• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
fisz emade itd
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-03-28, 22:51   fisz emade itd

jej wczoraj zostałem uderzony przez płytę "heavi metal" - fisz emade... cóż co tu dużo mówić. czy to hip hop. nie wiem - nijak mi to nie pasuje do tego co prezentują sobą inni muzycy tworzący hh. cóż ja tu widzę elementy funkujące, elektro, jazzu trochę. póki co przeżarłem się przez heavi metal więc tylko o tej płycie mówić mogę... na celownikiem mam już fisz + waglewski + emade męska muzyka... cóż słucham i mnie to zżera!! całkowicie!! uwielbiam posłuchajta!!

szef kuchni
wiosna 86
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wysłany: 2009-04-25, 20:14   

 
 
zulas18
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-25, 20:14   

dla mnie fisz jest kimś na polskiej scenie muzycznej :)) ten gość zapodał taką płyte na którą stać niewielu a mówię tu o f3 :lol: tworzywo sztuczne to nie jest jakiś tam rap :)) to jest dzieło sztuki ... wystarczy wspomnieć tylko o superfajerze , warszawka , narkotyk i juz nie potrzeba dalej tlumaczyć


polecam dla wszystkich naprawde, gdyż taka muzyka jest robiona od serca a nie z myslą o kasie
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-25, 20:51   

ja jestem totalnie pognieciony przez heavi metal!! no przecież toż to się w głowie nie mieści...!!! normalnie!!!

naprawdę warto zobaczyć też płytę "męska muzyka" Waglewski Fisz Emade!! coś niesamowitego - wiecie - połączenie klimatu VooVoo z Fiszem... czuję się jakbym siedział gdzieś w jakimś pubie i słuchał prawdziwej męskiej muzyki!!! aż się chce przesiedzieć z kumplami przy piwie całą noc gdzieś po tym!!! (a ja piwa, jak powszechnie wiadomo nie lubię)
słuchajta!!!

http://przemc.wrzuta.pl/a...z_emade_-_zimno

http://przemc.wrzuta.pl/a..._dziob_pingwina

http://przemc.wrzuta.pl/a...de_-_dwa_po_dwa

http://przemc.wrzuta.pl/a...z_emade_-_majty

majty rządzą!!! słuchajta!!! płyta wyjątkowa, piękna, niebagatelna, i niespotykana w czasach dzisiejszych... teraz się już takiej muzyki nie robi - rozumiecie - ona jest do szpiku kości autentyczna .!!!! słuchajcie jej - ona jest brudna, prosta zwykła i PRAWDZIWA!!!

CHCEMY CUDU!!! CHCEMY KOCHAĆ!!!! ŚCIĄGAĆ MAJTY!!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-26, 08:16   

Fish... chyba był w 'Kawa czy Herbata' :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-26, 13:47   

Kaco weź sprawdź "męską muzykę"!!! wejdzie Ci spokojnie!!! świetna płyta - zobacz koniecznie!!!

[ Dodano: 26 Kwiecień 2009, 13:49 ]
a właściwie to mogę użyć Edżowej sztuczki znów :)

Gość !!! jeśli narzekasz na brak autentyczności w muzyce, to ta płyta wszystko nadrobi!!! sprawdźta!!! ino roz!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
zulas18
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-26, 20:33   

panie pierwszy mój kontakt z fiszem był z płytą męska muzyka :D
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-26, 20:42   

o czyli też niedługi masz ten kontakt :) (bo z tego co pamiętam to płyta zeszłoroczna, prawda??) ja słucham dopiero 2 miesiące Fisza... chyba nawet niecałe... no a płytę miałem z pół roku, inom nie słuchał!!! no a teraz nadrabiam...

wielkie wrażenie zwykłości / autentyczności / prawdziwości idzie z tą płytą - bez fajerwerków i udawania kogoś kim się nie jest... piękna rzecz!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-04-27, 13:03   

jog napisał/a:

Gość !!! jeśli narzekasz na brak autentyczności w muzyce, to ta płyta wszystko nadrobi!!! sprawdźta!!! ino roz!!!


Oj Ty Jogu niedobry Ty! Nie baw się więcej w Edgowe sztuczki i własne wymyśl : P

Podoba mi się na "męskiej muzyce" taki retro klimat zadymionego dużego pokoju umeblowanym w stylu późny gierek, gdzieś w jakimś bloku... i wódka stoi na stole! Koniecznie wódka!

Album bardzo taki w starym dobrym stylu - jeżeli chodzi o teksty to się wypowiadać nie będę, bo za mało wciąż tego słuchałam, żeby ocenić - ale jest na plus ; ) chociaż rzadko będę raczej tego słuchać bo to nie jest to czego szukam w muzyce - w końcu to męska muzyka, a ja szukam raczej pierwiastka kobiecości - a to muzyka taka w stu procentach facetowa : )
 
 
 
tanasz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-27, 21:32   

a ja pomarudzę:
z fiszem jest tak: im wcześniej tym lepiej.... jak Ci się Hevi metal spodobał to poprzednie albumy cie pożrą żywcem.
A co do męskiej muzyki to: nie wyszłła tym panom, jak na taki skład mogło być milion razy lepiej.

POZDRO 666/69
 
 
Yogi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-14, 09:10   

Najlepszy z polskiej sceny hip hopowej, po koncercie na HOFie zakochałem się w nim i muzyce jaką tworzy ;) Heavi Metal to płyta która mógłbym polecic każdemu, a piosenki takie jak iron maiden, wiosna 86, heavi metal, czy disko to coś zajebiście niesamowitego. Gorąco polecam pana Ef I Es Zeta ! :)
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-11-14, 11:44   

nie nazwałbym Fisza hip hopem... hip hop to zjawisko kulturowe polegające na tym że młodzi ludzie nie mają co robić więc robią to co wszyscy inni w ich kręgu... cóż nadają temu w dodatku wyjątkowo nędzną formę... zarówno techniczną jak i "wokalną" rozumiecie. to tak jak dzieci na plastyce nazywające siebie malarzami...

a Fisz. ostatnio ze znajomym stwierdziliśmy że nie tworzy on hip hopu, gdyż najnormalniej nie mieści się on w ramach gatunkowych (prosty beat + jakieś zrytmizowane wypowiadanie jakichś fraz...)i stworzyliśmy nowy gatunek do którego Fisz pasuje ;) otóż Fisz tworzy "Współczesną Muzykę Obyczajową" i myślę że tak będę określał jego twórczość, nie kalając go określeniem hip hop.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Yogi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-14, 12:13   

W sumie to masz rację, bo to co on robi to coś większe, trudne do określenia, upchania go do jakiegoś nurtu czy stylu. ;)
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-11-14, 12:35   

tak tak - rozszerza znacznie zapożyczając wiele brzmień z innych gatunków, poza tym, co chyba dla mnie najważniejsze rozwinął swoją technikę wokalną i jest ona bardzo wyraźna i charakterystyczna. nie jest to zwykłe napieprzanie rymów pod określoną rytmikę. ino coś więcej. w warstwie tekstowej jego muzyka też znacznie odróżnia się od hip hopu "klasycznego", po pierwsze tematyką, po drugie i ważniejsze techniką. no a poza tym to człowiek wykształcony, który chce tworzyć i ma w tym określony kierunek, a nie łyse bydle z osiedla które nie ma co robić więc klei rymy i wali je do prymitywnego beatu. tyle :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-14, 21:06   

Po prostu nie chcecie by mówiono ze słuchacie H-H :rotfl:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-11-14, 21:08   

osz Ty pierniku!!! nie no dobra. lubię paktofonikę. lubię run dmc. lubię coś tam jeszcze! tak to jest hip hop! tak to jest on! on to jest! ale Fisz to nie hip hop!!! ja tak nie będę go nazywał! to współczesna muzyka obyczajowa! a Ty Therry najzwyczajniej w świecie się nie znasz!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100