• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pixies
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-08-29, 19:32   Pixies



Pixies. 3 i pół roku temu poszedłem do mojego kumpla i on dał mi ich płytę, której słuchałem raczek okazjonalnie, bo ciężko mi było raczej się do niej przekonać - wokal... niedbały i raczej nie umiejący wokalić, krzyczący i piszczący, gitary żywe, rozpiszczane i miejscami brzmiące rozstrojowo, żywa rytmika, piosenki raczej proste, bez jakichś tam filozofii po prostu... po prostu to brzmiało tak jakby grupa ludzi po prostu chwyciła za instrumenty i zagrała tę muzykę. coś tak zwykłego i niesamowitego. jakiś czas temu włączyłem sobie ową płytę i nie mogłem jej wyłączyć dość długo... bez kitu - w całej swojej prostocie te kawałki są GENIALNE!!! i niech ludzie mówią sobie co chcą - nikt nie odbierze tej muzyce ognia i żywiołu, na które stać na prawdę niewiele zespołów! owszem brzmi amatorsko można powiedzieć... ale gniecie gniecie gniecie! więc proszę bez marudzenia na wokal i inne rzeczy zacząć zamawiać!
ach - o zespole można poczytać na wikipedii albo na laście ;) miłego słuchania ;)

Come on Pilgrim (1987)
Surfer Rosa (1988)
Doolittle (1989)
Bossanova (1990)
Trompe le Monde (1991)
A Collection Of Alternate & Unreleased Recording - Studio Sessions 1987 - 1991 (1992)
Complete B-Sides (1997)
At The BBC (1998)
Pixies (Purple Tape) (2003)
Live in Minneapolis, MN (2004)

river euphratus

break my body

gigantic uwielbiam!

hey

monkey gone to heaven
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-08-29, 19:45   

_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-08-29, 19:45   

No :DD ja Pixies uwielbiam. Wokal... kwestia gustu. Ja np. nie cierpię wokalu Planta, Bona Scotta czy innych stadionowych piszczałek :B Pixies to dla mnie przede wszystkim Surfer Rosa. Genialny album z hiciorami. Nigdy nie mieli tak dobrej perki. Bone Machine to utwór, który chodzi za mną do dziś. Uwielbiam. Gigantic, Where is My Mind?, Break My Body, Cactus no same hicory ;) Doolittle aż tak mi się nie spodobał, ale to też dobry album. Najlepsze jak dla mnie na albumie są Monkey Gone To Heaven, Hey i... i chyba tyle. Bossanova to album, w który wsłuchalem się najmniej. Jedyne co mi zostawiło ślad w mózgu, to Is She Weird. Joey Santiago to jeden z moich ulubionych gitarzystów. Kim jest uzależniona od cygarów, Black od browców i nosi koszulkę z polskim godłem... kocham ich :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2009-11-21, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-08-30, 00:38   

O to ten zespół co mnie zdenerwował :) Podtrzymuję swoją opinię :)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100