• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Defying
Autor Wiadomość
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-07-18, 11:16   

Cytat:
A ja tak ale nie na głównym wokalu...na pewno jako drugi wokal Natta by się sprawdziła wzorowo hehe... może w Polsce powstałoby nowe Theatre of Tragedy (choć to z deka inna muza hehe). A i na pewno by tu nie spasował wokal a la J. LaBrie......


To może jeszcze wykorzystam swój piękny mezzosopran i zaprosimy pana growlujacego i damy tutaj konwencję pięknej i bestii? :P :P


W ŻYCIU!

Proponował mi Rafał śpiewanie u nich, ale ja się nie zgodziłam, bo po pierwsze: tak jak Wy uważam że do Nich pasuje męski wokal (czysty!), a po drugie nie chcę drugiego UnSun... no jednak granie ze swoim facetem w jednym zespole to na dłuższą metę tak jak pracowanie razem.. a ja poszukuję czegoś w nieco inszych klimatach, bardziej może trip-hopowych.

Ale możliwe, że będę ich wspomagać wokalnie na koncertach póki co, póki nie mają wokalu. Nie będe ruszać ich kawałków, prawdopodobnie będzie tak że zagrają swoją setlistę z dema i na bis jakiś cover znanego rockowego/metalowego kawałka, i już z wokalem.

Dominik, nawet nie podsuwaj pomysłu z LaBrie... jakby ktos taki próbował do nich przyjść na wokal to bym go pazurami odgoniła... wara takim od moich chłopców! :chrust:i:pätyk:

Dymitr napisał/a:
dominik napisał/a:
A więc, po pierwsze fajne logo.. .serio bardzo ciekawe.... ..


Logo bardzo dobre, rzeczywiście


Śliczne, no nie? Mój Tomek zrobił! <puszy_sie_z_dumy> :DD :DD

A tak na serio... Naprawdę dziękuję za opinię. Cholerka, cieszę się że pomimo biednej jakości i braku wokalu się Wam podoba... pokażę ten wątek Rafałowi to pęknie z dumy :D
_________________


 
 
 
REKLAMA 
BANNED

Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Wysłany: 2009-07-18, 11:30   

_________________

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-07-18, 11:30   

dominik napisał/a:


Nie no wiem że życzysz im dobrze... i wcale nie miałem tego na myśli ale wierzę że i w Polsce można zaistnieć grając taka muzę.


A mówiłeś , że jesteś niewierzący :P a to byłby taki sam cud, jak płaczące obrazy ;] Taki rynek.. :/
_________________

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-18, 11:43   

Riverside jakoś zaistniało :P czyli zapotrzebiwanie na progres jednak jest.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-07-18, 11:45   

Tyle, że Riverside, to nie proggress :P Jak się ma muzyka riverside do chociażby owego Defying ?? Soft rock się sprzedaje... proggressive metal niet
_________________

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-18, 11:46   

Dymitr napisał/a:
Tyle, że Riverside, to nie proggress :P


Na dwóch ostatnich płytach to JEST progres.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-18, 11:53   

Natta napisał/a:
To może jeszcze wykorzystam swój piękny mezzosopran i zaprosimy pana growlujacego i damy tutaj konwencję pięknej i bestii? :P :P


No ale w chórkach mogłabyś coś podziałać... tak mi się wydaje chociaż... :DD

Dymitr napisał/a:
Tyle, że Riverside, to nie proggress :P


Czyli Porcupine Tree, Mostly Autumn i jeszcze parę innych zespołów zaliczanych do tego gatunku tez nie są progresywnymi...
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-18, 12:01   

dominik napisał/a:


Czyli Porcupine Tree, Mostly Autumn i jeszcze parę innych zespołów zaliczanych do tego gatunku tez nie są progresywnymi...


Dokładnie.


@Natta, też uważam że byłoby ciekawie gdyby gdzieniegdzie było słychać Twój wokal ;)
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-07-18, 12:04   

No dobre, Anna, może jednak jest... mam jakąś dziwną składankę utworów Riverside, ale żaden tam nie jest ani metalem, ani progresywny... Posłuchałem teraz trochę i zdarza się, że grają progresywnie... ale to jeszcze nie znaczy ,że tą muzę czeka w Polsce renesans


dominik napisał/a:

Dymitr napisał/a:
Tyle, że Riverside, to nie proggress :P

Czyli Porcupine Tree, Mostly Autumn i jeszcze parę innych zespołów zaliczanych do tego gatunku tez nie są progresywnymi...


PT znam mało , a MA w ogóle, więc nie wiem , czy jestem kompetentny na tyle, żeby się wypowiadać...po tym , co przesłuchałem PT na Youtubie, mogę stwierdzić ,że jest to kapela progresywna w całych 0%

No Ale kapela "Nattaniela" jest kapelą metalową, więc mówimy o nieco innym gruncie...
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-18, 12:08   

Dymitr napisał/a:

PT znam mało , a MA w ogóle, więc nie wiem , czy jestem kompetentny na tyle, żeby się wypowiadać...po tym , co przesłuchałem PT na Youtubie, mogę stwierdzić ,że jest to kapela progresywna w całych 0%


No to fajnie... PT jest uznawane na całym świecie za kapelę progresywną a ty uważasz że nie... hmmm ciekawe...
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-07-18, 12:10   

dominik napisał/a:

No to fajnie... PT jest uznawane na całym świecie za kapelę progresywną a ty uważasz że nie... hmmm ciekawe...


Cała polska uważa, ze Papieżowi należy stawiać pomniki i nazywać jego imieniem szkoły, a Ty tak nie uważasz...hmmm..ciekawe ;]
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-18, 12:12   

Dymitr napisał/a:
Ty tak nie uważasz...hmmm..ciekawe ;]


A gdzie ty to wyczytałeś że tak nie uważam? Bo z tego co wiem to ja tych słów nie wypowiedziałem....nie udało się.
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-18, 12:19   

Dymitr, jesli chodzi o PT to widocznie baaardzo mało słyszałeś skoro twierdzisz że to nie jest kapela progresywna.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-07-18, 12:49   

Powtórzę jeszcze raz...nie znam za dobrze twórczości PT...ale po tych numerach co słyszałem, trzeba być głuchym jak pień, żeby do progresu ich podciągać.... łap..:

http://www.youtube.com/watch?v=9CvxoeasJ2E

http://www.youtube.com/wa...feature=related


Powiedz mi where is porggressive ?? jakaś alternatywa , soft roczek, ew. psychodela...ale ni chuj progressive

Masz...kwintesencja progresywnego grania...posłuchaj i porównaj...jeśli wg. Ciebie, to ten sam gatunek grania, to normalnie KING jesteś :

http://w178.wrzuta.pl/aud...and_its_changes


P.S. Swoją drogą Natta, niech Twoi chłopcy zaznajomią się z tym bandem ^
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-18, 12:57   

Dymitr napisał/a:
asz...kwintesencja progresywnego grania...posłuchaj i porównaj...jeśli wg. Ciebie, to ten sam gatunek grania, to normalnie KING jesteś


Dobra nie ma rozmowy... dla mnie progresja to nie tylko połamane riffy, masturbacja gryfów i klawiszy... dla mnie progresja to także takie coś http://www.youtube.com/watch?v=denmLd00fTo .
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-07-18, 13:00   

"Dla mnie " to żaden argument, bo np: kawałek który podałeś, to "dla mnie" czysty black metal...tylko co z tego :P


Zdaje się towarzysze, ze notorycznie mylicie progresywność z psychodelą, czy alternatywą... i stąd cały problem...
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100