• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre Foty
Autor Wiadomość
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:33   

nie żebym była fanką kościoła czy namawiała Was tu do czegoś, ale to jest foto zrobione przez mojego wujka to siępochwalę, że zdolną rodzinę mam ;) http://www.powiatstarogar...349_360x270.jpg

[ Dodano: 2009-11-22, 16:35 ]
bez sensu!sie nie wkleiło sie. musicie se sami tego linka otworzyc if you want to see this pic
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-11-22, 16:37   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:37   

Suczopocza napisał/a:
ie żebym była fanką kościoła czy namawiała Was tu do czegoś, ale to jest foto zrobione przez mojego wujka to siępochwalę, że zdolną rodzinę mam ;) http://www.powiatstarogar...349_360x270.jpg




Faktycznie ładne taki... nowoczesne i internetowe :DD
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:39   

Domiśku a Tobie o co biega? Suczuś chciała pokazać coś ładnego a Ty musisz walić jakąś podłą ironią :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo:
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:40   

Cytat:
Domiśku a Tobie o co biega? Suczuś chciała pokazać coś ładnego a Ty musisz walić jakąś podłą ironią


Oj przepraszam czyżby moje plecy poraniły Twój nóż?
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:43   

no, niestety tak :( to podłe z Twojej strony tak kogoś posądzać!!
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:45   

Cytat:
no, niestety tak :( to podłe z Twojej strony tak kogoś posądzać!!

Posądzać? Ja nikogo o nic nie posądzam.
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:53   

z Twoich słów wywnioskowałam, ze uważasz to za jakąś niższą sztukę a to zabolało :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo: :emo:
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:56   

Cytat:
z Twoich słów wywnioskowałam, ze uważasz to za jakąś niższą sztukę a to zabolało


Suczko... co mam uważać za sztukę ten błąd strony który się pojawia gdy klikam na Twój link? Nie rozumiem.
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 16:59   

heheheh a ja myślałąm, że Ci się Mareczka focia nie podoba i uważasz, żejest średniej klasy czy coś.
spróbuj to otorzyć

http://images.google.pl/i...l%3Dpl%26sa%3DG
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 17:01   

Taaa. nie znam się na fotografii itp... zawsze oceniam je tak że jeżeli coś mi się podoba to okazjue się że nie powinno bo to kicz i odwrotnie... więc powiem tak. Fajne :DD (neutralnie)
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 17:04   

aleś Ty słodki normalnie. a za tę fotę wygrał ogólnopolski konkurs playboya. tam jest cała galeria. on sie specjalizuje w fotomodelingu. Super człowieczek z Niego!
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 17:06   

Suczopocza napisał/a:
a za tę fotę wygrał ogólnopolski konkurs playboya. tam jest cała galeria


Kolo wie co dobre :DD Trzeba być zalogowanym aby oglądać galerię :emo:
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 17:11   

nie wydaje mnie się. ja u mareczka zawsze oglądam co chce, ale możesz go też pooglądać na naszej klasie.wpisz marek kłos. miejscowość: skórcz i będziesz miał darmową galerię
:yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi: :yupi:
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 17:16   

Suczopocza napisał/a:
wpisz marek kłos. miejscowość: skórcz i będziesz miał darmową galerię


OMG tego jest prawie 400 zdjęć!! :O
 
 
Suczopocza
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-22, 17:19   

zdolny wujaszek. ja tez robie foty, ale raczej nie publikuje. trzymam dla siebie. za to poeje bublikuje :P :P :P :oczy: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: ?? ?? ?? ?? :| :| :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P ?? ?? ?? ?? ?? ?? :[ :[ :[ :[ :[ :[ :[ :/ :/ :/ :/ :/ :/ :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100