• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pearl Jam
Autor Wiadomość
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-02-23, 15:28   Pearl Jam

Jeremy napisał/a:
Chyba każdemu znany, legendarny zespół, Pearl Jam :) Tak więc wszystko o nich; opinie o płytach, książkach, wrażeniach po koncertach, nowościach itd. :) Nie będę zakładała oddzielnego wątku o Eddim, także również mile widziane wypowiedzi na temat jego solowej kariery :) Od siebie dodam, iż Pearl Jam jest świetnym zespołem, ich muzyka przenika każdy organ ciała... po prostu tworzą swoisty geniusz :)



Angie napisał/a:
Obok Alicji mój ulubiony zespół grandżowy :) Uwielbiam ten charyzmatyczny, trochę niedbały wokal Eddie'go. Znam ich całą dyskografię ale właściwie wracam tylko do ich trzech pierwszych płyt oraz okazyjnie "Yield", bo na tym albumie jest jeden z moich ulubionych kawałków PJ czyli "Wishlist". Tak poza tym ponad wszystko kocham "Black" - chyba największe cudo stworzone przez ten zespół.

I know someday you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine?


Wymiękam przy tym fragmencie :)



jog napisał/a:
ja to tam najbardziej uwielbiam come back... jest niesamowita. wiele mają takich niesamowitych rzeczy ale come back jest naj!!



Angie napisał/a:
Bardzo lubię oglądać występy Pearl Jam na żywo. Koncertowe wykonanie Black po prostu rozpierdziela. Albo cover Neila Younga "Keep on rockin' in the free world", Eddie śpiewa go na koncertach z taką energią... Dużo lepiej od oryginału.
Mogliby znów do Polski przyjechać bo na ich ostatnim koncercie w Chorzowie nie byłam niestety.



edgeofthorns napisał/a:
Moj kumpel byl... i co gorsze, przyznal, ze na tle Linkin Park wypadli kiepsko. Oczywiscie jako show. Mam czelnosc mu wierzyc.



Jeremy napisał/a:
Angie napisał/a:


I know someday you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine?


Wymiękam przy tym fragmencie :)

Ja również :) Ale najlepsze jest jak Edwardo dośpiewa "We belong together" :) To jest po prostu... takie... piękne :D aaa! Polecam Black z Pistoii :) Nie mogę dać wam linka, bo jestem na razie "nietutejsza" :D Ale jak wpiszecie w youtuba pearl jam black live pistoia, to pierwszy filmik i macie :) Obowiązkowo przesłuchać i dotrwać do momentu kiedy Eddie zaśpiewa "We belong together" (6:36) :)) Najlepsze wykonanie Black jak dla mnie :)
jog napisał/a:
ja to tam najbardziej uwielbiam come back... jest niesamowita. wiele mają takich niesamowitych rzeczy ale come back jest naj!!

Oj uwielbiam :)) W ogóle oni są najlepsi :P Ale Come Back ma bardzo ale to bardzo ładny tekst :))



kaco321 napisał/a:
Cóż, jeden z moich ulubionych zespołów sceny Seattle, uplasował się w pierwszej piątce ;] co do albumów to najbardziej lubię Ten, ale mój ulubiony utwór to Rearviewmirror z Vs.. Na dłuższą metę mnie trochę nudzi ;) ale to pewnie spowodowane tym, że przesłuchałem tylko 3 albumy.



jog napisał/a:
jeśli chodzi o nich to bardzo dobre jest to że ciągle ewoluują - wiecie pierwsze płyty dosłownie latały w powietrzu. z czasem jakoś wyhamowali i nabrali takiej głębi. mi się to podoba - bo pearl jam jest najlepszy dla mnie wtedy gdy jest spokojny i płynie sobie powoli przez moją głowę... oczywiście uważam "ten" za debiut wszechczasów - ta płyta od razu była taka jaką powinna być. wiecie - ona ma wszystko, co powinna mieć idealna płyta. i zgodzę się z tym że w pewnym sensie jest to ich najlepsza płyta - później brzmieli już inaczej - inną magię mieli. zaczęli zwalniać sobie pomału... ja dlatego lubię ich późniejsze płyty bardziej od tych pierwszych. nie oceniam ich jakoś - nie ważne czy są lepsze czy gorsze - bardziej lubię te późniejsze. zwłaszcza ostatnią. i riot act.
a jeśli o piosenki chodzi to tak jak pisałem - im spokojniej i piękniej, tym lepiej: indifference, elderly woman..., thumbing my way, nothing as it seems, off he goes, black, nothingman, come back (nade wszystko) i wiele wiele innych. tam jest magia pearl jamu. są tam niepokonani i w sumie to nikt się nawet tam do nich nie zbliża... choć jak dokopią to też mi się podoba...
 
 
 
REKLAMA 
PJRockRoomLider

Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-02-27, 19:05   

Ostatnio zmieniony przez Jeremy 2009-08-06, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-02-27, 19:05   

Nowa płyta Pearl Jam prawdopodobnie w tym roku ! :D Ed o nowej płycie " Na razie płyta jest świetna, naprawdę mocna, szybka i soczysta". Mam szczerą nadzieję, że w tym mocnym graniu będą zwolnienia... One są najpiękniejsze zawsze :D Póki co czekam za reedycją "ten" :) Do 23 marca troszkę zostało :) Załączam linka do spotu reklamowego i zapraszam na oficjalną stronę PJ ( www.pearljam.com ), ponieważ można tam wysłuchać 6 pioseneczek z reedycji :)) )

http://www.youtube.com/watch?v=hY1luB8ebd8

Pozdrawiam!!! :)
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-02-27, 21:41   

Jeremy napisał/a:
Ed o nowej płycie " Na razie płyta jest świetna, naprawdę mocna, szybka i soczysta".

Aha... czyli możemy się spodziewać najgorszego ;) Cornell, też twierdził, że płyta, którą tworzy z Tympalantem jest szybka i wściekła, a jaka jest to chyba nie muszę mówić :lol: Muzycy takim słowami dodają sobie otuchy, jak np. Rocky "Come On! That's all you've got?" z tym swoim martwym wzrokiem jak u rekina... a tak naprawdę robią w gacie.

Jeremy napisał/a:
Póki co czekam za reedycją "ten" :) Do 23 marca troszkę zostało :)

Ja nie jestem zadowolony z reedycji ;]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-02-27, 21:49   

Czy brakuje im pomysłów to nie wiem... Chyba każdy chciałby mieć koncert mtv unplugged na dvd ;) Co do nowej płyty to się nie wypowiem, czas pokaże :)
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-02-27, 21:53   

Przynajmniej koncert dadzą u nas :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-02-27, 21:54   

Łuhu... Zobaczymy kiedy dotrą :)
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-02-27, 21:58   

ja czekam. i wierzę w to że wyjdzie dobrze... cóż wiecie... w zeszłym roku, albo w 2007 bjork wydała płytę, której współproducentem był... Timbaland... i płyta jest boska. nie widać tam niczego poza Bjork, czysta ewolucja - zero wpływów obcych. i płyta jest świetna - a tak się o nią bałem - teraz również jestem przekonany że wyjdzie dobrze. It's evolution Baby!! po tym co widziałem na ostatniej płycie spodziewam się tylko rzeczy dobrych!! co do reedycji, to z pewnością mnie nie ominie...
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-02-27, 22:03   

Właśnie :D Tak czuję, że będzie dobrze, całkiem dobrze :)) ) Tylko ciekawi mnie z jakim opóźnieniem ta reedycja dojdzie w całości do Polski...
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-02-27, 22:05   

przypłyYyYyYyYynie może i z opóźnieniem ale będzie. jej a co do nowej płyty to jestem dziwnie spokojny i nie martwi mnie nic i cieszę się że będzie... przyjmę ją taką jaka jest... jej to jest piękne.
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-02-27, 22:12   

Ja również bardzo się cieszę :) Kuchnia... Dobrze by było gdyby była taka wieczna jak Into the wild... Tej płytki zawsze mogę słuchać :) Jak wydadzą to może w końcu jakoś się dopcham żeby ich zobaczyć live :)
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-02-27, 22:24   

eh kumpel był na ostatnim koncercie i mówi że to najlepszy koncert w jego życiu. eh też bym pojechał. chyba muszę się zabrać za perłowy dżem... dawno nie słuchałem, ehhh już mi prawie ten z głowy wyleciała... eh aż mi się ochota zrobiła... ach pogłodzę się trochę a potem się za PJ zabieram. na ten i vs. mnie szarpać zaczyna... :yupi: :yupi: :yupi:
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-03-20, 19:48   

Ha!!!! Dorwałam reedycje Ten! Oczywiście z neta bo gdzie tu zakupić ?:((( Ech taka super deluxe to ponad 300 zł :( Ale dobra:D Więc reedycje mam! Boże! Jakie to jest piękne! Narazie Garden słucham :)) Naprawdę coś pięknego! Odkłam pieniążki już! Hell yeah! Ja to kupię naprawdę!! Przepraszam za taki rozgardiasz ale to jest takie piękne! Jak usłyszałam Garden to się prawie popłakałam! Polecam szczerze!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-03-21, 00:56   

Hmm, a ja tak się zastanawiam... Przeciez "Ten" to i tak płyta genialna w każdym calu, po co w ogóle było robić reedycje? :P Ale oczywiście posłucham jak odzyskam komputer.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-03-21, 07:48   

Angie napisał/a:
po co w ogóle było robić reedycje?

- Eddie why?
- For Money...
:B
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Jeremy 
PJRockRoomLider


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 117
Wysłany: 2009-03-21, 10:13   

Bo ja wiem czy dla kasy? Chyba każdy fan chciałby posiadać koncercik MTV Unplugged no i te dodatki :) Ech... taki zeszycik, który Edwardo napisał :) Ja tam odkładam cash :D
_________________
Searching hope, I'm shown the way to run straight
Pursuing the greater way for all... human light.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100