• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wieści ze sceny rock/metal/inne.
Autor Wiadomość
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-09-09, 01:36   

James napisał/a:
w pubie "Tfoja Stara" w Krakowie.

to na serio ? bo jak tak.. bo jeszcze bardziej będę uważał Kraków za gówno ... :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
REKLAMA 
The Great

Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Wysłany: 2009-09-09, 16:57   

 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-09-09, 16:57   

Therion napisał/a:
bo jeszcze bardziej będę uważał Kraków za gówno ... :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:


Dlaczego? Dlatego, że w Krakowie dzieje się więcej niż u Ciebie? :]

Przy okazji. Za trzy tygodnie odbywają się w Krakowie targi muzyczne. Music Media 2009.
Dokładniej dzieje się to 1-3.10.
http://www.musicmedia.krakow.pl/flash.php

http://www.targi.krakow.p...wiedzajacych_b/


Oprócz tego, że można sprawdzić jak w praktyce chodzą gitary z wysokiej półki, typu PRS, ESP, Gibson, Fender czy Dean, można również "popykać" na perce, klawiszach. Porozmawiać ze specjalistami, coś kupić, a także wygrać (i wynieść artykuły reklamowe :DD )
Dosyć ciekawa impreza.

Nie jestem pewien, ale to chyba jedyna taka impreza w Polsce. Wciąż pozostawia wiele do życzenia (zwłaszcza na tle Niemiec), ale jest to jednak jakaś opcja. Tym razem może się to wszystko rozegra jeszcze lepiej niż poprzednimi razy.
_________________

 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-09-16, 13:16   

Podczas kończącego obecną trasę koncertu Nine Inch Nails, trwającego ponad 3 godziny, składającego się z 37 piosenek (w tym trzech coverów Gary'ego Numana i dwóch Joy Division) i naszpikowanego gośćmi występu w Los Angeles, Trent Reznor oznajmił, że był to ostatni koncert formacji. Jak sam jednak zaznaczył, nie oznacza to, że przestanie pisać muzykę.
Wyjątkowy koncert w Los Angeles obfitował w utwory z okresu całej twórczości NIN, od "Pretty Hate Machine" z 1989 roku do ostatniego albumu "The Slip" wydanego w roku ubiegłym. Na scenie Reznorowi towarzyszyli nieodłączni kompani tej trasy - gitarzysta Robin Finck, basista Justin Meldal-Johnsen oraz pałker Ilan Rubin. Gościnnie na scenie można było zobaczyć również takie muzyczne osobowości jak Gary Numan, Mike Garson (klawisze na kilku utworach), Atticus Ross (bliski współpracownik NIN przy albumach po 2000 roku), Dave Navarro, czy The Dillinger Escape Plan.

Tego wieczora Trent Reznor miał również powiedzieć wprost: "To koniec. Trochę mi z tego powodu smutno, ale nie zamierzam jeszcze w tym momencie wybuchać płaczem". Muzyk potwierdził, że obecna trasa, która zahaczyła również o Polskę (Poznań, 23.06.2009), kończy koncertową działalność zespołu Nine Inch Nails. Reznor nie zamierza jednak rezygnować z dalszego nagrywania, choć nie zdradzał żadnych szczegółów dotyczących swoich planów w tej kwestii.
_________________
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-09-16, 13:33   

mhm... szykowało się to tak. ale bez kitu - to był jeden z najlepszych zespołów na ziemi... jednoosobowy, diabelsko inwencyjny, brutalny do granic możliwości, hałaśliwy jak żaden inny... łezka się w oku kręci. jestem szczęśliwy że byłem w poznaniu i że widziałem Reznora na żywo! nie zapomnę tego do końca życia!

[ Dodano: 2009-09-16, 13:36 ]
a taki koniec i zamknięcie NIN u szczytu formy (the Slip była niesamowitą płytą) tylko potwierdza wyjątkowość tego zespołu! Trent dokonał wszystkiego co mógł dokonać. wszystkiego co można sobie wyśnić, i na szczycie zniknął... pięknie!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-09-28, 22:44   

Nie wiedziałam gdzie to wrzucić więc wrzucam tu:

http://www.youtube.com/watch?v=oEIvlihb2Ms

Nowy teledysk Within Temptation i jak dla mnie chujnia niebywała. Balladka brzmi jakby to Nelly Furtado śpiewała. Gdzie te czasy Mother Earth? :chrust:i:pätyk:
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

Ostatnio zmieniony przez Angie 2009-09-28, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-28, 22:49   

Ok... kto to jest Chris Jones i co robi komboj w metrze? ;)
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-09-28, 22:54   

Nie wiem, nie kumciam tego teledysku x(
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-09-28, 22:56   

łomatkobosko nigdy tego nie lubiłem... a tutaj okazuje się jeszcze bardziej nieciekawe niż sobie wyobrażałem że jest...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-28, 22:56   

Teledysk jest lekko nie trafiony, co do utworu to ujdzie w tłoku wszak to z albumu akustycznego więc jakoś to jest, choć nie wiem czy ten krążek zasłuży sobie abym go przesłuchał.... o taki bedę !! hehe
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-09-28, 23:24   

Podejrzewam że ten album akustyczny będzie sto razy gorszy od "Live in Parallel" Danny'ego i Anneke :D A wiecie że Mikael Akerfeldt coś wspomina o solowym albumie akustycznym?
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-28, 23:29   

Natta napisał/a:
A wiecie że Mikael Akerfeldt coś wspomina o solowym albumie akustycznym?

O kurde !! Jeżeli cos takiego wyjdzie to będzie to najpiękniejsza płyta akustyczna jaką usłyszę... takie mam przeczucie...
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-09-28, 23:38   

Cytat:
W wywiadzie dla portalu FaceCulture.nl Mikael Akerfeldt, lider zespołu Opeth, wyznał, iż planuje nagranie solowego albumu akustycznego.

"Zawsze chciałem zrobić coś takiego. Mam kilka cudownych gitar akustycznych, których chciałbym użyć w większym stopniu. I chociaż Opeth pewnie mógłby nagrać taki album, chcę to zrobić sam."

"Chciałbym uprościć wszystko jak najbardziej, tylko akordy gitarowe i może trochę gry palcami, żebym mógł grać te utwory nie ruszając się ze stołka. Bez nadmiaru melodii i gitarowych nakładek."
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-28, 23:40   

Ahhhh tak... znając uwielbienie Mikaela do płyta z lat 60-70tych to bedzie to coś niezapomnianego, cos wyjątkowego... mam nadzieje że wyjdzie którejś jesieni :DD
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-09-28, 23:42   

Nooooo... do jesieni taki album by zawaliście pasował.
_________________


 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-09-28, 23:44   

Czytałem kiedyś o tym akustycznym albumie;) ale WT ro już nie ta bajka;aa) trzeba słucahać inneych;) In parralek;P to pięknyu albu,m:P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100