• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: semako
2009-08-15, 17:23
Muzyka Filmowa
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-03-10, 00:53   

ja zbieram powoli na ps3 hmmm póki co mam dwójkę i na kompie praktycznie nie gram w ogóle (na lapku mi ledwie co ruszy :( ) ale jest dobrze, mam tekkena5, mam gran turismo4 mam final fantasy X i XII - żyć nie umierać...

żeby było na temat - każda z wymienionych gier ma niesamowitą ścieżkę dźwiękową pod sobą - zwłaszcza dwunasta final fantasy !! coś pięknego - doprawdy - tak dopracowanych i dopasowanych do gry utworów to ze świeczką szukać !!

http://www.youtube.com/wa...feature=related

http://www.youtube.com/wa...feature=related

http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 
BANNED

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Wysłany: 2009-04-01, 23:52   

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-04-01, 23:52   

Och, pamiętam miałem kiedyś soundtrack z filmu "Spawn"..to był dooooobry soundtrack :)
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-04-01, 23:54   

Ale film raczej kaprawo wyszedł...
_________________

 
 
 
tanasz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-02, 00:45   

NAjlepszy soudtrack ever :
川井憲次 - Ghost in the shell

pozatym nowy Prins of Persia ma całkiem całkiem ściżkę z dźwiękiem, no i jeszcze C&C:RA3, CIV IV, NO i growy master Gears of War
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-02, 00:53   

oj Stary!! zgadzam się z Tobą - muzyka w Ghost in the shell to arcydzieło!! - podobnie jak sam film... no coś przeeepięknego... hmmm jednak chyba za lepszy uważam soundtrack do akiry - wysłuchanie go w całości na raz to przeżycie którego się nie zapomina. do tego dodam 2 inne anime soundtracki, które mnie urzekają - autorem jest Joe Hisaishi - chodzi o muzykę do filmów Princess Mononoke oraz do Spirited Away... bajkowe, piękne arcydzieło... ach!! no sndtrc o którym pisałem na początku, dawno temu - Cowboy Bebop - muzyka napisana przez Yoko Kano, wykonana przez jej band - the Seatbelts... ktoś ma opinię jakąś na ich temat - jest wątek w jazzie bodajże :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
tanasz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-02, 01:02   

aaaa ja winny zapomniałem o COWBOY-U, który jest genialny (czemu nie ma emoty z cięciem się) do akiry nie słyszałem ale anime cieńkie było... no a mononoke jakoś mnie soudtrack nie urzekł....

Hehehe jednak leniwy jestem nie sprawdzę czy był czy nie ]:->
Matrix - music from and inspired by motion picture bo OST sam w sobie jest taki sobie

{edit}

ano jest jeszcze FLCL aka furikuri :D też fajniutki soudtrack całkiem
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-02, 01:12   

hah uwielbiam gdy muzyka występująca w filmie / grze / innych miejscach jest tworzona specjalnie na ich potrzeby - wiecie w pełni komponowana i od początku zrobiona pod np film. czuć w nim aż klimat... wszystko tam jest przesiąknięte filmem i vice versa (jakby się tego nie zapisywało) :) jej natomiast ścieżka dźwiękowa składana z wielu utworów różnych autorów dzieli się na 2 kategorie - rzeczy boskie (gran turismo) albo totalne gówno - znaczna większość - trzeba na prawdę wiele pracy i wyczucia by soundtrack do filmu pasował i stanowił jego część jednocześnie wzmagając doznania płynące z oglądania.

jak dla mnie Akira to anime pełnometrażowe wszech czasów... bez błędu. klimat idealny... hmmm ghost dosięga akiry i stoi na równi... oh kocham i to i to :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-04-02, 01:24   

Ja uwielbiam Soundtrack do filmu Into The Wild;) wokalisty Pearl Jam;) jest rewelacyjna:) Oczywiście zabójczy Hans Zimmer i kolejna ścieżka dźwiękowa do filmy August Rush;D Kocham, kocham, kocham:)
_________________
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-04-02, 11:47   

ooo DarkMoonie - miałem i o into the wild napisać :) dostałem tę płytę od Mamy na święta 2007 :) hio hio uwielbiam tę muzykę - głównie dlatego że jest całkowicie pozbawiona fajerwerków - zobaczcie - dziś wszędzie wpychane są całe tony efektów specjalnych - wszystko musi być efektowne i błyszczeć, krzyczeć i robić inne rzeczy przykuwające uwagę - a ta płyta to muzyka kolesia który wziął w łapę gitarę i napisał zwykłe piosenki - bez żadnego fireshow!! zobaczcie - jakie te piosenki są proste i piękne - i niczego nie potrzebują... och. coś pięknego. naturalnego. PRAWDZIWEGO. i niespotykanego...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-04-02, 15:19   

Ta płyta Eddiego Veddera jest świetna. Nie pamiętam czy wszystkie kawałki z Into The Wild pojawiają się w filmie.


Do fajnego soundtracku doliczyć mogę jeszcze muzykę z Crysisa... choć gra raczej denna (ale ta grafa i tak miażdży!!) o chociaż muzyka wypada fajnie.
_________________

 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-04-02, 23:16   

jog napisał/a:
ooo DarkMoonie - miałem i o into the wild napisać :) dostałem tę płytę od Mamy na święta 2007 :) hio hio uwielbiam tę muzykę - głównie dlatego że jest całkowicie pozbawiona fajerwerków - zobaczcie - dziś wszędzie wpychane są całe tony efektów specjalnych - wszystko musi być efektowne i błyszczeć, krzyczeć i robić inne rzeczy przykuwające uwagę - a ta płyta to muzyka kolesia który wziął w łapę gitarę i napisał zwykłe piosenki - bez żadnego fireshow!! zobaczcie - jakie te piosenki są proste i piękne - i niczego nie potrzebują... och. coś pięknego. naturalnego. PRAWDZIWEGO. i niespotykanego...

O nieźle;) myślałem, że tylko ja jestem zwolennikiem Into The Wild;D hehe żartuję oczywiście;) piękna muzyka;) ja sobie zakupiłem oryginał w Empiku za 40 dychy:) opłacało się bo kocham ten Soundtrack;)
_________________
 
 
arbukiwi 
kiwjość


Last.fm: InfantylnaJa
Numer buta: 37
Ulubiony muzyk: Neal Morse :D
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 850
Skąd: Gorzówek
Wysłany: 2009-06-06, 11:46   

DarkMoonlight napisał/a:
Soundtrack do filmu Into The Wild;)
Tak, tak! Zwłaszcza Hard Sun rządzi! Jog! Mam takie same odczucia, co i Ty, z tą gitarą w łapę..;D

U mnie jeszcze Requiem for a Dream, i soudtrack do Juno, zwłaszcza ta pierwsza piosenka! Świetna jest, z tydzień mi nie chciała z głowy wyjść.

http://www.youtube.com/wa...ex=0&playnext=1 o, to to.
_________________

 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-06-06, 13:43   

A słyszał ktoś ścieżkę do filmu "Pachnidło"? 3465356337 razy lepsza niż sam film! Po prostu miodzio. Chyba moja ulubiona.

Gothic 3 ma fajny soundtrack...

A jeżeli lubicie soundtrack do "Requiem dla snu" to spodoba się wam inne dziełko pana Clinta Mansella - ścieżka do filmu "The Fountain" - też coś pięknego!
_________________


 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-06, 13:49   

taaak the fountain jest piękna!!! mam już jakiś czas, dawno nie słuchałem. ale warto sobie przypomnieć myślę że. świetny klimat o hohoho!!! lepsza moim zdaniem od oklepanego i wszędzie używanego motywu z requiem dla snu...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-06-06, 14:59   

Soundtrack do Helikoptera w Ogniu jest zabójczy :DD
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100