• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze seriale
Autor Wiadomość
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-19, 22:01   

Jojek napisał/a:
wielbiam ten serial - sama koncepcja matki dwójki dzieci będącej dilerką dragów jest boska :D

Co jest w tym boskiego ? :bigeyes: Jak dla mnie bez sensu jest ten serial i bardzo mało śmieszny :)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
REKLAMA 
Pompuj rap dziwko !

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Wysłany: 2009-06-20, 01:59   

 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-20, 01:59   

Therion - to pierwszy serial który poznałem, tak cholernie łamiący tabu. Władza w US&A zwalcza złąąąą trawę, wszyscy dilują po kątach a tu nagle reżyser wyjeżdża z takim czymś :D To tak jakby w komunistycznej Polsce zrobić film o pędzeniu bimbru w piwnicy.

Poza tym JEST śmieszny ;p
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-20, 21:49   

dla mnie najlepszym serialem wszech czasów jest Cowboy Bebop... ale to powszechnie wiadome. zabieram się poza tym za Family Guy'a a także za Scooby Doo :DD mam serię z lat 70 i jest oldschool że hohoho :DD

poza tym muszę Berserka w końcu walnąć.

House mnie nudzi jest to chyba najbardziej przewidywalny serialowy lekarz wszech czasów!!! na głowę bije nawet dra Pawła Lubicza z Klanu!!! przecież jego przekorność i złośliwość są po pewnym czasie drażniące... nie mógłbym obejrzeć pod rząd trzech odcinków... nie mówiąc już o oglądaniu całego sezonu... no ale ogólnie Housa lubię - dzięki nie oglądaniu go - jeden odcinek na 2 miesiące mi wystarczy...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
arbukiwi 
kiwjość


Last.fm: InfantylnaJa
Numer buta: 37
Ulubiony muzyk: Neal Morse :D
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 850
Skąd: Gorzówek
Wysłany: 2009-06-20, 23:01   

O, tak tak, ja tez uważam, ze 'Trwaka' jest boska! :D Ten, co to wymyślił, musiał mieć nieźle zrytą głowę ;)
_________________

 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-29, 21:07   



SCRUBS - HOŻY DOKTORZY na Commedy Central. Ten humor mnie po prostu rozpier*ala , nie umiem tego łagodniej określić. Dialogi niszczą, postacie są tak barwne i charakterystyczne, bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku . 8 sezonów, każdy na świetnym poziomie, żadnych spadków formy.
Co nieco o samym serialu - amerykański serial komediowy, którego głównymi bohaterami są pracownicy fikcyjnego szpitala pw. Świętego Serca (ang. Sacred Heart). Dosłowne tłumaczenie tytułu Scrubs, oznaczającego młodych lekarzy, to "fartuchy", natomiast serial jest emitowany w Polsce na kanale Comedy Central pod tytułem "Hoży doktorzy".

Głównym tematem serialu są perypetie początkującego lekarza Johna "J.D." Doriana i jego przyjaciół - chirurga Chrisa Turka, lekarki Elliot Reid i pielęgniarki Carli Espinosy. Ratując życie chorym przeżywają pierwsze poważne miłości, doświadczenia lekarskie oraz stawiają czoła swoim wrednym przełożonym. Realizacja kolejnych sezonów serialu towarzyszyła awansowi zawodowemu głównych bohaterów, od stażystów do lekarzy prowadzących.

Jutro dodam co lepsze scenki bo większość odcinków jest po polsku na ju tiupie ;)


A ogólnie co do seriali to Hoży doktorzy jest jedynym serialem komediowym który umie mnie rozśmieszyć. W większości prezentują one poczucie humoru wręcz żałosne ( a jeszcze kurwica bierze jak podkładają ten sztuczny śmiech publiki i komentarze narratora jakby widz był upośledzony i trzeba mu wszystko wyjaśniać i opowiadać ). Swojego czasu oglądałam Mode na sukces ( huh. 1000 odcinków w sumie obejrzałam) , a później LOST- zagubieni, 3 sezon mnie zmęczył a wszystko zaczęło się w nim kaszanić. 4400, które niesamowicie mnie wciągnęło, ale producenci stwierdzili FINITO , i dupa. To w sumie tyle ;) Nie tykam się żadnych polskich produkcji szczególnie tych na tvp 1 czy 2 o nie.

Jeszcze są bajki aaaa bajki kocham bajki na Disney Channel i Cartoonie , np. Brenda i Pan Whiskars , absurd abstrakcja ironia sarkazm - jak dla mnie to jest bajka dla starszego grona zdecydowanie, ale leci koło 20 na Disney Channel, świetne dialogi , czasami oglądam z bratem co ma 8 lat i ja padam ze śmiechu a on nie rozumie o co chodzi .
Ed Edd i Eddy oraz Krowa i kurczak , Johnny Bravo ... świetne sprawy :D
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-08-29, 23:05   

Weronika napisał/a:

Ed Edd i Eddy oraz Krowa i kurczak , Johnny Bravo ... świetne sprawy :D

Jeszcze Chojrak :DD I to są w sumie wszystkie kreskówki, które można oglądać i są dostępne w palecie Cartoon Network. Nie wiem czy jeszcze batmany, supermeny, spidermeny czy inne chodzą... Ale z nich i tak najlepszy był Batman. Zwłaszcza starsze serie z przemega mroczny Gotham City. Aaawwritgh!
_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-08-30, 11:16   

Hell Yeah, Chojrak! Ja miałem tak swojego psa nazwać, ale to suka :DD kurde, ja mam taką rodzinę, mieszka w "miejscowości" o nazwie Czekaj. No i tam jest tylko jeden dom, 20 km od miasta. Moja ciotka jest troszkę otyła (zupełnie jak ta z Chojraka), wujek suchy i nosi okulary (tak jak ten z Chojraka) i jest piesek Bobik, który wszystkiego się boi tak jak Chojrak! man.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-30, 12:47   

Chojrak zniszczył mi w dzieciństwie psychikę dlatego go nie uwzględniłam, serio bałam się tej bajki straszliwie ale coś mnie kusiło żeby za każdym razem jednak ją oglądać. Myślę że teraz by mnie wkręciła, bo niektóre wątki po prostu niszczą ^^
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-11-19, 21:20   

Kolega nagrał mi 3 sezony Family Guya. I z racji tego że nie miałam co robić bez neta, obejrzałam kilka odcinków. I wiecie co, nie rozumiem tego humoru :DD W ogóle mnie to nie śmieszy.

Odkryłam za to inny zajebisty serial: Big Bang Theory. Opowiada o czterech naukowcach, ktorzy nie potrafią obchodzić się z kobietami :P Świetne w tym serialu są dialogi. Czasem jak Pepuś załapie fazę to gada podobnie :DD
Jeśli lubicie filmy o Nerdach to powinno się wam spodobać.
Ja obejrzałam 2 sezony w dwa dni.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-11-19, 21:51   

Whaaaat :DD FG jest zajebisty:
http://www.youtube.com/watch?v=l9L2C_ChePw
http://www.youtube.com/watch?v=WLx5C_qvIYQ
http://www.youtube.com/watch?v=UM_utctM2ig
:rotfl:
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-12-29, 21:30   

Ok, muszę zmienić zdanie na temat Family Guya :D Na początku nie czaiłam tego humoru, ale z czasem tak się wkreciłam ze jednym tchem z kumpelą dwie serie obejrzałyśmy :P

A wczoraj skończyłam ogladać Californication. Co za serial ! Bije wszystko. Szkoda tylko, ze trzecia seria tak się źle skończyła, aż mi łezka poleciała. Ciekawe czy nakręcą coś jeszcze...
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-12-29, 21:45   

Californication jest dobre.. ale zobacz sobie Dextera.. to najlepszy serial ostatnich lat.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-12-29, 23:24   

najlepszy serial to Cowboy Bebop! nie znacie się! :P
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-12-29, 23:58   

No ta.. bajka najlepszym serialem.. ale z nas idioci :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-12-30, 02:40   

widzę jedynie różnicę w technice i środkach obranych w tworzeniu między Bebopem, Family Guy'em, Dexterem, lostach... itd. :P a Ty Thery nie znasz się! hahaHAhAhA!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100