dwie wielkie łzy jak grochy płyną po policzkach.. mało co mnie rusza ogólnie, filmy nie wzbudzają we mnie emocji, ale to jakoś wzbudza... naprawdę świetna animacja.

http://www.youtube.com/watch?v=vXItZh_71dw
_________________


 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-04-26, 18:28   

A mnie się podoba film "Dziewczyna z sąsiedztwa". Całkiem sympatyczny film i ta pani, Elisha Cuthbert... yy... mniejsza o to. Całkiem przystępny humor, można się pośmiać i nie śmierdzi produkcjami typu "straszny film" czy innym z tego typu humoreskami... Polecam, jesli ktoś jeszcze nie oglądał.


Poza tym, pewnie wszyscy już oglądali, Batman - The Dark Night. Świetny film, świetne dialogi, dobra gra aktorów (zwlaszcza ukłon ku Heatha Ledgera, który wcielił się w postać Jokera...). Bale też dał sobie z tym naprawdę dobrze radę.

Batman w obrazie zdecydowanie bardziej zblizonym do tego, który figurował w komiksie. Zarówno jako postać, jak również jako cała fabuła (Joker nie wziął się "z dupy", tak samo jak Dwie Twarze...). Natomiast odcinek pierwszy nowej serii - Batman: Begins - świetnie wprowadza w klimat mrocznego Gotham City...
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-05-13, 23:14   

Z osatnio oglądanych filmów polecam "Marley i Ja". Spodziewałem się głupiej komedii, typowego "odmózdżacza" a film okazał sie bardziej inteligentną komedią bardziej podchodzącą pod dramat. Zresztą przy okazji można popatrzeć sobie na Jennifer Aniston :>

http://www.imdb.com/title/tt0822832/
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-05-13, 23:41   

Jennifer się już stara i pomarszczona robi... :P
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-05-14, 02:05   

Hmm.. fakt.. nie lubie starszych, ale mam sentyment do niej ze względu na "Friends" :B
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-05-14, 02:10   

Truman show - wreszcie obejrzałem i pod wrażeniem tego filmu jestem. Jeden z tych kończących się za wcześnie ... Ciekaw jestem czy jego twórcy wzorowali się na koncepcji Big Brothera, czy może odwrotnie (obie produkcje powstały w podobnym czasie)
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-05-14, 03:18   

Odwrotnie, swego czasu czytałem o tym sporo.. ale nie podam Ci linków, bo to było ponad 10 lat temu. :>
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-05-23, 20:54   

Ja polecam filmy Hannibalu Lecterze (Rising, Czerwony Smok, Milczenie Owiec, Hannibal). Mnie te filmy bardzo wkręciły, przez pewien czas nawet chciałem zostać takim mordercą jak Hannibal ale poprzestałem marzyć, bo pewnie nie wychodziłoby mi to tak dobrze jak jemu :oczy: :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-05-23, 22:07   

Ty masz jakiś dziwny pociąg do psychopatów :P najpierw Charles Manson, a teraz to ;)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-05-24, 00:41   

Milczenie Owiec najlepsze ;)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-05-24, 00:55   

Otóż to ;) Oj, długo miałam po tym traumę.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-05-24, 14:00   

Angie napisał/a:
Ty masz jakiś dziwny pociąg do psychopatów :P najpierw Charles Manson, a teraz to ;)

Sam nie wiem dlaczego :DD ale lubię też Columbo :P ahh ten kolo to jest gość.
Bardzo lubię też filmy z pod znaku Monty Pythona :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100