• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Reklama - spam
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-22, 20:46   

Eh to i ja zareklamuje forum n którym od jakiegoś czasu pisze...


http://brutalland.webd.pl/
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2011-01-26, 16:34   

 
 
slayer
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-26, 16:34   

Witam! ;] Zamierzam stworzyć własne radio, w której nie będzie dzisiejszego "..." tylko dobra muzyka, taka jak Rock, Metal, Punk itd. itd.

Poszukuje osób doświadczonych w tych sprawach.

A wiec:
-znajomość programów Shoutcast + umiejętność prowadzenia audycji
-dobry głos oraz dobra dykcja

Propozycje proszę zgłaszać na maila: krzaczq@gmail.com lub pod nr gg 7257362

Oraz proszę o nagranie demo audycji. Mianowicie: krotka audycja z muzyka oraz przemówieniem.

Schemat zgłoszenia:

Imię:
Wiek:
Doświadczenie:
Dlaczego chcesz grac:
Co byś chciał/chciała wprowadzić do naszego radia (sposób prowadzenia audycji):


Kontakt:
GG: 7257362
E-mail: krzaczq(at)gmail.com
Skype: tusty95

Zachęcam i pozdrawiam: Slayer ;]
 
 
Rob 
ZNACZNIE lepszy


Last.fm: Luperican
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Jaz Coleman
Wiek: 35
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1337
Skąd: z mrocznego sromu
Wysłany: 2011-01-29, 18:58   

Nie chce mi się w to już bawić, byłem kiedyś w netowym radiu jakiś czas, ale mi się znudziło, w każdym bądź razie powodzenia.
_________________
LUDZIE TO ŚCIERWO, KTÓRE NALEŻY WYELIMINOWAĆ
 
 
 
q3madox

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-08, 21:55   

Chciałbym zareklamować nowy portal społecznościowy dla gitarzystów. Oto kilka informacji na jego temat. Gorąco zapraszam :)

Serwis GitaraGra.pl powstał z myślą o stworzeniu społeczności gitarowej. Portal jest miejscem w którym spotkać można zarówno ludzi którzy poprostu uwielbiają muzykę gitarową jak i tych którzy sami grają.

Pochwal sie swoimi umiejętnościami, swoim sprzętem, zaprezentuj swój styl, a przede wszystkim daj się poznać od tej muzycznej strony!

Zawartość portalu:
Z uwagi na społęcznościowy charakter strony, zawartość portalu tworzą sami użytkownicy. To od aktywności użytkowników zależy jak będzie wyglądała jego treść.

Jakie możliwości daje Ci portal GitaraGra.pl?
>> utworzenie własnego, unikalnego profilu, serwis daje możliwość ustalania jego zawartości, umieszczania widżetów;
>> profile są przygotowane specjalnie pod ludzi grających na gitarach, dają możliwość dzielenia się informacjami o swoim sprzęcie itp.;
>> dodawanie zdjęć, tworzenie albumów, możliwości komentowania tych elementów;
>> założenie specjalistycznych (zamkniętych lub otwartych) grup społecznościowych, dzięki czemu można tworzyć małe społeczności związane z konkretnym zagadnieniem, lub tematem;
>> grupy posiadają fora co pozwala na wymianę poglądów na poszczególne tematy;
>> dodawanie materiałów filmowych, co pozwala na prezentację swoich umiejętności, a także dodawanie mistrzów gryfu z popularnych serwisów takich jak: YouTube, Metacafe oraz Vimeo;
>> tworzenie swoich prywatnych blogów;
>> tworzenie list znajomych oraz grup znajomych;
>> a w przyszłości napewno o wiele więcej...

Strona GitaraGra.pl cały czas się rozwija, jest dopieszczana. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby portal stał się przyjazny dla użytkownika, liczymy się z waszym zdaniem i staramy się, aby korzystanie z funkcji portalu było przyjemnością. Niestety początki są trudne i nie łatwo jest trafić odrazu w gusta użytkowników, dlatego też jeśli uważasz że w serwisie coś działa nie prawidłowo, wcale nie działa lub mogłoby być rozwiązane inaczej, napisz nam o tym na adres: administrator@gitaragra.pl.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy podzielić potencjalnych użytkowników portalu na dwie zasadnicze grupy:
>> gitarzystów / gitarzystki
>> fanów / fanki muzyki gitarowej

Każda z wyżej wymienionych grup znajdzie tutaj coś dla siebie. Osoby grające na gitarach oprócz publikacji swoich wyczynów na gryfie, mogą poznać też innych, ich style gry, techniki, poznać sprzęt jakiego ludzie używają do osiągnięcia różnych efektów i wiele więcej. Osoby które same nie szarpią drutów z różnych powodów a poprostu lubią patrzeć i słuchać jak robią to inni, mają możliwość posłuchania indywidualności. A może nadejdzie dzień w którym osoby te zapragną same sięgnąć po gitarę? Napewno w takiej sytuacji pomoc bardziej doświadczonych użytkowników okaże się przydatna.

Reklamy
Portal jest darmowy i zawsze będzie. Wiadomo jednak że serwery oraz domeny kosztują, dlatego też w stopce strony wyświetla się niewielka reklama z Google.pl. Została umieszczona w takim miejscu aby nie przeszkadzała użytkownikom i mamy nadzieję że nie jest zbyt uciążliwa.

Plany na przyszłość
Najważniejszym celem jaki chcemy osiągnąć tworząc tą stronę jest umożliwienie innego nich dotychczas kontaktu społeczności gitarowych. Sama idea portalu nie odbiega zbytnio od innych, jego forma również, pojawia się tylko jeden aspekt, jest to portal tematyczny i w taki sposób jest prowadzony.

Zachęcamy do rejestracji w portalu i pomocy w rozwoju pierwszego portalu społecznościowego o tematyce gitarowej w Polsce!
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-03-09, 15:50   

nasza-gitara.pl?
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
q3madox

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-09, 19:45   

Zachęcam do wizyty, z pewnością nie ma to związku z nk i nigdy mieć nie będzie. Nie taki jest w tym cel.
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2011-03-09, 20:05   

Fajne, choć nie jestem zwolennikiem "portali społecznościowych". Ale tutaj chyba jest jednak coś innego (jak w przypadku last.fm) - ścisły wątek całości - a nie po prostu portal dla samego faktu.

Sam się na razie zawiesiłem z graniem - mam zajebiście popękaną skórę na palcach :/
_________________

 
 
 
q3madox

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-09, 20:10   

no niestety popękane palce to nic fajnego.

Mi jak pękają to używam po graniu kremu do rąk, takiego z warstwą wosku, nieźle konserwuje palce :) Avon Care HandCreame Sillicone & Beeswax, polecam :)
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2011-03-09, 20:21   

q3madox napisał/a:
Avon Care HandCreame Sillicone & Beeswax


"too long, did not listen" :rotfl: ;) taki joke :D

Zawsze smaruje łapy kremem nivea lub bambino bo są tłuste w cholerę, ale jak nie zapomnę to spróbuję Twojej rady :)
_________________

 
 
 
q3madox

Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-09, 20:44   

ja kremem nivea to czyszczę korpus i podstrunicę :) hehe
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2011-03-10, 13:57   

żartowałem z tą naszą gitarą ;)
zerknę tam :) na gitarze idzie mi słabo co prawda, ale wystarczającą dobrze żeby nakurwiać Country! a nic innego mi do szczęścia nie potrzeba :D
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Rob 
ZNACZNIE lepszy


Last.fm: Luperican
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Jaz Coleman
Wiek: 35
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 1337
Skąd: z mrocznego sromu
Wysłany: 2011-03-12, 00:59   

nasza-klasa, nasza-czelusc [*] nasza-gitara, ciekawe co jeszcze :lol:
_________________
LUDZIE TO ŚCIERWO, KTÓRE NALEŻY WYELIMINOWAĆ
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-03-16, 13:24   

pamiętam naszą czeluść. zjechali mnie za nick JamnikOfDarkness iż jest dziecinny i żałosny. przeprosiłam za brak satanistycznych akcentów, liczb 666 itp w moim loginie jak i również za mało antychrześcijańskie wypowiedzi i skromną mroczność bijącą od mojej osoby. ciekawe czy mi wybaczyli.
nigdy nie spotkałam bardziej zjebanego forum. nigdy.
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
tubylec

Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-07-03, 22:52   

http://www.ankietka.pl/an...ol-rockowy.html zapraszam!!
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2011-10-19, 21:00   

Nie wiem czy mozna spamować gdzie indziej, w każdym razie chciałabym Was zachęcić do czytania ciekawego bloga poswieconego muzyce - http://przyladekmuzycznejprzestrzeni.blogspot.com/ . Nie brakuje tam recenzji, relacji i muzycznych "polecanek", wszystko utrzymane w dość ciekawej formie. Jest nawet konkurs, pindrajwery można wygrać! :D No i ostatnio zaczęłam tam pisać ja, więc to kolejny powód żeby tam zajrzeć :lol:

No, koniec spamu.
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100