• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze seriale
Autor Wiadomość
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-30, 10:11   

Dexter Dexter !!! ! taaak, genialny scenariusz, fabuła, dobrzy aktorzy - a sam pomysł na film po prostu odjazd ! eh ominęły mnie piątkowe odcinki na tvn7 przez awarie dekodera :C . a californication obejrzałabym tylko leci w niedziele o 22 na comedy central którego aktualnie nie posiadam
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-12-30, 10:17   

_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-12-30, 10:17   

Mam nadzieję, że chodzi o Dextera policjanta mordercę, a nie tego od laboratorium :rotfl: a ja ostatnio oglądam Death Note! mangę już przeczytałem :B DN oglądał będę tylko do
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
bo potem już nudno się robiło :P ahhh no i muszę o Cowboya zahaczyć jeszcze jak jest wolne.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-12-30, 10:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-30, 10:24   

kaco napisał/a:
Mam nadzieję, że chodzi o Dextera policjanta mordercę, a nie tego od laboratorium

haha , ten z laboratorium miał tą popieprzoną siostrę Dee Dee omfg jak ona mnie irytowała!
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-12-30, 10:43   

No no :DD ten rywal Dextera, nie pamiętam jak się nazywał ale miał taki garnkowaty fryz to on się chyba w niej l0ffc|@ł :* :*::*:*:*

Aaaaa no i ostatnio oglądam jeszcze Chojraka (zwycięstwo dobra nad złem, jest tylko w tej bajce dla mnie przyswajalne) i Johnego Bravo... i Scooby Doo bo tam jest taka fajna jazzowa perkusja jak Scooby i Kudłaty gdzieś idą :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-12-30, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-12-30, 10:48   

tak, soundtrack ze scoobiego przyprawia o dreszcze :P najlepsza bajka do Brenda i pan Whiskers z Disney Channel. nic nie pobije poziomu absurdu, ewentualnie zbliży się Krowa i kurczak ;)
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-12-30, 10:51   

Weronika napisał/a:
Krowa i kurczak

Oni też rlz :DD

Weronika napisał/a:
najlepsza bajka do Brenda i pan Whiskers z Disney Channel

Ekhen... nie oglądam DC żeby nie narazić się na reklamę z Jonas Bro. :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-12-30, 11:22   

hahah obecnie najlepszą bajką (tak bajką, seryjną bajką - bajką bo ma inne założenia niż normalny serial, a nie dla tego że jest animowana :P ) na Cartoon Network jest Chowder! totalny odjazd. absurdem może nie dorównuje starym dobrym "Jam Łasicy" albo "Krowie i Kurczakowi" ale mimo wszystko, jak na obecne czasy jest niesamowicie abstrakcyjny i w całej tej idiotyczno oczywistej papce jak dla mnie wychodzi na prowadzenie! jestem fanem Chowdera nie ma co!

Kaco skoro wiadomość jest ukryta, to dla czego ja ją widzę? nie robię dymu bo powiedziałeś mi już o tym na gg! a wtedy nie robiłem dymu bo pomyślałem "a co tam i tak nie czytam" i jak DN wygląda w anime? ładnie robiony? animowany? czy są wykorzystywane modele 3D czy po prostu ładnie animowane postaci są? pisz pisz.

no i Bebopa stale polecam z taką samą siłą! o! może sobie w sylwestra zrobię maraton Bebopa! ha! to by było piękne! oł jea! wunderbar! ino przypominam - TYLKO angielska wersja językowa zasługuje na szacunek Ludzi Ulicy!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-12-30, 11:36   

semako napisał/a:
Kaco skoro wiadomość jest ukryta, to dla czego ja ją widzę? nie robię dymu bo powiedziałeś mi już o tym na gg! a wtedy nie robiłem dymu bo pomyślałem "a co tam i tak nie czytam" i jak DN wygląda w anime? ładnie robiony? animowany? czy są wykorzystywane modele 3D czy po prostu ładnie animowane postaci są? pisz pisz.

Anime jest piękne! ładne animowane postacie. Głosy zarówno w ang. jak i jap. są świetne :DD a soundtrack miażdży, miażdży! aż sobie "kupiłem" :> Japończycy robią świetną muzykę, ale jak dochodzi wokal to już masakra... a jak japoński jest przeplatany angielskimi wstawkami typu "let's go", "fighting love" to już leżę :DD ale to tylko dwa ostatnie utwory soundracku, reszta to instrumentale! Jogu widzisz wiadomość bo wymieniłeś się oczami z Shinigami :DD nie no, nawet nie masz prawa robić dymu albowiem... powiedziałeś mi dużo o Cowboyu, pokazałeś mi rymowanki i straciłem sens życia.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-12-30, 11:47   

e tam! straciłeś sens życia! to jedynie zachęci Cię do obejrzenia Bebopa! rozumiesz ZERO treści Ci zepsułem :P nic nic! bierz się za oglądanie!

o nie! mam oczy Shinigammi! to oznacza że będę żył połowę krócej! o nie!
jak lubisz Shinihammi i miecze i dużo walki to polecam Bleacha. prawie 400 chapów póki co i wyłazi nadal... powiem Ci tak - jakby wyciąć połowę walk i bezsensownych dialogów, to manga byłaby boska! pobiła by DN na głowę... gdyby tak miała ze 100 chapów... ale nie nie ma. dla mnie Bleach to sporo fajnych postaci i świetnych pomysłów, które utonęły w oceanie akcji, walek, pobocznych historii... nie czytam zatem póki co!

no i serial też jest. anime Bleach jest trochę w tle za mangą - jest chyba z 230 odcinków... oczywiście nie pokrywają się one liczbowo z mangą... aj no ale... rzecz przewalczona. przekombinowana, nie ma co. ale mogę polecić bo fabuła i postaci sehr gut! w mandze też technika dobra. w anime niestety mamy do czynienia z masówą, więc środki tutaj nie są jakieś powalające. ach!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-12-30, 20:09   

Weronika napisał/a:
haha , ten z laboratorium miał tą popieprzoną siostrę Dee Dee omfg jak ona mnie irytowała!

Dexter animowany kojarzy mi się z Jogiem a Dee Dee z Jahą... :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-12-30, 22:29   

hmmm w sumie to też widzę sporo podobieństw momentami... chociaż gdzież mi tam do Dextera...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-12-31, 00:45   

kaco napisał/a:
Mam nadzieję, że chodzi o Dextera policjanta mordercę, a nie tego od laboratorium :rotfl:


Ciężko stwierdzić o którego Ci, Kaco, teraz chodzi - Dexter - morderca też ma laboratorium, a Dexter - animowany dzieciak też w sumie mógłby zostać mordercą jak dorośnie, ten szalony błysk w oku :D

Therry napisał/a:
Dexter animowany kojarzy mi się z Jogiem a Dee Dee z Jahą... :chrust:i:pätyk:


Porównanie jak najbardziej trafne :D

Co do Dextera (tego dla dorosłych) - to najlepszy serial, jaki oglądałam od paru ładnych lat. Naprawdę. Zawsze potrafi zaskakiwać.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


Ostatnio zmieniony przez Natta 2009-12-31, 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-12-31, 01:32   

Natta napisał/a:
Podałabym tu mały przykład, ukryty i oznaczony wielkimi czerwonymi literami "SPOJLER"

nie pokazuj im tego :DD :DD :DD
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-12-31, 02:03   

nei mam zamiaru, dlatego też tego nie zrobiłam :DD
_________________


 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-12-31, 10:31   

Natta napisał/a:
Ciężko stwierdzić o którego Ci, Kaco, teraz chodzi - Dexter - morderca też ma laboratorium, a Dexter - animowany dzieciak też w sumie mógłby zostać mordercą jak dorośnie, ten szalony błysk w oku

No tak :DD a na dodatek przypomniałem sobie, że Dex (anonimowy) chciał chyba zniszczyć świat, więc morderstwa pewnie też wchodzą w grę :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100