• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Progressive Nation 2009!!!
Autor Wiadomość
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-10-01, 08:37   

Nie wiem czy cokolwiek przerosnie to co widzialem wczoraj. Teatr Marzen.. nazwa jak najbardziej adekwatna. Big fucking elf dobrze, unexpect nie widzialem. Ołpef mnie zawiodl.
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
REKLAMA 
Grundin Redshield

Last.fm: Karharoth
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Wysłany: 2009-10-01, 09:58   

 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-01, 09:58   

Karharoth napisał/a:
Nie wiem czy cokolwiek przerosnie to co widzialem wczoraj. Teatr Marzen.. nazwa jak najbardziej adekwatna. Big fucking elf dobrze, unexpect nie widzialem. Ołpef mnie zawiodl.

Najpiękniejszy wieczór w moim życiu.. Nic nigdy nie widziałem i nie słyszałem tak pięknego.. czysta Magia, Teatr Marzeń.. ehh.. jeszcze mam ciary na całym ciele.
Podpisuję się pod opinią że Opeth zawiódł.. Bog fucking Elf dobrze.. a Unexpect zero nagłośnienia i dobrze że ich nie widziałeś.. chociaż fajna babka była na wokalu. Relacje napisze później.. teraz mi sie nie chce.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-10-01, 10:59   

Weźcie bo mi się płakać chce :emo:

a tak poważnie, to cieszę się że się dobrze bawiliście i ma być jakaś relacja dłuższa! i czemu Opeth zawiódł? Setlistą?
_________________


 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-01, 12:30   

Therry polubił Teatr Marzeń, a uważał go za średniego o ile dobrze pamiętam. No ładnie : o.

Też mnie ciekawi co z Opethem.

Natta nie łam się, jeszcze zobaczysz ich live!
 
 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-10-01, 12:44   

Ołpef? Weszli na scene,odwalili swoje,wyszli. Akerfeld sie az raz odezwal. Zero ikry,olali fanow.Podobno w Wawie bylo o niebo lepiej. Rudess najlepszym muzykiem jest.
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-10-01, 13:30   

No w Wawie byl zajebisty kontakt z publiką.. Mój kolega który byl na obu koncertach, z którym mieliśmy się bawić, na pewno powie coś więcej na ten temat bo ja nie mam porównania skoro bylam tylko w Wawie...

Szkoda. Dziwne to ze strony Mike'a. Najpierw mówi że Warszawa była zajebista, że wspaniała publika w polsce i w ogole... na myspace swoim składa specjalne podziękowania dla ludzi z koncertu.. a teraz tak. Dziwne. Bardzo. Nieładnie.
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 13:45   

Ja trochę nie rozumiem ludzi. Nie wiem czego oczekują od zespołu, czasami nie potrafią rożnych rzeczy zrozumieć i w ogóle. A moze miał zły dzień, może coś było nie tak... to jest tylko człowiek. Tak samo jak ludzie oburzali się że Anthony Kiedis nie pożegnał się z publiką...kurde, niektórym wg mnie to jest wszystkiego mało. Ja bym na takim koncercie zbierał szczękę z ziemi przy samych dźwiękach muzyki Opeth.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-01, 19:16   

pp3088 napisał/a:
Therry polubił Teatr Marzeń, a uważał go za średniego o ile dobrze pamiętam. No ładnie : o.

Co Ty w ogóle piszesz? Kurwa.. To jest zespół na którym się prawie wychowałem.. najlepszy w mojej hierarchii więc mnie nie wkurwiaj.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-01, 19:44   

http://www.rockroom.jun.p...p?p=17351#17351

Tutaj dowód, że jakaś skaza jednak jest/była ; ) O to mi chodziło.
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-01, 19:52   

Hm.. wiesz.. są różne okresy.. nie raz mnie Labrie wkurwia, nie raz go uwielbiam.. akurat ostatnio wkurzała mnie jego maniera.. co nie zmienia faktu że zespół jest zajebisty i on sam też. Zależy od nastroju... :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-10-01, 20:05   

Dominik napisał/a:
Ja trochę nie rozumiem ludzi. Nie wiem czego oczekują od zespołu, czasami nie potrafią rożnych rzeczy zrozumieć i w ogóle. A moze miał zły dzień, może coś było nie tak... to jest tylko człowiek. Tak samo jak ludzie oburzali się że Anthony Kiedis nie pożegnał się z publiką...kurde, niektórym wg mnie to jest wszystkiego mało. Ja bym na takim koncercie zbierał szczękę z ziemi przy samych dźwiękach muzyki Opeth.


Dokładnie. Ale ludzie zawsze muszą sobie ponarzekać dla zasady.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-01, 20:09   

Cytat:
Ja trochę nie rozumiem ludzi. Nie wiem czego oczekują od zespołu, czasami nie potrafią rożnych rzeczy zrozumieć i w ogóle. A moze miał zły dzień, może coś było nie tak... to jest tylko człowiek. Tak samo jak ludzie oburzali się że Anthony Kiedis nie pożegnał się z publiką...kurde, niektórym wg mnie to jest wszystkiego mało. Ja bym na takim koncercie zbierał szczękę z ziemi przy samych dźwiękach muzyki Opeth.

Wiesz co Dominik.. nie byłeś więc daj sobie siana. Opeth zagrał kiepski koncert.. i to nie tyczy sie tylko wokalisty. Nie muszę mieć ze sobą encyklopedii psychologicznej i odczytywać z twarzy muzyków czy czasem nie maja doła bo im królik umarł tylko oczekuję dobrego "show". Tyle w temacie. Zresztą odsyłam do mojej pseudo recenzji.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 20:23   

Sorry ale nie dam sobie siana bo wątpię abyś mógł jednoznacznie ocenić co komu dolega jak jesteś kilkadziesiąt metrów od niego. Nie byłem na koncercie, moze i był to chujowy koncert ale w większości przypadków ludzie oceniają występy bo oczekują bóg wie czego.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-01, 20:48   

Nie potrafisz zrozumieć że nie oczekiwałem niczego szczególnego po Tym zespole ? Głównie pojechałem na Dreamsów.. i tak dla przykładu.. zespół Bigelf którego nie znałem zagrał zajebiście.. a Opeth nie zagrał. I wytłumacz mi po chuj mam oceniac co komu dolega ? co mnie to kurna interesuje ze ktoś zarabiające na muzyce ma słabszy dzień w pracy ? :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 20:54   

Ja tylko mówię że muzycy to tez ludzie i mają czasami kiepskie dni, jak widzisz w W-wie zagrali zajebisty set, tu jak mówisz kiepski... wg mnie nie jest możliwe aby bez żadnej przyczyny się tak diametralni zmienili. poza tym odniosłem się nie do Ciebie ale do wszystkich ludzi którzy jadąc na koncert oczekują od zespołu oprócz grania na scenie nie wiem jakiś cudów... to że ktoś sie nie odezwie do publiki dużo razy to nie znaczy że jest chamem i poszedł na odpierdol z koncertem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100