• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedzi
Autor Wiadomość
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2011-10-23, 21:42   

Oglądał ktoś ludzką stonogę? Pomysł połączenia osobów w jeden układ pokarmowy. 1 tyrała!.
Na dniach wychodzi 2 część.
Ma byc 12 osób ponoć. Wczesniej chcieli polaczyc 9 osob, ale doszlo do nich, ze dziewiatka ludzi zlaczonych odbytami i ustami juz istnieje i nagrywa muzyke jako Slipknot.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
REKLAMA 
mommy

Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Wysłany: 2011-10-23, 21:48   

_________________

 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2011-10-23, 21:48   

Nienawidzę Cię. :emo:
_________________


 
 
 
Rob 
ZNACZNIE lepszy


Last.fm: Luperican
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Jaz Coleman
Wiek: 35
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1337
Skąd: z mrocznego sromu
Wysłany: 2011-10-23, 22:01   

Pepuś napisał/a:
Oglądał ktoś ludzką stonogę? Pomysł połączenia osobów w jeden układ pokarmowy. 1 tyrała!.
Na dniach wychodzi 2 część.
Ma byc 12 osób ponoć. Wczesniej chcieli polaczyc 9 osob, ale doszlo do nich, ze dziewiatka ludzi zlaczonych odbytami i ustami juz istnieje i nagrywa muzyke jako Slipknot.


:rotfl:
_________________
LUDZIE TO ŚCIERWO, KTÓRE NALEŻY WYELIMINOWAĆ
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2011-10-23, 22:11   

Pepuś napisał/a:
Oglądał ktoś ludzką stonogę? Pomysł połączenia osobów w jeden układ pokarmowy. 1 tyrała!.
Na dniach wychodzi 2 część.
Ma byc 12 osób ponoć. Wczesniej chcieli polaczyc 9 osob, ale doszlo do nich, ze dziewiatka ludzi zlaczonych odbytami i ustami juz istnieje i nagrywa muzyke jako Slipknot.


Lol, panie...rozjebaleś :D :D
_________________

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2011-10-24, 17:44   

To jakaś telepatia, akurat wczoraj z Kaśką oglądałam. Muszę przyznać, że jak na horror dosyć ciekawy. Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy na filmwebie typu "jeśli komuś ten film się podoba to musi być chorym człowiekiem". Sratatata. Cieniasy, chyba chorych filmów nie widzieli. Ja tam polecam, tylko lepiej nic nie jedzcie podczas oglądania tego filmu :P
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2011-11-23, 18:25   

Jakiś czas temu powstał film o Armii, dokumentowo-fabularny, z typową dla Budzego dozą fantastyki czy czegoś tam, ciekaw jestem wielce efektu końcowego, a jest ku obejrzeniu wielka okazja:



Idziemy, Jogu? Spotkanie z Budzym po seansie!! :D
 
 
 
mochu 
dawajchujukase


Last.fm: mochu4
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Chris Martin
Wiek: 34
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gorzyce Wielkie
Wysłany: 2011-11-23, 22:23   

Co do ludzkiej stonogi, kumpel, opowiadając iż nie wytrzymał dwójki, i nie był pewny czy rzepki w dwójce były wycinane czy nie otrzymał ripostę od drugiego kumpla, który nie był zadowolony tym faktem...
Brzmiało to mniej więcej tak:

"Kurwa co za amatorka. Jak można rzepek nie wycinać"

Jeżeli chodzi o mnie to wytrzymałem pól godziny na dwójce. Potem przerzucałem w poszukiwaniu lepszych momentów. Jedynka w porównaniu to takie małe coś. Sterylne coś:)
Polecam, dla ludzi o mocnych nerwach. Nawiasem mówiąc, mnie na samą myśl o tym filmie boli co nie co:)
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2011-11-23, 22:26   

mochu napisał/a:
Nawiasem mówiąc, mnie na samą myśl o tym filmie boli co nie co:)

Rzepka? :)
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2011-11-23, 23:15   

Ciekawa jestem czy ja wytrzymam. Bo jakoś statnio niewiele rzeczy już robi na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że wreszcie mnie coś ruszy.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2011-11-24, 00:37   

ja widziałam tylko kilka kadrów z tego filmu i jeszcze mi Pepuś opowiedział fabułe. i nie wytrzymuję nawet jak ktoś o tym wspomina. chce mi się rzygac i w ogóle. ja pierdole. możecie jakoś oznaczac dyskusje o ludzkiej stonodze zebym się na nie nie natykała? Bo się właśnie zielona na twarzy zrobiłam
_________________


 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2011-11-24, 01:40   

Natta napisał/a:
możecie jakoś oznaczac dyskusje o ludzkiej stonodze zebym się na nie nie natykała? Bo się właśnie zielona na twarzy zrobiłam

UWAGA! LUDZKA STONOGA!
Od teraz jak będziemy chcieli coś ukryc przed Nattą, albo ją po kryjomu obrażac to możemy wykorzystac LUDZKĄ STONOGĘ! :DD
OK, JUŻ PO!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2011-11-24, 09:24   

zrujnowales wszystko, teraz chocbym miała sie zrzygac to będę to czytać :(
_________________


 
 
 
mochu 
dawajchujukase


Last.fm: mochu4
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Chris Martin
Wiek: 34
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gorzyce Wielkie
Wysłany: 2011-11-24, 10:01   

Albert, rzepka to tylko wierzchołek góry lodowej:) Zwłaszcza jak widzę że ktoś trzyma w ręku zszywacz do papieru...
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-11-24, 11:44   

mnie też obrzydzają takie rzeczy. Kurwa ambitne kino spod znaku kału i wymiocin, symbolizujące zagubienie człowieka we współczesnym brutalnym świecie. Kiedyś czarny charakter snuł mroczne plany, chciał przejąć sok z gumijagód, ewentualnie wyłapać wszystkie smerfy... Często posuwał się do podłych i nikczemnych kroków... Kto by pomyślał że na początku XXI wieku coraz częściej będziemy mieć do czynienia z czarnymi charakterami robiącymi ludzkie stonogi, zastawiającymi okrutne pułapki na swoje ofiary, ogólnie przerysowany i niepotrzebny, nic nie warty obraz przemocy jeez!

A widzowie to chłoną! "wow! podobno ma być jeszcze bardziej szokująco i obrzydliwie! i to w 3D". A może lepiej jakby było ciekawie albo przynajmniej poprawnie (technicznie, fabularnie, aktorsko). Ludziom tego nie potrzeba, mówi się o takim trendzie w sztuce, o drugim dnie... Ale koniec końców pochylamy się nad wielką misą gówna i artyzmu w tym nie ma. Drugie dno? "Reżyser bada granice ludzkiej godności / wytrzymałości / okrucieństwa" LOL rozumiem jeśli taki film wyposażony jest w jakieś tam tło, coś tam się dzieje... Ale w przypadku wielu filmów chodzi tylko o pretekst do szokowania i pokazywania rzeczy coraz obrzydliwszych... No bo jaki jest największy atut stonogi? To, że jest ciekawa fabuła? Może to, że aktorzy ciekawie grają... Może atmosfera? Chyba nie. Chyba chodzi tu o to że ludzie po prostu chcą zobaczyć coś obrzydliwego i to w powiększonej skali. Jeden wielki Shitfest na którym ładnie da się zarobić - przecież rzeczy obrzydliwe sprzedawały się zawsze jak ciepłe kupy.

Swoją drogą, myślę że autorzy pójdą za ciosem i za rok będziemy mogli się cieszyć pełnowymiarową "Human Centipede 3D" oh yeah!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2011-11-24, 16:50   

Ja się w takich filmach nie doszukuję żadnego artyzmu, bo go nie ma. Ale raz na jakiś czas lubię sobie wlączyć coś chorego z czystej ciekawości. Fascynujące jest to jak bardzo najebane w głowie muszą mieć twórcy takich dzieł. Poza tym fajnie jest zobaczyć rzeczy, które nigdy by mi nawet do głowy nie przyszły.

Dziś w nocy obejrzałam wreszcie Nekromantika. I powiem to co zwykle mówię: ludzie odrobinę przesadzają twierdząc, że jest taki szokujący. Był obrzydliwy, fakt, ale nie było scen przy których odwracałam wzrok. Może jedynie obdzieranie ze skoy królika było nieprzyjemne, bo mnie jest zawsze szkoda zwierząt.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100