• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Happysad
Autor Wiadomość
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-07-25, 00:10   

Nie znoszę i tyle na ten temat, nijakie, drętwe, dla pojebanych nastolatków z arafatkami, którzy myślą, że są fajni;D
_________________
 
 
REKLAMA 
Grundin Redshield

Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Wysłany: 2009-07-25, 10:48   

 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-25, 10:48   

Cieszę się że zsostali tak pojechani przez szacowne grono :D Całkowicie bezpłciowa kapela. Też mnie wkurwiają te wszystkie kapelki kombinujace z reggae. Spalić im instrumenty.. niech nie kaleczą muzyki. Ale z tego co widzę (np. po ilości takich kapel na BrÓdstocku) jest ich coraz więcej...
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-07-25, 12:06   

W ogóle nie rozumiem czemu w tym kraju jest zapotrzebowanie akurat na taką muzykę.. Nie wierzę że ktoś przy Happysad i tego typu zespołach doznaje jakiegoś artystycznego uniesienia. A znam ludzi którzy słuchają tylko takich rzeczy...
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-07-25, 12:15   

Angie :B gdy byłaś jeszcze szaloną arafaciarką, a musiało to być kur*wsko dawno, bo już na n-k byłaś grunge-gothic-doom, to słuchałaś hejpisadu aby doznać artystycznego uniesienia, czy poskakać sobie :P ?

A zapotrzebowanie jest, bo Jaser Arafat deadną, arafatki zostały zlegalizowane i dalej nie wiem co (niech ktoś dokończy jak chce) :P blah, blah.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
pawelszawelpawel 


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 340
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2009-07-25, 12:23   

Angie napisał/a:
W ogóle nie rozumiem czemu w tym kraju jest zapotrzebowanie akurat na taką muzykę.. Nie wierzę że ktoś przy Happysad i tego typu zespołach doznaje jakiegoś artystycznego uniesienia. A znam ludzi którzy słuchają tylko takich rzeczy...


Bo bardzo duże grono osób nie myśli w ogóle nad tym czego słucha i słucha tego co jest popularne a chcąc być innym słucha popularnej alternatywy. Ja też zespołu nie słucham i uważam że to badziew. Jednak nie jechał bym po tego typu zespołach aż tak bardzo, bo puźniej wiele osób tego czegoś ewolułuje w kierunku dobrej muzyki i ten happysad czy inni zabijący żółwia są częścią tej ewolucji.
Poza tym to trochę wygląda tak, że my słuchamy zajebistej muzyki a inni się nie znają i założyliśmy sobie temat o jakiejś chałturze żeby polepszyć sobie samopoczucie i razem w jedności pojechać po jakimś zespole. Tak grupa terapia :rotfl:
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-07-25, 14:54   

no Paweł ma tutaj rację. nie ma co przyjmować że to co nasze jest dobre a wszystko inne to kał i kupa i w ogóle. równie dobrze mogę każdemu kto nie zna nin PJ i QOTSA powiedzieć "czoeku - gówno słyszałeś"

to raz ale z drugiej strony zgadzam się z falą krytyki pod adresem tego zespołu. choć nie bezkrytycznie. nie wiem - jak powszechnie wiadomo włączam sobie od czasu do czasu Madonnę i czerpię przyjemność z jej słuchania, dlaczego ktoś ma tak nie mieć z happysadem? nie krytykowałbym doszczętnie tego zespołu - wiecie - jest zapotrzebowanie na taką muzykę, jest i zespół ją grający. i zapotrzebowanie to jest naturalne... ja mam zapotrzebowanie na inne rzeczy i jest ok. nie śmiejmy się z tego że dzieci w wieku lat 7 słuchają Majki J. - mają takie zapotrzebowanie i tyle. jeśli ktoś potrzebuje słuchać HPSD to spoko - niezależnie od wieku to rozumiem.

osobiście nie słucham nie lubię nie chciałbym być na koncercie i nie chciałbym dostać od kogoś płyty HPSD na urodziny ani na święta.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-07-25, 17:21   

pawelszawelpawel napisał/a:
Bo bardzo duże grono osób nie myśli w ogóle nad tym czego słucha i słucha tego co jest popularne a chcąc być innym słucha popularnej alternatywy.

O tym właśnie juz kiedys pisałem. I właśnie to są srrrrudenciaki :P I Oni słuchają też Radiohead i Coldplay itp itd.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-07-25, 17:23   

do joga : ok - kiedyś Ci kupię :P :P :P :P
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-07-25, 17:40   

:] oj tak na prawdę to nie chciałbym żadnej kolejnej płyty pearl jamu dostać!!!

Therry ale mnie młodzież w arafatkach tak bardziej do gimnazjum, może ogólniaka pasuje... cholera no normalnie na uczelni jakoś fanów Arafata nie mijałem na codzień. a co do Radiohead i Coldplaya (CP nie znam i w sumie nie przepadam) to wiesz to trochę takie niesprawiedliwe stawianie ich na półce z happysadem. wiesz jest między tymi zespołami różnica jak między Madonną a Dodą, albo Jacksonem a Wiśniewskim. Ba - przepaść jest nawet większa... wiesz jest coś innego w słuchaniu radiohead niż w słuchaniu happysada. mam nadzieję że ta różnica jest dla Ciebie wyrażna.

a no i nie wiem dlaczego tak się tych studentów biednych uczepiłeś... że niby Happysady, Akuraty, Zabili im żółwie, arafatki itd itp no Stary ja arafatki nie mam, Paweł nie ma, Jaha nie ma, no w sumie żaden mój znajomy student nie ma. nie wiem może jesteś na złej uczelni i tutaj tkwi cała sprawa... spróbuj z UAMem ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-25, 20:07   

Ja mam małe pytanie... do wszystkich w sumie...
Czy ten co nosi arafatkę i słucha happysad jest gorszy od tego co jej nie nosi i słucha np. Pearl Jam?
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-07-25, 20:22   

Gorszy nie jest.
Po prostu ulega chwilowej modzie, a nosząc arafatkę chcę podkreślić jaki to jest fajny i zajebiaszczy.

Jest śmieszny. Tak samo jak wszystkie subkultury ; >
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-07-25, 20:32   

ja chodze w arafatce... ale tylko zimą. i to już zimna. nie ubieram arafatki latem(sic) czy wiosną... Ubieram ją, bo jest ciepło w niej. Nie lubię szalików.

Czy subkultury są śmieszne? Wszystko zależy od tego czy ktoś jest/chce być true, imho.
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-25, 21:13   

pp3088 napisał/a:
Gorszy nie jest.
Po prostu ulega chwilowej modzie, a nosząc arafatkę chcę podkreślić jaki to jest fajny i zajebiaszczy.

Jest śmieszny. Tak samo jak wszystkie subkultury ; >


A przyjmujesz do wiadomości że muzyka Happysad może mu się zwyczajnie podobać... że nie robi to by być fajnym ale dlatego bo lubi takie dźwięki... sam mam kilka znajomych którzy słuchają tego zespołu i jemu podobnych bo lubią... poza tym noszenie arafatki to nie oznaka jakieś subkultury ale zwyczajne noszenie jakiegoś modnego "ciucha"... mnie arafatki sie nie podobają ale innym tak więc chyba mogą je nosić... moja siostra je nosi a słucha Bacha, Wagnera i ogólnie klasyki oraz muzyki z lat 60-tych więc chyba nie należy do żadnej subkultury... więc wg mnie powinniśmy zrezygnować z określaniem ludzi po tym co noszą bo tak naprawdę chuj o nich wiemy i nic nam do tego... lubię to słuchają... odpierdolmy się wreszcie od nich bo to jest ich rzecz!

[ Dodano: 2009-07-25, 21:14 ]
A i jeszcze jedno: OCENIAJMY MUZYKĘ A NIE LUDZI KTÓRZY JEJ SŁUCHAJĄ!
 
 
arbukiwi 
kiwjość


Last.fm: InfantylnaJa
Numer buta: 37
Ulubiony muzyk: Neal Morse :D
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 850
Skąd: Gorzówek
Wysłany: 2009-07-25, 21:18   

DarkMoonlight napisał/a:
dla pojebanych nastolatków z arafatkami, którzy myślą, że są fajni;D
Poczulam sie dotknieta :<

A mi sie podobaja oni, i kij wam w oko! ;)
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-25, 21:21   

Cytat:
A mi sie podobaja oni, i kij wam w oko! ;)


Patyk Kiwi Patyk hehe :DD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100