• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Paramore
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-10, 17:44   Paramore




Zespół Paramore powstał w 2004 roku w Franklin, Tennessee w USA. I cóż można o nich napisać, grają pop rocka i są aktualnie bardzo popularni. Wiem że to nie jest idealna reklama dla nich w świetle tego że popularność jakoś nie wszystkim się podoba, ale mnie to nie obchodzi. Zespół ten słucham czasami dla maksymalnego relaksu... ich muzyka jest bardzo przyjemna i łatwa, bez wytężania umysłu i napinania się... wiem że może to znaczyć że jest bezwartościowa ale tak nie jest. Płyta "Riot!" na prawdę mi się podoba... jedna piosenka z soundtracku do "Twilight" także i to chyba tyle. Jeśli nie boicie się to polecam ...

Skład:
* Hayley Williams – wokale, keyboard i gitara
* Jeremy Davis – gitara basowa
* Zac Farro – perkusja
* Josh Farro – wokale , gitara prowadząca
* Taylor York – gitara rytmiczna

Dyskografia:
* All We Know Is Falling (2005)
* The Summer Tic EP (2006)
* Riot! (2007)
* Live in the UK 2008 (2008)
* The Final Riot! (2008)
* Twilight soundtrack (2008)
* Brand New Eyes (2009)


Crush Crush Crush

Decode - bardzo mi się podoba ten track

I Caught Myself

Hallelujah

Misery Buisness
 
 
REKLAMA 
mommy

Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Wysłany: 2009-08-10, 22:21   

_________________

 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-10, 22:21   

No cóż.. Nie lubię. Hayley ma niezle warunki jeżeli chodzi o głos, ale marnuje się w tym zespoliku. Chociaż barwe ma dosyć przeciętną. Ale i tak.. Znam bo mój kolega (zniewieściały fan california punku) ma fisia na ich punkcie i często to u niego leciało.

No i Hayley to chyba jedyna dobra strona tego zespołu. Kompozycje miałkie, podobne do siebie, samopowielające się wręcz. Niczym nie zachwycają. Ot, taki pop-punk, przyzwoicie wykonany ale bez rewelacji.

Ale jak ktoś lubi taki typ urody to se może Hayley podpiąć pod temat "Lachony". Jak nie ma akurat wściekło marchewkowych włosów i jakiejś tragicznej szmatki na sobie to wygląda OK.



_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-10, 22:28   

Natta napisał/a:
No i Hayley to chyba jedyna dobra strona tego zespołu. Kompozycje miałkie, podobne do siebie, samopowielające się wręcz. Niczym nie zachwycają. Ot, taki pop-punk, przyzwoicie wykonany ale bez rewelacji.


Ale wiesz ja np nigdy nie słyszałem pop-punka który by był jakoś ciekawie zagrany, ba samo słowo punk powinno być kojarzone z graniem niewymyślnych kompozycji... Ale właśnie takie granie... mi się podoba... nie żebym szalał ale od czasu do czasu lubie słuchnąć :D
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2009-08-10, 23:40   

dominik napisał/a:
mi się podoba... nie żebym szalał ale od czasu do czasu lubie słuchnąć :D


No i spoko, o to chodzi w muzyce ;) Jak Ci się podoba to słuchasz, i niewazne czy to trve czy nie trve... tyle w temacie ;)
_________________


 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-11, 00:49   

Śpiew Hayley kojarzy mi się momentami z Avril Lavigne, a nie lubię tego typu śpiewania... Sama muzyka też nie jest dla mnie niczym ciekawym. Nie rozumiem skąd wziął się ten cały szum wokół nich, chyba tylko stąd ze mają kolejną czerwono-rudą na wokalu :P
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-11, 00:50   

Angie napisał/a:
Śpiew Hayley kojarzy mi się momentami z Avril Lavigne, a nie lubię tego typu śpiewania... Sama muzyka też nie jest dla mnie niczym ciekawym. Nie rozumiem skąd wziął się ten cały szum wokół nich, chyba tylko stąd ze mają kolejną czerwono-rudą na wokalu :P


Raczej stąd że nagrali utwór do Zmierzchu... i to zrobiło swoje....
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-08-11, 00:53   

Możliwe.... A tak poza tym "Zmierzch" też jest do dupy :P
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-11, 00:54   

Angie napisał/a:
Możliwe.... A tak poza tym "Zmierzch" też jest do dupy :P


Mnie się tylko krajobrazy podobały i klimat.. taki deszczowy, ale fabuła i aktorzy z dupy wzięci niestety...
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-11, 01:28   

Angie napisał/a:
A tak poza tym "Zmierzch" też jest do dupy :P

Oj, gorszego filmu w tamtym roku nie widziałem.. zupełnie nie rozumiem tego rozpływania sie nad tym gniotem
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-08-11, 11:12   

dominik napisał/a:
Ale wiesz ja np nigdy nie słyszałem pop-punka który by był jakoś ciekawie zagrany

http://www.youtube.com/watch?v=tpW8RmcRc0k
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=L06KWNMB9Nw
Nie jest to może jakiś fenomen, ale jeżeli chodzi o pop-punk to ich nadal lubię :P aż chce się krzyczeć "CALIFORNIA PUNK" :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-11, 11:38   

Kaco fajny zespół ale na pewno nie jest to pop punk.... :DD
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-08-11, 11:40   

Nie??
http://www.youtube.com/watch?v=_dY4KjMdMVE
:DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-11, 11:56   

No fakt tu tym zajechało ale w poprzednich utworach jakie zapodałeś nie ma pop - punka....wg mnie oczywiście.
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-08-11, 13:29   

Dobra przyjmijmy, że to melodyjny punk :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-05, 21:50   

29 września wyszeł nowy album grupy Paramore. Nazywa się "Brand New Eyes" i był przez muzyków określany jako inny niż wcześniejsze dokonania, miał być bardziej zróżnicowany, poza tym anonsowali odejście od grania pop-punka i co? I udało się połowicznie. Słuchając tej płyty nie da się nie stwierdzić że to jest Paramore... mimo iż grają melodyjny i bardzo łatwy w odbiorze rock to słychać w ich muzyce pewne elementy które są charakterystyczne dla nich i przez to nie mozna ich pomylić z jakąś inną kapelą tego typu. Możecie nie uwierzyć ale tak jest. Na płycie wyróżniają sie takie utwory jak otwierający album "Carefull" z bardzo fajnym refrenem i rozbudowanymi partiami gitar jak na ten rodzaj muzyki, dalej pół-ballada "Playing God" to wg mnie najlepszy utwór na tym krążku, bardzo szybko wpada w ucho z super końcówką utworu, gdzie wokalnie udziela się Josh Farro. "The Only Exception" to znowu akustyczna ballada, w takim lekko kołysankowym stylu, to samo jest w przypadku kawałka "Misguided Ghosts". Z kolei "Feeling Story" czy "Looking Up" to bardzo mocne rockowe kawałki. Szczerze powiem że nie wiem jak można to nazywać pop-punkiem, przecież te utwory są mocniejsze i bardziej rockowe niż niż nie jeden zespół rasowo rockowy że tak powiem. Ale cóż... niechaj. Dla mnie płyta jest bardzo w porządku, fajnie się jej słucha bez jakiś napięć czy wysileń mózgu hehe... 8/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100