• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Porcupine Tree
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 13:00   

No i tak... wyszedł album Procupine Tree już dwa miechy temu i od tego czasu co jakiś czas włączałem sobie go i przesłuchiwałem, a to na słuchawki a to w drodze, a to normalnie w odtwarzaczu... i jest mały problem, "The Incident" brzmi tak samo, czyli i tu mówię to z lekkim bólem serducha ... nudno. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale utwory zawarte na tym krążku są bardzo jednostajne, bardzo podobne do siebie i chyba za bardzo zahaczają o solową twórczość Stevena Wilsona. Drugim problemem jest dla mnie długość tej płyty... najpierw jest ten długi utwór tytułowy podzielony na 14 łączących sie ze sobą kawałków, które nie są aż tak dobre jakby można było się po nich spodziewać. Niektóre są fajne, niektóre całkiem nietrafione jak dla mnie. Drugi krążek to utwory z poprzednich sesji nagraniowych i wypada on trochę lepiej od pierwszego CD mimo iż ma tylko 4 pozycje. Cóż moge rzec, jak narazie album mnie nie zachwycił, ale poczekam z oceną bo może kiedyś sie jeszcze bardziej w nią wsłucham i mi się spodoba. Kto wie. Ale na dzisieszy stan jest to płyta gorsza od "Fear Of a Blank Planet" a do mojego ukochanego "Lightbulb Sun" nie ma nawet startu.
 
 
REKLAMA 
Dwulicowiec

Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Wysłany: 2009-11-02, 13:43   

 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-11-02, 13:43   

Jeszcze nawet nie słuchałam tej płyty, bo jakoś nie mam ochoty na takie granie. Po przeczytaniu powyższego tym bardziej mi się nie chce :P Całkiem możliwe że Wilson się wypalił. Już na Fear of the blank planet słychać było że nie za ciekawie się dzieje.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-02, 13:46   

Angie napisał/a:
Już na Fear of the blank planet słychać było że nie za ciekawie się dzieje.


Mnie się ta płyta bardzo podobała...na prawdę...dużo razy jej słuchałem i swego czasu stanęła nawet obok "Lightbulb Sun" w mojej hierarchii płyt PT, ale nowy krążek jest inny, ale jak powiedziałem zobaczymy moze kiedyś sie przekonam do niego jak mnie weźmie na takie melancholijne klimaty.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-02, 19:27   

cieniutki jest niestety.. no cóż.. mam nadzieje ze Wilson jeszcze nie zapomniał jak się robi takie płyty jak In Absyntia czy Stupid Dream.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-11-03, 21:08   

Może mi ktoś wytłumaczyć po co Wilsonowi solowa kariera ? czy w PT nie on jest odpowiedzialny za wszystkie instrumenty ?
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-11-03, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-03, 22:54   

kaco napisał/a:
Może mi ktoś wytłumaczyć po co Wilsonowi solowa kariera ? czy w PT nie on jest odpowiedzialny za wszystkie instrumenty ?


1. Dla kasy (w co wątpię)
2. By zrealizować coś co z PT nie przejdzie (na solowej zrobił praktycznie następny album PT)
3. Wniosek: Nie mam bladego pojęcia po cholerę mu solowa twórczość. :P
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-03, 23:09   

Po to by nie dzielic się kasa z zespołem. Kasa misiu kasa. :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
zagwozdka 
\o/

Last.fm: hszonszcz
Ulubiony muzyk: Perttu Kivilaakso
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2010
Posty: 96
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-10-30, 23:26   

Uwielbiam PT! U mnie zaczęło się od Wedding Nails, kolega mi wysłał. Przesłuchałam In Absentia w całości i wkręciło mi się. Wielu uważa ten album za najlepszy w historii zespołu i trudno się z nimi sprzeczać, bo dobre jest, dobre. Aczkolwiek ja pałam największą sympatią do tych najwcześniejszych kawałków, jeszcze na kasecie dla żartu nagranych.
To mega jest! :D http://www.youtube.com/watch?v=g-vE5PjyreE Polecam, polecam. xD
Hm, The Incident... chyba mi nie weszło. Jak Blackfield - spoko, mogę słuchać, ale nie powaliło. Ale w sumie spróbuję podejść do tego raz jeszcze, o.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100