• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Mono
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-02-23, 15:19   Mono

Jojek napisał/a:


Japońska kapela post-rockowa, grają głównie instrumentalne utwory, chociaż na płycie "Formica blues" pojawia się świetny wokal kobiecy. Ich kawałki są mocno rozbudowane (nawet do 16 minut), muzyka którą grają sprawia że aż ciarki mi po plecach chodzą. Serdecznie polecam.
Zacznijcie od utworu The Kidnapper Bell - geniusz ! http://www.wrzuta.pl/audi..._kidnapper_bell



Karharoth napisał/a:
Dobra, panowie(bo wiem, że pp też się wypowie :) ).Od któej płyty mam zacząć.Bo kombinuję z tym zespołem od wakacji i jakos się nie mogę za Nich wziąć.A że mam fazę na post-rock chciałbym spróbować.Lepszej chwili chyba nie znajde :)



Jojek napisał/a:
Jedziesz z "Under The Pipal Tree" ;)

Nawiasem, grają w kwietniu w Poznaniu koncert ;)



Karharoth napisał/a:
Poznań?Hmm marne 200km...po tym jak nie poszedlęm na żaden koncert Caspiana(a dali w Polsce 4 lub 5 i ponoć świetne) czułem sie źle.W sumie jak się spodoba(a pewnie tak bedize, bo ja post-rocka bardzo lubie) to może i się wybiore :)

EDIT:

No i koncert jest na Kościuszki, przynajmniej wiem że się nie zgubie :D Hmm...



pp3088 napisał/a:
Na razie poznałem tylko album "Walking Cloud and Deep Red Sky, Flag Fluttered and the Sun Shined". Świetna rzecz, niebanalne linie melodyczne i piękne opanowanie instrumentów. Mam na składzie do sprawdzenia You Are There.

Uwielbiam kawałki Halcyon i Lost Snow. Bardzo ciekawe utwory, bez smęcenia i nudy jak w dużej ilości post-rockowych kapel.



Karharoth napisał/a:
Na koncercie wystąpi również szwdzkie Jeniferever, posłuchałem trochę i całkiem przyjemne.Bilety po 29zl, głupotą byłoby nie jechać w moim przypadku :]
 
 
 
REKLAMA 
Pompuj rap dziwko !

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Wysłany: 2009-04-07, 00:40   

 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-07, 00:40   

Jezuuuś ! Właśnie wróciłem z Poznania. Był to jeden z najlepszych koncertów w moim życiu ! Salka kameralna, na siedząco, siedziałem sobie w pierwszym rzędzie :) Po prostu pełen odpływ przy ich muzyce. Jeszcze nigdy nie odczuwałem w tak fizyczny sposób muzyki. Dreszcze na całym ciele, przepływające fale zimna i gorąca, przez większość czasu nie byłem w stanie nawet podnieść aparatu żeby zrobić zdjęcie. Coś niesamowitego !

Słuchajcie Mono !
Ostatnio zmieniony przez Jojek 2009-04-08, 21:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-07, 01:58   

Jojku - właśnie tak dziś sobie pomyślałem że długo Cię nie było... ach mówisz słuchać mono... muszę poznać. powiedzmy że poznam w ciemno w niedalekiej przyszłości :) wierzę na słowo. póki co mam kolejkę do odsłuchania - tool z dnia na dzień staje się lepszy i lepszy... ja nie wiem jak oni to robią - zawsze tak mam z kobietami w których jestem zakochany - za każdym razem gdy je spotykam są 2x ładniejsze... nie wiem... czary... hmmm

co do mono to sprawdzę
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-04-07, 20:27   

Ja nabywam właśnie "Under The Pipal Tree", jak przesłucham podzielę się wrażeniami. Mam dziś post - rockowy dzień, więc lepszego momentu wybrać nie mogłam ;)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-07, 20:33   

ja też już zamawiam. eh mam złe przeczucia... na pewno zakocham się w zespole, a potem będę pluł sobie w brodę że nie zapoznałem się wcześniej, bo miałem koncert pod nosem jak przyjdzie to przesłucham. bo chyba Aniu mnie postrockowym dniem zaraziłaś - właśnie mi się ochota na godów zrobiła... jeśli mono mnie powali to będę leżał i płakał... że wcześniej nie przeczytałem i nie pojechałem... oj coś mam takie przeczucie...

[ Dodano: 7 Kwiecień 2009, 23:29 ]
więc tak - słucham chyba od trzech godzin i powiedzmy że jest tak jak przewidziałem... pięknie i wspaniale :) po zapoznaniu się z innymi albumami powiem szerzej :)

[ Dodano: 8 Kwiecień 2009, 01:11 ]
okejos mam drugą płytę. pierwsze 2 piosenki i... tam coś nie gra - tam coś nie stroi cały czas nie trafia z tonacją i wybija nie tam gdzie trzeba - jak zwalniająca i przyspieszająca płyta!! jestem tym zachwycony!! bożesztymój!! wiecie - łatwo jest zagrać czysto i bez jakichś takich krzywizn... ale rzeczą na prawdę ciężką jest zagranie czegoś tak żeby gołoocznie można stwierdzić że to nie ta tonacja - ale jednocześnie zachować w tym harmonię to jest coś niecodziennego. oj a tutaj widzę że coś takiego jest...

najidealniejszym na to przykładem jest Fragile NIN - tam w połowie jest pauza i po pauzie gitara jest totalnie poza tonacją - ale Trent zrobił to tak idealnie że nawet nie myśli się o tym że dźwięki są pozamieniane...

no ale mono mnie chyba tak trochę porywa... 2 album i takie motywy... no... Ania - u Godsów tego nie słyszałem - a jest żeby zrobić coś takiego to trza umieć...

[ Dodano: 8 Kwiecień 2009, 01:40 ]
dobry Boże właśnie zostałem roztrzaskany przez kawałek "Com"... nie no po prostu nie wiem co powiedzieć... do połowy myślałem sobie - okejos - fajny klimat... no i nagle... co tu dużo mówić... no rzucił mną normalnie. szkoda że już nie fałszował tak pięknie... wówczas bym umarł... no może pod koniec - jak już wszystko wygasło, to się tam pojawiły piękne zgrzyty... no a teraz koi mnie po wszystkim utwór Sabbath... oj...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-09, 01:24   

To, dobiję Cię Jogu fotami z koncertu http://picasaweb.google.c...feat=directlink ;p

I mam piórko Taki ! (gitarzysta z prawej strony) =]
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-09, 01:40   

!!! !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlaczego ja tego wcześniej nie przeczytałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie mogę - od wczoraj niczego innego nie słucham (no sigur rós chwilami) jestem zabity i potrzaskany... a te foty... ten kolo (jeden z gitarzystów) na co drugim zdjęciu które widziałem na podłodze rozwalony klęczy gitarą wymachując... ohhh cóż łezka w oku się kręci. ale czekam na następny koncert (choćby i 5 lat) no i będą w poznaniu Godsi... to sobie odbiję... kto tam jedzie?? :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-10, 23:47   

Ja Godsów mam w Krakowie ...
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-10, 23:51   

ale wiesz... jak musisz się przebić przez pół Polski to masz później niezapomniane wrażenia i wiesz - te z koncertu są spotęgowane... hmhmhmhm jej a co do mono, to żałuję że nie zdecydowałem się na przeczytanie i przesłuchanie wcześniejsze... ach :( ale trudno!! będę żył.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-10, 23:59   

to możemy zrobić tak: przebiję się do Ostrowa i stamtąd przebijemy się razem do Krakowa, pasuje ? :D
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-11, 00:05   

ojjojoj ja nie lubię podróżować... co nie zmienia faktu że do Krakowa zawitam kiedyś z pewnością (jakaś tam okazja na pewno się zdarzy) to się tam trza forumowo spotkać, jednocześnie każdego forumowicza w ostrowie przyjmę i po mieście oprowadzę - zjemy PRAWDZIWEGO KEBABA - TAKIEGO Z WIDELCEM!! :P hio hio :DD :DD :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-11, 00:11   

A ja właśnie wracając z Poznania przechodziłem przez Ostrów i nawet zakupy w Żabce zrobiłem. Ładne to miasteczko masz ;) Tylko przeraziłem się na wylocie 11tki na Wrocław, bo remont, ale jakimś cudem szybko nas 3 dziopy zgarnęły stamtąd :)

Słuchajcie MONO ! L'America mnie czaruje ...
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-04-11, 00:44   

OSTRÓW OSTRÓW - MIASTO TO BEZ CHWASTÓW :DD

wiem, że suchary nie tu ale musiałam to napisać, nooo.. :DD

a tak w ogóle to ja też chce do Krakowa jechać- zaproś mnie jojeczku, zaproś :) nigdy nie byłam w mieście z oknem Papieża hihihihiiiiiiiii :DD :DD :DD

:patyk:
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-11, 00:45   

No to na GiaA i to już ! ;)
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-04-11, 00:49   

na co? :patyk: ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100