• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze seriale
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-03-27, 12:47   

Dymitr napisał/a:
a Pointa ?? Jak w Tv dziękowali za poświęcenie ?? też padłem :D


Zapomniałem o tym. To było zaraz na drugim miejscu. Zaraz po wybieraniu rozwiazania :P

No dobra... 4 w sumie. Ale przy Twojej relacji z tego odcinka spodziewalem sie ze bede wylewal od napisów wstepnych do koncowych :P
_________________

 
 
 
REKLAMA 
BANNED

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Wysłany: 2009-03-27, 22:28   

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-03-27, 22:28   

Ja wylewałem :B
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-05-08, 00:49   

dobra skończyłem oglądać Bebopa. kurwa napisał bym coś ale ja poerdole - nie mogę przestać płakać - bez kitu jak dziecko - leje sie ze mnie na lewo i prawo, zasmarkałem się i ledwie widzę co tu piszę... dajcie spokój bez kitu. ja nie mogę... uuuuuuuuuuuuuuuuaaaa
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Śniegu 
Avatar Dio


Last.fm: Sniegu
Numer buta: 42
Ulubiony muzyk: Nie posiadam
Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 261
Skąd: Police
Wysłany: 2009-06-15, 22:46   

Tylko SP i House. Jeszcze Life całkiem niezły, ale widziałem tylko kilka odcinków. Za to kiedyś nałogowo oglądałem Magic Knight Rayearth na RTL7 :D
_________________
I hear the sound in a metal way
I feel the power rollin' on the stage
'Cause only one thing really sets me free
Heavy Metal - loud as it can be!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-15, 23:14   

Friends, Dexter, House, Desperate Housewives, Six Feet Under ]:->
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-16, 01:39   

Jak dla mnie najlepszymi serialami telewizyjnymi (no bo jakie inne hehe) są: Friends (jak dla mnie geniusz, znam prawie wszystkie odcinki na pamięć, oglądałem ich chyba ze 20 razy każdy), Z Archiwum X (pierwsze sezony wciągają bardzo, wtedy nawet przymyka się na gumowych zielonych (okazuje się że szarych) ludzików), Joey (kontynuacja Friends ale tylko z Joey'em - wszyscy mówią że kicha a mnie się strasznie podobał, mimo że do Friends mu brakuje), Californication (geniusz głupoty)
 
 
Lolek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-16, 08:23   

dużo tego. Mistrzowski Family Guy. Bardzo dobra Futurama. Te kreskowki maja mega klimat i poczucie humoru. no Dragon Ball oczywiscie ;D Simpsonowie. a co do House'a jak nigdy nie lubiłem seriali i nic nie widzialem ciekawego w tych 'szałowych' Lostach, Prison Brejkach itp tak House jest poprostu dobry ;) no ale do Mody na Sukces mu daleko.
 
 
pawelszawelpawel 


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 340
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2009-06-18, 19:00   

Dla mnie absolutnym the best wśród seriali animowanych jest Ed Edd i Eddy poziom abstracji i głupoty w tym serialu zwłaszcza Edda bije wszystko inne na głowę i jest nie do przebicia zwłaszcza dwie pierwsze serie, no po prostu KOCHAM :DD :DD :DD
Jeśli chodzi zaś o seriale fabularne to Housa widziałem parę odcinków i trzymały poziom więc chyba jest dobry...Uwielbiam Różowe lata 70' świetnie oddają klimat tamtych i mają teksty wgniatające w ziemię dają radę, swojego czasu oglądałem też dużo Przyjaciół i należą do ścisłej czołówki. Kocham tez 13posterunek tak, tak swojego czasu to jeszcze od kumpla na VHSa zgrywałem odcinki bo jako jedyny miał C+ pierwsze serie wymiatają, i zabójcza rola Pazury i Perepeczki komendant rządzi i dzieli w tym serialu i oczywiście Agnieszka Włodarczyk... nie bez znaczenia były odcinki z występami gwiazd np z Bogusiem Lindą, dla mnie zajedwabisty wyczesany w kosmos. :yupi: :DD :DD :DD
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-06-18, 19:54   

pawelszawelpawel napisał/a:
Dla mnie absolutnym the best wśród seriali animowanych jest Ed Edd i Eddy poziom abstracji i głupoty w tym serialu zwłaszcza Edda bije wszystko inne na głowę i jest nie do przebicia zwłaszcza dwie pierwsze serie, no po prostu KOCHAM :DD :DD :DD

Też ich uwielbiam :DD baaardzo dawno oglądałem. Który z nich miał jedną brew :DD ?
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
pawelszawelpawel 


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 340
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2009-06-18, 20:07   

Jedną brew miał właśnie Edd najgłupszy z nich wszystkich :D :D :D
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-19, 00:24   

Pawle - czy to nie był Ed??? Eddy to był ten cwaniak i a chudy to był Ed czy Edd??? bo już kurde nie pamiętam...

zobacz Sara!!! jestem koparką!!! KOP - DZIU - RĘ!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-06-19, 07:14   

tekst, który mi się najbardziej podobał:
"Jestem dzięciołem. Tyle, że ziemnym!" :rotfl:
_________________

 
 
 
arbukiwi 
kiwjość


Last.fm: InfantylnaJa
Numer buta: 37
Ulubiony muzyk: Neal Morse :D
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 850
Skąd: Gorzówek
Wysłany: 2009-06-19, 08:21   

Ed Edd i Edi, no najlepsza na świecie bajka... :D "Ja lubię kurczaki, Edi.." :DD :DD

I jeszcze taka o klasztorze Shaolin, oni tam mieli jakieś takie.. Szęgągłu, nie wiem jak to się pisze xD Ale też ją strasznie lubiłam!

A z seriali, to lubię.. eeem... Dość regularnie, jak na mnie, oglądam Housa, i nawet lubię tego chama. No i swojego czasu oglądałam Nip Tuck (Bez skazy) o chirurgach plastycznych. Ale pierwszy sezon, i część drugiego, potem to już się zrobiło strasznie słabe.. I jeszcze... Hm. No to chyba tyle.

Koleżanka mnie strasznie namawia na Dextera. Fajne to?

[ Dodano: 2009-06-19, 08:23 ]
O, i swojego czasu oglądałam Lost, ale mi się znudziło :P
Bo zamiast wymyślić jakieś zakończenie racjonalne, na które każdy zrobiłby 'oooooOOOoooo!!', zaczęli winę na kosmitów zrzucać.. Bleh.
_________________

 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-06-19, 10:19   

arbukiwi napisał/a:
Koleżanka mnie strasznie namawia na Dextera. Fajne to?


Nie chce mi się pisać (znowu) więc skopiuję Ci to co napisałam nt. Dextera na innym forum.

Natta gdzieś tam kiedyś tam napisał/a:
Oglądam serial Dexter i nie mogę przestać.. Oczywiście nie oglądam go w TV, mam pierwszy sezon nagrany. Świetny kawałek roboty. To zaskakujące, jak serial może wciągnąć - nigdy jeszcze nie czułam takiego napięcia i podekscytowania przy innym serialu. To jest lepsze niż jakiekolwiek CSI - oprócz morderstw i zbrodni mamy głównego bohatera, który jest w to wszystko zamieszany, który JEST mordercą, który nie ma uczuć - a mimo tego widz czuje do niego niesamowitą sympatię i nie chciałby, żeby ktoś go nakrył.

Świetnie zrobiony serial. Czołówka to też majstersztyk, tak samo jak muzyka (poszukam, może uda mi się ją zdobyć). Polecam z ręką na sercu, o ile ktoś jest tak samo zapóźniony w TV jak ja i nie oglądał jeszcze tego (słyszałam że jest to dosyć popularny serial).


Warto!
_________________


 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-19, 20:41   

Potwierdzam słowa Natki, wciągające i całkiem świetne, chociaż w trzecim sezonie reżyser za bardzo skupia się na problemach emocjonalnych Dexterka, a za mało na morderstwach.

Nikt jeszcze nie wymienił w tym wątku The Weeds ?! Uwielbiam ten serial - sama koncepcja matki dwójki dzieci będącej dilerką dragów jest boska :D No i jej młodszy synek to niezły schizol :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100