• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nazareth w Lublinie!
Autor Wiadomość
rzeznia22 


Last.fm: rzeznia22
Numer buta: 45
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 642
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-06-14, 20:45   Nazareth w Lublinie!

http://www.lastfm.pl/event/1104946

KURWAA!
Z góry przepraszam, ale we własnym cumshocie ze szczęścia tone!
Takie coś, na ziemiach Lubelskich... ło ja jebie!

No nie wiem co powiedzieć, nie wiem... no nie wiem!
Legenda przyjeżdza... ale sie podjarałem :D
Byle z cenami nie przesadzili, ale nawet jesli to bede stal pod klubem i słuchał.. :D
Dawno mi nic tak dobrze humoru nie poprawiło :]
 
 
 
REKLAMA 
Dwulicowiec

Last.fm: rzeznia22
Numer buta: 45
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Wysłany: 2009-06-14, 22:59   

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-06-14, 22:59   

Ja się o tym wczoraj dowiedziałam i też byłam w szoku :P Myślę że z cenami biletów będzie podobnie jak na Budgie w graffiti... 100 zł conajmniej.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Karharoth 


Last.fm: Karharoth
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 487
Skąd: Rypin
Wysłany: 2009-06-14, 23:03   

Angie napisał/a:
Myślę że z cenami biletów będzie podobnie jak na Budgie w graffiti... 100 zł conajmniej.



Wszedzi po tyle bilety chodziły.A dodatkowo Budgie jest w Polsce dużo częściej. Posżłoby się gdzieś na nich, szkoda, że termin do dupy.No i cena.
_________________
Grałbym bluesa, gdybym potrafił. Ale nie potrafię, więc gram metal
 
 
rzeznia22 


Last.fm: rzeznia22
Numer buta: 45
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 642
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-06-14, 23:08   

Angie napisał/a:
100 zł conajmniej.

Wiesz, mimo, ze u mnie z kasą zawsze cienko, to nawet jakby kosztowało to trzykrotnie tyle, zwyczajnie grzechem dla mnie by bylo nie pojsc, kiedy mi graja 'pod domem'. Tym bardziej, że Panowie są juz w wieku podeszłym i zwyczajnie więcej nie bede mial okazji ich zobaczyć. Legendy rocka umierają jedna po drugiej, a drugiej ery rock and rolla niestety juz nie bedzie. Także przynajmniej chce zaczerpnać juz ostatków tego, czego już nigdy więcej na tym świecie nie będzie :(
Wszyscy zajebisci albo poumierali, albo juz niedlugo.. ech.


Dla pocieszenia dodam, że nie tylko Lublin - zagrają 12 koncertów w całej Polsce ;)
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-06-14, 23:12   

Haha, tak myślałam że skoro grają w Lublinie to muszą mieć też traskę po całej Polsce bo specjalnie by tu nie przyjeżdżali :D No i ja mam odnośnie koncertów podobne podejście, do tej pory nie żałowałam ani jednej złotówki wydanej na te wszystkie bilety.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
rzeznia22 


Last.fm: rzeznia22
Numer buta: 45
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 642
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-06-14, 23:26   

Ach, gdybym miał kase... ja to sobie nie moge przedarować tuch Purpli i The Cure.
Zawsze pierdolone kilkaset złotych zabija człowiekowi marzenia, których moze wiecej nie spełnic. To jest kurwa straszne.

[ Dodano: 2009-09-03, 10:01 ]
Ludzie - powiem tyle: zajebisty balet! Własnie przyjechalem do domu, czuje sie wyjebany jak western po koniu :yupi: :rotfl:

Przed samym koncertem postanowiłem sie troche 'wczuć w klimat' wiec kupiłem alkohol i poszedłem go wypić na cmentarz - w końcu tam nie ma nikogo żywego, a że w Lublinie wczoraj było tyle samo policji (dosłownie co 50 metrów radiowóz) jak i drechów (jakiś jebany mecz był) więc udałem się na samotne, miłe tankownie wśród trupków..

Wracając, spotkałem jakieś dwie dziewczyny - zapoznałem się, potem zauważyłem kolege, czekaliśmy więc we 4 na koncert... Nazareth miał 1.50 h poślizgu.. to troche wkurwiło. Ale zagrali rewelacyjnie, jak na wiek wokalisty jestem pod wrażeniem. Niektóre kawałki brzmiały jak na płycie z przed 30 lat. Ot, chociażby Love Hurts czy Star. Dla mnie po prostu rewelacja, tylko troche z nagłośnieniem przesadzili - było zwyczajnie za głośno - łeb mi teraz rozpierdala. Koncert sie skonczył - okazało się, że nowo poznana koleżanka (bo jedna juz poszła) mieszka niedaleko stancji mojej siostry - stwierdzilismy z kolega, że śpimy jednak u koleżanki - w koncu ma całą chate wolną, gramofon z kolekcją winyli, stacje benzynową za oknem i papierosy. Zasneliśmy grubo po 5, słuchając płytki Floydów - Dark Side of the Moon. Rano chwila zastanowienia i ulożenia myśli, dzida na pkp. I od, jestem cały i zdrowy. :D
_________________
Jestem synem rosyjskiego kosmonauty.

"Codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem...."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100