• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
RHCP
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-04-01, 23:38   RHCP

Od razu zaznaczę, że nowa Twórczość 'redhotów' w ogole mi się nie podoba (może za wyjątkie dwóch kawałków z ostatniej płyty). Osobiście uważam, że najlepsze kawałki wypuścili na One Hot Minut i Blood Sugar Sex Magic.


http://ryju666.wrzuta.pl/..._-_suck_my_kiss
http://fenix66.wrzuta.pl/...ers_-_aeroplane
czy
http://kubix.wrzuta.pl/au..._-_give_it_away

Z późniejszej twórczości mogę powiedzieć, że to:
http://ylka.wrzuta.pl/aud...dani_california
i to:
http://pur3evil.wrzuta.pl..._peppers_-_snow - odpowiadają mi.

Nie mogę natomiast na nich już patrzeć. Gdzie się podział indiański naczes Kiedisa?!
_________________

 
 
 
REKLAMA

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-02, 16:11   

_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-04-02, 16:11   

Ja znam tylko Blood, Sex, Sugar, Magic. A ulubionym kawałkiem jest pewnie jak u wielu Under the Bridge. Mimo wszystko wolę solowego Fru :) dziwię się, że nikt nie napisał
"Kto slucha RHCP, ten rucha kolege..." :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-03, 14:13   

hmmm kiedyś lubiłem. hmmm powiedzmy że do Californication. by the way mnie zawiodła - choć melodyjna i rytmiczna jest i kilka kawałków ma dobrych. cóż ale jednak to nie było to. jak się deftones pojawili to żadnego śladu po rhcp nie zostało :) hio hio a ich ostatnia płyta... jak można nagrać 2płytowy album z ponad 20 piosenkami (jeśli nie 30) na którym tylko jeden, może dwa utwory są dobre?? no to się nie godzi!! jak to możliwe?? co za bieda!! miałem posłuchałem i WYWALIŁEM.

co do wcześniejszych płyt to są ok. choć boskimi ich nie nazwę - nie moja to dziedzina - więcej tam funku niż rocka... średnio to mnie rusza. ach Californication była świetnie wyważona... a potem poszli w łatwe brzmienia, wręcz popowe momentami...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-04-07, 15:32   

Hmm... Osobiście red hłotów lubię :D Zgadzam się z opiniami co do ostatniego albumu, aczkolwiek najlepszy song z niego to Charlie :P Posiadam tylko 3 ich albumy i jako #1 stawiam na Btw głównie za piosenkę Can't stop ;D Może to dobrze, że kolejny rok dali sobie spokój... Mi tam by odpowiadało jakby wydali album na którym jest 75% funku ;) No jak kto woli :))
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-04-17, 15:39   

Kiedyś ich trochę słuchałam, ale teraz to... po prostu głos wokalisty mnie irytuje. Żadna wyższa siła mnie do nich nie przekona;)
 
 
 
zulas18
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-30, 22:30   

ostatnia płytka stadium arcadium to dla mnie gigantyczna porażka ;P po pierwsze za dużo jak na jeden raz piosenek (2cd) a wiadomo zawsze ze gdzie 2 płyty tam cena podwójna bez znaczenia jakiej by ona była elegancji ;P dla mnie jest poprostu słaba i jakoś mnie nie przekonała ;P stanowczo wolę One Hot Minute Czy Freaky Styley gdyż są owiele lepsze ;) szczyt pojawia się stanowczo na płycie Californication a to nie za sprawą jej hitów przeżartych lecz tym piosenką co są nie tylko na singlach ;) płytka ogólnie jest idealna bez słabych punktów.

Podsumowując napewno nie wybiorę się do sklepu na zakup jej ;) pozdr :oczy:
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-05-31, 03:43   

no u mnie na półce już od prawie 2 lat stoi. faktycznie jest dobra - głównie za sprawą rzeczy takich jak purple stain, czy i like dirt. Stadium Arkadium - lipa - jak można wydać 2płytowy album z jedną dobrą piosenką??? no jakim prawem???

dla mnie wzór dwópłytówy to the Fragile NIN - coś idealnego - odwrotność stadium arcadium - przy niej człowiek zadaje sobie pytanie - jak można nagrać 2 płyty tak że nie ma na nich ani jednej słabej / nudzącej / niepasującej piosenki... ideał... bez dwóch zdań!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
zulas18
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 11:13   

Mellon Collie And The Infinite Sadness - Smashing Pumpkin to tez genialna 2 płytowa ;) i ani jednego słabego momentu ;) :yupi:
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-05-31, 17:06   

zulas18 napisał/a:
Smashing Pumpkin


No gdyby nie ten całkowicie beznadziejny i bezpłciowy wokal Corgana (czy jak on tam ma..) :oczy:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
zulas18
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 18:00   

:bigeyes: :bigeyes: własnie wokal robi całe to piękno ;P ja bardzo cenię princa jako muzyka ;P gośc robi muze niezmiemską a kazdy go kojarzy tylko z głosu pedalskiego o_O mimo iz tak nie uważam ;P i z głupich piosenek typu kiss czy purple rain :P całkowicie przekreslając jego 1100 innych :DD
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-05-31, 21:35   

Mam gdzieś jakim jest muzykiem, skoro robi właśnie sporo gównianych rzeczy. Jakbym musiał mieć szacunek do każdego kolesia który zna się na swoim fachu to musiałbym słuchać wszystkei gatunki muzyczne, nawet te które mi nie podchodzą mocno - bo wszędzie są super fachowcy znający się na tym co robią. Corgan ma wokal jak wyliniały skunks - taka prawda.. czyli... "sajonara" :>
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-05-31, 22:03   

Therion napisał/a:

No gdyby nie ten całkowicie beznadziejny i bezpłciowy wokal Corgana (czy jak on tam ma..) :oczy:


Gdybym miał stworzyć liste najbardziej irytujących głosów, ten typ znalazł by się w czołówce.
Tylko w kilku kawałkach mogę go znieść.
_________________

 
 
 
zulas18
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 23:15   

:P ja bym go dał na listę najlepszych ;P mi odpowiada bardzo ;) :oczy:
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-06-01, 11:10   

edgeofthorns napisał/a:
Therion napisał/a:

No gdyby nie ten całkowicie beznadziejny i bezpłciowy wokal Corgana (czy jak on tam ma..) :oczy:


Gdybym miał stworzyć liste najbardziej irytujących głosów, ten typ znalazł by się w czołówce.
Tylko w kilku kawałkach mogę go znieść.


racja racja racja! toć ten Corgan wyje jakby miał patyka w d.... wetkniętego. (wybaczcie porównanie, nie mogłam się powstrzymać -nie jest tak? :P )


co do RCHP - ja się wychowałam na tym! w dzieciństwie dużo słuchałam Blood Sugar Sex
Magic i przede wszystkim Californiacation - mała byłam osiem - dziewięc lat może miałam, a to ciągle leciało i leciało, moi bracia i siostra katowali to podczas jazdy samochodem, pracy, nauki, w wolnym czasie... itede ;)
i za to ich w sumie lubię - z sentymentu. RCHP znaczy się. Ale rodzeństwo też :))

a teraz nie słucham w ogóle.. nie chce mi się po prostu. a po obadaniu stadium arcadium już mi się w ogóle odechciało tego zespołu ;)
_________________


 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-01, 12:38   

a mnie strasznie rozwala i nie lubię wokalu Kieddiesa (czy jak się to pisze) wiecie im dłużej się go słucha i im dłużej słucha się innych wokalistów, tym bardziej widzi się ubóstwo głosu Anthonego. w sumie to można mu wiele wybaczyć bo umie wykorzystać swój głos na swoją korzyść - na californication to słychać bardzo! ale ogólnie jego głos jest dla mnie średnio przyjemny...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100