• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Anathema
Autor Wiadomość
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-02-03, 14:02   

eeeeej! Valo mówi tylko "BACKING VOCALS"! ! ! ! ! ! Więc spokojnie, siadać na dupie i czekać na płytę, a nie tu jakiś szał macicy przeżywać i panike siać! :chrust:i:pätyk:
_________________


 
 
 
REKLAMA

Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wysłany: 2010-02-03, 14:09   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 14:09   

Cytat:
eeeeej! Valo mówi tylko "BACKING VOCALS"! ! ! ! ! ! Więc spokojnie, siadać na dupie i czekać na płytę, a nie tu jakiś szał macicy przeżywać i panike siać! :chrust:i:pätyk:


Natto dla mnie "backing volcals" może zabrzmieć jeszcze gorzej niż główny ... jak gdzieś strzeli tą swoim czkającym głosikiem to może być nieciekawie hehe ... obczaj ten klip http://www.youtube.com/wa...Ck&feature=fvst i początek ... niech tylko tak zaśpiewa to umrę hahaha
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-02-03, 14:14   

Dominiku, nie wal tu nagraniami live, bo sie nie liczą. On ma teraz taki wypalony papierochami głos, że bez tuningu w studio się nie obędzie, a wtedy wymuskają jego głos, wygładzą, przepuszczą przez sto filtrów i bedzie dobrze. Jakoś wierze Danny'emu i spółce, że jeżeli w ogóle wydadzą tą płytę, to nie bedzie zła i nie spierdolą jej jakoś. :chrust:i:pätyk:

Zresztą.. wydadzą plytę, posłuchamy i ocenimy.. teraz to se można spekulować mniej lub bardziej bez sensu :DD
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-03, 14:32   

Dominik napisał/a:
Dominiku, nie wal tu nagraniami live, bo sie nie liczą.


Przepraszam Cię Natto już nie rzucę żadnym lajfem teraz posłuchaj tego utworu http://www.youtube.com/wa...feature=channel to już nie jest żaden lajf i posłuchaj początku tego utworu... :DD ... musze powiedzieć że jakby tak zaśpiewał http://www.youtube.com/wa...feature=channel to byłoby pół bidy jak to mówią. Ale w sumie masz rację... poczekamy zobaczymy :DD
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-02-04, 10:50   

może źle skojażyłem, ale shell be right here in my arm!
http://www.youtube.com/wa...feature=related

inne rzeczy mi się nie podobały nigdy. ale to - dlaczego nie!? :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-02-04, 17:49   

Ja myślę że może coś ciekawego z tego połączenia wyjść, o ile wokalista HIM-u nie będzie co chwila czkał :D Facet ma całkiem melancholijną barwę głosu, co jak najbardziej pasuje do Anathemy.
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-04-28, 10:14   

Słuchajcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....
W KOŃCUUUU!



1. Thin Air
2. Summernight Horizon
3. Dreaming Light
4. Everything
5. Angels Walk Among Us (ft. Ville Valo) :...:
6. Presence
7. A Simple Mistake
8. Get Off, Get Out
9. Universal
10. Hindsight

http://www.amazon.co.uk/W...72072513&sr=8-1 - sample utworów do posłuchania

http://www.kscopemusic.co.../album-info.php - strona albumu.

http://www.youtube.com/watch?v=OxGrd5alwZ4 - Thin Air

Może być :D
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 10:20   

Przesłucham to jak będę miał chęc na takie granie.. tym bardziej że ta Twoja wypowiedź:
Natta napisał/a:
Może być :D

jakoś bardzo nie zachęca :DD hehe


EDIT: A jednak przesłuchałem i dziwne to "Thin Air", ba wokal jest tak inny że jakby mi ktoś puścił ten kawałek nie mówiąc nazwy to bym nie zgadł co to za zespół lub wykonawca. Oj zmienia się nam coraz bardziej ta Anathema... ja chyba wolę ich utwory z wcześniejszych płyt, np "Alternative 4" czy "Judgement" :DD czyli w tym smutniejszym wydaniu, widać w przypadku takich zespołów to co smutne jest lepsze, piękniejsze niż jakieś pozytywne nastroje... czyżby powtórka z Anneke ? :P
Ostatnio zmieniony przez Dominik 2010-04-28, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-04-28, 11:18   

O nie , nie kracz!

Myślę że to nie będzie powtórka z Anneke, Thin Air jest jednak takie bardziej kurde no.. delikatne, alternatywne, mimo że radosne. Nowa płyta Anneke to jedno wielkie umpa umpa gdzie cały zespoł jest sekcją rytmiczną...
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-28, 11:29   

Natta napisał/a:
O nie , nie kracz!


Kra kra kra :DD :DD :DD hehe nie no żartuje :DD

Mnie ten utwór jednak chyba nie zadowala. Anathema to już całkiem inny zespół, to już nie ta sama muzyka, panowie i chyba jest tam jedna pani nie pamiętam teraz, poszli w inną stronę, nawet na poprzednich albumach, nie tak udanych, słychać było że to jednak ta Anathema to jest, a tu nie ma tego charakterystycznego brzmienia, klimatu, soundu że tak napisze... No nie wiem, ale moze to tylko jeden utwór tylko taki a reszta będzie lepsza... poczekamy zobaczymy :D
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2010-04-28, 12:33   

Eh, miałam nadzieję, że ten tytuł to jednak żart... :D
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-05-07, 23:37   

WIEM, ŻE I TAK SIĘ NIKT ZE MNĄ NIE ZGODZI, ALE TRUDNO.

Rok 2010 to jak dla mnie pasmo słabych i beznadziejnych płyt oraz wielkich rozczarowań. Najbardziej dotkneło to metal, ale rock i elektronikę w pewnym stopniu też. Anathema nie wylamuje się z miałkiego i odtwórczego schematu. Cóż...

Największa wadą jest brak duszy Anathemy. Nie ma jej praktycznie nigdzie. Osobiście brzmi mi to jak połaczenie Celine Dion z gejowskimi przyśpiewkami Eltona Johna. Gdzie niegdzie można usłyszeć echa Coldplay czy też Radiohead. Wpływy PT pomnę - z racji tego, że SW był producentem, więc jakiś tam wpływ miał.

Przed premierą słuchałem tylko AWAU i Everyhting. Simple Mistake raz, a potem dałem sobie spokój, zapomniałem jak wyglądał.

1. Thin Air - fajny kawałek na rozpoczęcie płyty, trochę kojarzy mi się z Flying. Przyzwoity, a nawet bardzo, miło się go słucha. Ocena 8/10.
2. Summernight Horizon - faworyt na płycie, naprawdę ciekawy utwór z łatwą do zapamiętania linią melodyczą. Bardzo chwytliwy, dobrze przemyślany i zagrany z energią. Ocena 9/10
3. Dreaming Light - śpię... śpię... śpię.... ale miałkość. Pachnie Eltohnem Johnem, zwłaszcza wokalnie. Śpię. Ocena 4/10
4. Everything - partie pianina brzmią strasznie płasko, reszta tak samo jak było. Miły i przyjemny utwór. Dobra robota, pani Dion. Ocena 7/10.
5. Angel Walk Among Us - w wersji pierwotnej mocne 8/10. Tutaj za zaproszenie wykastrowanego śpiewaka Hima będzie znacznie niżej. Mogli zaprosić Daniego Frycla, nawet to byłoby lepsze, może by było chociaż śmiesznie. Psuje cały kawałek jegomośc o inicjałach Ville Vallo. Ocena 3/10(za całkowite spierdolenie dobrej rzeczy powinno byc 1).
6. Presence - hej, jak chce sobie pogadać to dzownie do kogoś, a nie nagrywam manifesty rewolucyjno-spiritualistyczne. Końcówka ok. Ocena 3/10(Lee ratuje)
7. A Simple Mistake - o kurcze zacząłem zauważać, że słucham Anathemy. Taka cięzka partia gitarowa na tym albumie?! Nie może być! Naprawde fajny motyw. Ocena 8/10.
8. Get Off Get Out - O Elton John kolaboruje z Steven Wilsonem, ale fajnie. I gościnnie był utwór Celine Dion... Czy to jakaś składanka? Ocena 1/10
9. Universal - słuchałem z 20 razy i nadal nie pamiętam ani jednego motywu. Może to i lepiej? Polska Mgła nagrała kiedyś EP-kę "Mdłości", Anathema nie chciała być gorsza i nagrała utwór o takim samym tytule. Ocena sobie podaruję.
10. Hindsight - We Are Here Because We Play some kind of Metal(oh i can`t remember which one that was...), Then We Play Atmospheric Rock, but never mind. Now we are spiritual and play post-rock. And We Are so fucking Briliant that we left a 2 minutes of silence, so you can get eargasm while having eargasm after listening to our masterpiece, the best british album ever released. Ocena 5/10

Ocena ogólna : 5-/10. Teksty też beznadziejne, znowu reminsecencja Celine Dion. I pomyśleć, że kiedyś pisali takie fajne teksty.

Nota bene, włączyłem sobie Alternative 4, Judgement, TSE, a nawet Eternity i epkę Pentecost. Jacy oni kiedyś byli zajebiści, kurwa ten klimat!
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-05-08, 00:00   

eee.. też bym sie wypowiedziała, ale premiera 31 maja.. nosz
_________________


 
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-05-08, 00:22   

Nawet na oficjalnym polskim forum Anathemy o tym dyskutują. Przestańcie moralizować i pisać. I tak każdy przesłuchał już.

P.S. Domin spierdalaj od czepiania się, że piszemy przed premieą.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-05-08, 00:26   

Nie każdy na tym forum zapewne słuchał. Nie masz pewności czy ktoś nie chce czekać do premiery. Nie pytałeś każdego z osobna.
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100