• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Hey
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-20, 13:20   

no piękna jest jak dla mnie pani Kasia. normalnie piękna jest!!! o klasie i niesamowitym uroku nie mówiąc :))
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Wysłany: 2009-06-20, 14:49   

 
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-06-20, 14:49   

Ja tam uważam, że jej chrypa jest sexy !! !! :DD :DD w Liście - (jeśli to jest dobry tytuł bo nie pamiętam) śpiewa... bosko mmmmmm - sam sex :DD :DD

nie mogę patyków wstawiać - Edgu - znowu coś porobiłeś czy złośliwość rzeczy martwych ?? ?? (nie chcę nic mówić ale lepiej będzie dla Ciebie żebyś to nie był ty :P :P poziom agresji wzrasta z maleniem możliwości patykowania :DD )
:DD :DD
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-06-20, 15:54   

Hey.. no cóż.. na tej kapeli się wychowałam, moim pierwszym świadomie słuchanym albumem w życiu był chyba własnie Fire... miałam 3 czy 4 lata kiedy mój brat przyniósł kasetę do domu - pamiętam, jak skakałam po pokojach i po schodach w rytm "Schizophrenic Family"... jedno z najbardziej wyraźnych moich wspomnień z tego okresu :D (pamiętam bo spadłam wtedy ze schodów.. któryś tam już raz z kolei, ale tego upadku nigdy nie zapomnę).

Ale do rzeczy. Przede wszystkim dzięki pani Nosowskiej tak ten zespół uwielbiam - jej głos, jej teksty - już na pierwszej płycie były perełeczki.. uwielbiam płytę [koncertowy] i MTV Unplugged właśnie dlatego, że między utworami czasem coś powie, i to jest takie.. urocze no :DD

Moją ulubioną płytą jest chyba sic! ale w zasadzie każdej ich płyty lubię posłuchać... a MTV unplugged jest genialne, wszystko tak świetnie zaaranżowali.. aż sobie teraz włączyłam : )

Teraz słucham ich rzadziej niż dotychczas.. tak szczerze to bardzo rzadko.. i nie mam pojęcia dlaczego! musze nadrobić zaległości...

A słyszeliście ostatnią solową płytę pani Katarzyny - "Osiecka"? Po prostu miażdży...
_________________


 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-06-21, 17:30   

Jeśli Hey to tylko ich starsze płyty, nowych kompletnie nie łykam (od sic! wzwyż).
Fire i Ho! to cudowne albumy, kojarzą mi się z dzieciństwem, bo moja starsza siostra namiętnie tego słuchała. Słychać w nich ten grandżowy brud, którego na późniejszych płytach już niestety nie ma. Moim ulubionym kawałkiem jest "Ja sowa" - mistrzostwo! Ze względu na tekst uwielbiam też "Zazdrość", z tym kawałkiem najbardziej się utożsamiam :DD
Panią Kasię bardzo lubię i szanuję, urocza jest :)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100