• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Anathema
Autor Wiadomość
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-05-08, 00:28   

Proste, nie musi czytać. Chyba ewidentnie widać, że to recenzja. Zresztą TO MOJA OPINIA, i jeżeli ktoś kształtuje swoją w oparciu o to to naprawdę gratuluje. Nie opisuje płyty obiektywnymi kryteriami, pisze na tyle subiektywnie, że dla kogoś wszystko może być zupełene inne.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wysłany: 2010-05-08, 00:29   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-08, 00:29   

Cytat:
P.S. Domin spierdalaj od czepiania się, że piszemy przed premieą.


Pepe chuj na Ciebie kładę... wali mnie to.
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-05-08, 00:32   

Dominik napisał/a:
Cytat:
P.S. Domin spierdalaj od czepiania się, że piszemy przed premieą.


Pepe chuj na Ciebie kładę... wali mnie to.


Suicide is the only solution.

I niech ktoś usunie te posty, bo szpecą temat.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
Ostatnio zmieniony przez Pepuś 2010-05-08, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-05-09, 15:08   

Ja dopiero dziś za Anathemę nową się wziąłem... i tak na szybko:

1. Thin Air - bhardzo lubiłem już przed premierą;) więc wiele się nie zmieniło;) ocena 7/10
2. Summernight Horizon - jak narazie numer rozwala, chyba najlepszy, tzn jeden z lepszych... 9/10
3. Dreaming Light - może i miałkie i smętne, ale wystarczy, że zamknę oczy i już jest dobrze:) jak nic 7/10
4. Everything - Pepe nie wiem co masz do tego pianina na początku,l przecież jest OK. Śliczny kobiecy głos;) 7/10
5. Angels Walk Among Us (ft. Ville Valo) - nie słychać tu aż tak bardzo Pana Ville, więc nie wiem po co wyolbrzymiać. Jest ok, choć pierwotna wersja była o niebo lepsza. 6/10
6. Presence - jeszcze przed zaopatrzeniem się w ten alkbum ludzie mówili, ze to kupa, że jakieś gadanie na początku i dokładnie takie miałem wrażenie, nie chciało mi się nawet wsłuchiwać w ten monolog;) Kawałek ratuje damski wokal na końcu, ale nie wiem czy jest sens tyle się ogadać?
7. A Simple Mistake - kolejny faworyt, świetny numer, 8/10
8. Get Off, Get Out - na ten numer ludzie pisali miazga, najlepszy itp;) Owszem jest fajny ale nie żeby najlepszy, dla mnie 6,5/10
9. Universal - wiele się dzieje, może za wiele, nie można się skupić na jednym ale podoba mi się 7/10
10. Hindsight - i na zakończenie Hindsight, oj znów jakieś gadanie na początku, nie lubię tego, i potem robi się fajnie aby znów się spitolić, daję 5/10

tyle z mojej strony:D Powiem tak, nie jest źle ale mogło być o niebo lepiej, w końcu tyle kazali nam czekać na ten album:)
Ogólnie 7/10
_________________
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2010-05-10, 17:19   

http://gig-news.pl/2010/0...-ino-rock-2010/ Fuck yeah!
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-05-10, 19:12   

Angie napisał/a:
http://gig-news.pl/2010/05/10/anathema-wystapi-na-ino-rock-2010/ Fuck yeah!


Airbag, bardzo fajna kapela w sennych klimatach prog rockowych.
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
 
 
 
Mogget 
Shape of Despair


Last.fm: bittersweet89
Numer buta: 42
Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: z chaosu
Wysłany: 2010-05-13, 22:33   

Anathema - ma pierwsza wielka miłość muzyczna. Zatonąłem w dźwiękach tej kapeli jakieś 5 lat temu i przez długi czas nie wypływałem na powierzchnię. Wszystko zaczęło się od "Fragile Dreams" - do tej pory mój numer jeden. Później cała płyta Alternative 4 i dalej już z górki. Lubię zarówno ich początkową twórczość jak i obecną, jednak do AFDTE ciągle nie mogę się do końca przekonać.
_________________
Życie to syf. Każdy kawałek mógłby pasować do układanki, każde słowo mogłoby być miłe, a każde wydarzenie radosne, tyle że tak nie jest. Życie to syf. Ludzie ogólnie rzecz biorąc są do dupy.
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2010-05-14, 17:28   

A słuchałeś już ich najnowszej płyty czy cierpliwie czekasz do premiery? :D
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Mogget 
Shape of Despair


Last.fm: bittersweet89
Numer buta: 42
Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: z chaosu
Wysłany: 2010-05-14, 17:37   

Czekam, niekoniecznie cierpliwie ale czekam ;)
_________________
Życie to syf. Każdy kawałek mógłby pasować do układanki, każde słowo mogłoby być miłe, a każde wydarzenie radosne, tyle że tak nie jest. Życie to syf. Ludzie ogólnie rzecz biorąc są do dupy.
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-05-15, 19:17   

No dobra, stwierdzam że za 4 przesłuchaniem "We're Here Because We're Here" zaczyna mi się podobać. Jednakże na tle dotychczasowych dzieł Anathemy, ten album ma się nijak. Smęty że aż boli, wyraźnie brak "pierdolnięcia", efekt podobny jak u chłopaków z RHCHP w momencie gdy się pozakochiwali i z funk-rockersów zrobił się z nich full-romantik-wyliżmidupę-bojsband (mowa oczywiście o SRAdium Arcadium). Po tej płycie przestałem ich słuchać ale nałożyły się na to również lata wałkowania ich dyskografii (tak sobie to tłumaczę, bo mam nadzieję nie porzucać tak szybko Anathemy). Jak dla mnie najlepszy kawałek na płycie to "Summer Night Horizon", "Hindsight" też dawałby radę gdyby nie to pierdolenie na początku kawałka, podobnie z "Presence", chociaż bez super-gadaniny to właściwie dokończenie "Angels Walk Among Us" - świetnego zresztą coveru tejże piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=3ZayGR8OWvI ;) No i tak, brzmią jak Porcupine Tree :D
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-05-15, 22:22   

Ja na napisanie recki poczekam do premiery, z uwagi na to że potrzebne mi są do tego teksty. Ze słuchu wszystkiego nie umiem wyłapać, a muszę znać je żeby móc ocenić płytę. No, do 5 piosenek teksty są znane.. ale nie znam jeszcze tych kilku pozostałych ;)
_________________


 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-07-08, 19:00   

Polubiłem Empty z Alternative 4. Całkiem inny niż cała płyta. Chyba jedyny ich taki przebojowy kawałek :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Gracek_Drake 
SMOCZY TYRACZ


Last.fm: Drake17
Numer buta: 47
Ulubiony muzyk: Za dużo ich.
Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 178
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2010-12-30, 14:20   

Anathema hmm...jeden z zespołów które kocham. Co tu dużo mówić od razu się zakochałem. Uwielbiam w nich absolutnie wszystko zwłaszcza teksty. Zespół ten niejako zmienił moje podejście do muzyki. Ale co najważniejsze, to właśnie piosenki Anathemy natchnęły mnie i sprawiły, że zacząłem pisać, najpierw wiersze potem opowiadania itd. Do teraz jeżeli mi brakuje weny to puszczam sobie "Temporary Peace" lub "Flying" i znów chce mi się pisać;).
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2012-04-19, 22:16   

Co do nowej płyty, to mi się aż żal wypowiadać... Dwa-trzy w miarę niezłe kawałki i Lee nie zastąpią porządnej, dobrej pozycji. Wszystko na tej płycie jest tak sztuczne, że aż żal gadać... Zwłaszcza wokale i perkusja. Jeśli już decydujemy się na bit w rodzaju umc-umc-umc to po co maskować, że to niby żywa perkusja, a nie automat? Przecież słychać, że jeżeli jeden dźwięk werbla jest co do mikrosekundy identyczny jak każdy poprzedni, to nie jest to żywy instrument. Ewentualnie ktoś siedział nad tym 50 godzin w studio i wygładzał do granic możliwości. Patrząc na wokale, to pewnie tak było. Nawet cudowne vibrato Lee spłaszczyli w większości partii.

Trzy kawałki są dobre i mi się podobają. Untouchable part 2, The Storm Before the Calm i The Lost Child. Reszta to dla mnie gówno z cebulą. Nie, przepraszam, nie z cebulą. Z toną cukru.
_________________


 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2012-04-19, 23:35   

O kurde, skoro Ty twierdzisz ze jest tak źle to musi być katastrofa.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100