• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Foo Fighters
Autor Wiadomość
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-11-08, 12:07   

Ambiwalencja jest fajna... są gorsze rzeczy :B

Nirvana nie chciała być buntowniczym zespołem :]
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-11-08, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
SPOOOOOKY!

Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Wysłany: 2009-11-08, 12:16   

Ostatnio zmieniony przez semako 2009-11-08, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-11-08, 12:16   

można patrzeć na Grohla także jako na kolesia który nagrał perkusję do płyty "songs for the deaf" queens of the stone age. :DD Nirvany jakoś specjalnie nigdy nie lubiłem, FF też średnio, więc szanuję Dave'a za QOTSA i Probota ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-11-08, 12:19   

Grohl dużo wcześniej przed Nirvaną był w jakimś pancurowym zespole, ale średnio mi się podobał :P Ja szanuję Grohla przede wszystkim jako perkusistę.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-08, 12:23   

Cytat:
Poza tym, Dominiku, PJ na MTV Unplugged zrobił show, rzeź nawet. Jedna z nie wielu (jesli nie jedyna) kapela, która nie smęciła tam...


Dla mnie jakiegoś wielkiego show tam nie było.... może i zagrali "Porch", "Alive" które zabrzmiały że tak powiem żwawo ale bez przesady... widzę że rożnie pojmujemy słowo "show"...
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-11-08, 12:33   

kaco napisał/a:
Ambiwalencja jest fajna... są gorsze rzeczy :B


Ta... menopauza :rotfl:


Dominik napisał/a:
Dla mnie jakiegoś wielkiego show tam nie było.... może i zagrali "Porch", "Alive" które zabrzmiały że tak powiem żwawo ale bez przesady... widzę że rożnie pojmujemy słowo "show"...


Najwyraźniej ;)
_________________

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-08, 12:44   

kaco napisał/a:
Nirvana przynajmniej nie robiła z siebie wielkich gwiazd jak inni 'ambitni' z Seattle (i reszta świata), i zagrała mnóstwo coverów, oraz zaprosiła gościnnie braci Kirkwoodów, robiąc im nie małą promocję :>

Kacco co Ty jesteś buntownikiem ku czci Kombajnów ? daj sobie spokój. Nirvana nie robiła z siebie gwiazd.. hehehe, dawno się tak nie uśmiałem.

[ Dodano: 2009-11-08, 12:53 ]
kaco napisał/a:
Nirvana nie chciała być buntowniczym zespołem :]

Dobrze że są na tym świecie młodzi ludzie którzy kontaktują się w myślach z Kurtem i wiedzą czego chciał :)

[ Dodano: 2009-11-08, 12:56 ]
Pewnie za 10 lat ludzie będą mówić że Kurt popełnił samobójstwo "za nasze grzechy"... (no chyba Kaco że wierzysz że zamordowała go Courtney :rotfl: ).. do takich paranoi już dochodzi w mitach na temat tego zespołu. :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-11-08, 13:04   

Therion napisał/a:
Kacco co Ty jesteś buntownikiem ku czci Kombajnów ? daj sobie spokój. Nirvana nie robiła z siebie gwiazd.. hehehe, dawno się tak nie uśmiałem.

Chodzi mi tylko o MTV Unplugged... wiadomo, że gwiazdorzyli się (zwłaszcza Cobain) - okładki w Spinie czy choćby to zdjęcie Cobaina i Love, ale uważam, że na MTV Unplugged pokazali klasę - nie robiąc z siebie nie wiadomo jakich vipów...

Therion napisał/a:
Dobrze że są na tym świecie młodzi ludzie którzy kontaktują się w myślach z Kurtem i wiedzą czego chciał

Pierdolisz :B przecież, napisałem "Nirvana" nie "Kurt/Cobain/Qurcik". Nie chcieli być buntownikami - chcieli być postrzegani jak Sonic Youth i inne kapele punkowe, którym właśnie bunt zwisał.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-11-08, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-08, 13:08   

kaco napisał/a:
chcieli być postrzegani jak Sonic Youth i inne kapele punkowe, którym właśnie bunt zwisał.

Czyli chcesz mi wmówić że ikona kapel buntowniczych tak na prawde nie była takową ?;)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-11-08, 13:21   

Tak Therry! :B
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-08, 15:30   

Zajekurwjedwabiście :)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
kjubn
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 18:26   

to tak moze wracajac do tematu, ktory odszedl w oczywista strone juz po kilku postach ;)

dlugo sie nie moglem przekonac do tego zespolu, a jak w koncu przesluchalem pierwsza plyte to wydawala mi sie bezbarwna, pewnie dlatego wlasnie ze chcac nie chcac podswiadomie oczekiwalo sie czegos w stylu nirvany. zaniechalem wiec dalszego wglebiania sie w ten zespol do czasu gdy nie uslyszalem 'pretender' w 'californication' i nie uswiadomilem sobie z lekkim zaskoczeniem ze to grohl spiewa. przesluchalem wiec cala ostatnio plyte ktora chwali autor tematu no i ogolnie powoli zaczynam byc na tak. takiej rockowo-popowej papki tez dobrze czasami posluchac. jesli ktos jest gleboko w temacie i poleca w ktora plyte (oprocz pierwszej i ostatniej) sie zaglebic to chetnie wyslucham :)
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 18:31   

kjubn napisał/a:
takiej rockowo-popowej papki tez dobrze czasami posluchac


Ja tam nie będę Ci nic polecał, bo to nie moja rola w tym, tyle że ciekawie ten zespół określiłeś... jak na człowieka który zaczyna obcować z tym zespołem szybko na nich wydałeś wyrok. Posłuchaj wszystkich płyt i dowiesz się która najlepsza i poza tym że to nie jest żadna papka... jeżeli coś ma dużo melodii wcale nie zahacza o pop zwłaszcza FF.
 
 
kjubn
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 18:41   

papka jako 'mieszanka', nie jako 'zla mieszanka'. i piszac 'pop' nie mam na mysli britney spears tylko the beatles. nie wydalem wyroku na zespol tylko na ostatnia plyte, ktora dla mnie jest 'rockowo-popowa' i tak jak napisalem, podoba mi sie.
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 19:05   

kjubn napisał/a:
papka jako 'mieszanka', nie jako 'zla mieszanka'.

Dziwne stosujesz pojęcia.

kjubn napisał/a:
i piszac 'pop' nie mam na mysli britney spears tylko the beatles


Nie wiem dlaczego już kolejna osoba nazywa Beatlesów popem... wszak to był rock... nie był to taki rock jaki mamy w tym pojęciu dziś ale to był rock, a nie pop. Z perspektywy czasu i patrząc na dzisiejsze osiągnięcia muzyki gitarowej tak "lekka" muzyka może oznaczać pop ale nim nie jest. To tak samo jakby popem nazwać The Who czy Pink Floyd.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-11-13, 19:18   

Dominik napisał/a:
Nie wiem dlaczego już kolejna osoba nazywa Beatlesów popem...

Widzę że mało znasz beatlesów.. zobacz jak zaczynali.. i dopiero wtedy z czystym sumieniem napisz że to nie był pop.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100