• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze muzyczne początki i ogólna sytuacja muzyki.
Autor Wiadomość
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-27, 13:13   

Cześć Aniu.
 
 
 
REKLAMA

Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wysłany: 2009-09-27, 13:15   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-27, 13:15   

pp3088 napisał/a:
Cześć Aniu.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-09-27, 13:17   

Ania nie raź mnie tym mrugającym małym skurwysyństwem po oczach:D
_________________
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-09-27, 13:27   

:rotfl: Aa :DD
Ania ma przejebane! :DD

@Therion, Dominik - kiedyś chciałem być, ale nie lubiłem Iron Maiden i mnie to w pewien sposób "deklasyfikowało" :rotfl:
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-27, 13:29   

Cytat:
@Therion, Dominik - kiedyś chciałem być, ale nie lubiłem Iron Maiden i mnie to w pewien sposób "deklasyfikowało" :rotfl:


Faktycznie..No i musisz jeszcze jeść koty i pić krew noworodków... najlepiej jeszcze z brzucha ich matki hahahaha
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-09-27, 13:32   

urywać głowy i później do szyj sikać :rotfl:
_________________

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-09-27, 13:44   

Dominik! dokładnie - czuliśmy się jak kolesie w back to school! normalnie rozumiesz! chodziliśmy po szkole z podniesionymi głowami... wbijaliśmy do radia... i mimo że sam w nim nie grałem to siedziałem tam co drugą przerwę... wyłaziliśmy z radia i gapiliśmy się na ludzi... na to co robili... jak łazili... kurde wiecie - nie każdy mógł wejść do radia... czuliśmy się jak bogowie prawie... na przerwach dorzucaliśmy do pieca ciągle a później wracałem do klasy a kumple mówili że ale gówno leciało (miałem samych technojebów!).

nigdy nie byłem metalem. w sumie żaden z nas nie był. w sumie to chyba nie znam żadnych tru metali... o rany rany!

ach no i w moim życiu był taki moment że byłem wielkim chrześcijaninem i słuchałem 2tm23... ale weszły mi wtedy też Armia i Budzy i zostały do dziś. piękne to było. ;)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-27, 13:49   

Wiesz Jogu u mnie w LO tez był radio węzeł (tak to sie zwało u mnie) i niestety nie było stałej ekipy w tym radiu... co dwa dni zmieniała się ekipa na kolejną z innej klasy... niestety czasami leciał sam hip hop, czasami sam pop a czasami samo techno... gdy ktoś puszczał coś mocniejszego, np Guano Apes "Lord Of The Board" o od razu jakiś nauczyciel tam wchodził i kazał przełączać na coś lżejszego i bardziej "przyjemnego"... niestety takie realia, ratowaliśmy sie tym że braliśmy jeszcze wtedy walkmany i słuchawy na uszy i było po problemie ...zazdroszczę Ci jogu hehe
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-09-27, 13:56   

Ja bym zapuścił tam grindcora albo harsh noise to by ich rozjebało i potem błagali by o coś lżejszego np GA czy LP.
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-27, 14:56   

Ja należe do ekipy radiowej w mojej szkole , ale moja funkcja ogranicza się do wybierania kawałków z kolega podczas długiej przerwy. Ogólnie leci klasyczny rock a raz przeforsowałam Opeth - Windowpane ;D, death/black metalem staram się nie katować ludzi, bo nie wszyscy muszą to lubić , np. Kredka nie lubi złych szatanistów z diabłami na koszulkach , w przeciwieństwie do mnie... no ale niestety tylko na długie przerwy mam monopol
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Fnord 
Rycerz mieczy


Last.fm: Disorder1982
Numer buta: 41
Ulubiony muzyk: M. J. Keenan / Jon Crosby
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 1159
Skąd: Z kręgu szóstego
Wysłany: 2009-09-27, 14:58   

Ja wyrosłem na muzyce gitarowej. Odkąd pamiętam, mój brat (z którym mieszkałem w jednym pokoju) edukował mnie muzycznie Floydami, Crimsonami, Genesis, Black Sabbath, Fleetwood Mac, Sisters of Mercy, Metą, Gunsami, KULTem, ale trafiały się też drobne wyjątki od rockowego grania w postaci Vangelisa, Depeche Mode, Jean-Michel Jarre'a i Marka Blińskiego. Czasem trafiały się jakieś Slayery i Obituary. Siostra to Maanam, Prince i podobne rzeczy.

Pierwszy raz zaznaczyłem swoją muzyczną indywidualność sięgając po Roxette... Jezu, jak ja ich wtedy uwielbiałem :) Nie przeszkadzało mi to jednak nadal chłonąć muzycznych inspiracji przynoszonych przez brata. W podstawówce zacząłem grać w erpegi i zetknąłem się z Artrosis, które bardzo mi się spodobało. W poszukiwaniu sklepu, w którym mógłbym kupić "Ukryty wymiar", zawędrowałem do "branżowego" sklepu muzycznego i odkryłem moje nowe El Dorado :D Całą kasę jaką miałem przepuszczałem na muzykę. Szybko też odkryłem Tiamat i TOOLa, a wraz z nadejściem Carmegeddonu (1997), Fear Factory. No, a potem to już poleciało. Pod koniec szkoły podstawowej poznałem White Zombie. I The Cranberries. I U2.

W ogólniaku przeżyłem krótki romans z rzygającym metalem, ale przeszło mi dość szybko. Do płytoteki doszedł Manson i Biohazard. Poznałem też, dzięki koledze, Nine Inch Nails (których pamietałem z Woodstocku '94 jako bandę pojebów, na koncercie których ludzie taplają się w błocie :D ). Później moje muzyczne gusta ewoluowały w kierunku ciężkiego rocka, szeroko pojmowanego gotyku, industrialu i porządnej elektroniki. I tak już mi zostało.

Wychodzi na to, że TOOLa słucham od Undertow, Tiamat od Clouds, a Radiohead od Pablo Honey...
_________________
"Don't place faith in human beings, human beings are unreliable things"

Machines of Loving Grace - Butterfly Wings
Ostatnio zmieniony przez Fnord 2009-09-27, 15:25, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-09-27, 15:54   

kredka napisał/a:
nie lube metali... są straszin.noszom te bluzy z jakimis Diablami na plecach maja takie brzydkie miny i takie dlugie te wlosy. a ta muzyka tio wogle nudna i menczonca jest. x(

ja swoja przygode zaczelam od mychemicla romanec.w vivie uslyszalam /jakies dwa latka temu/. poprostu zmiarzdrztli mi psyhike jak nikt.oni sa swietnie. prawda? xD

Poznalam nirwane i byli na poczatku niesamowici ale zaczal mnie owkal meczyc bo bly taki... fauszyjacy? ehhh... nie moglam tego scharac.



No, to ja już się wypowiedziałam i to tyle z mojej strony :rotfl:
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-09-27, 16:07   

Angie napisał/a:

No, to ja już się wypowiedziałam i to tyle z mojej strony :rotfl:


Czy to na pewno wszystko? :rotfl:
_________________

 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-09-28, 15:29   

edgeofthorns napisał/a:
przyniósł trochę mety (bodaj ride the lightning), która mnie dosłownie "zjadła". Pomyślałem "ale zaraz, przecież metalika ma na pewno jakiś inne płyty".


Błyskotliwe Watsonie :D
_________________

 
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2009-09-28, 16:10   

Dymitr napisał/a:
edgeofthorns napisał/a:
przyniósł trochę mety (bodaj ride the lightning), która mnie dosłownie "zjadła". Pomyślałem "ale zaraz, przecież metalika ma na pewno jakiś inne płyty".


Błyskotliwe Watsonie :D


:DD
Ale wiesz... wtedy się nad takimi rzeczami nie zastanawiałem specjalnie, choć było to całkowicie oczywiste, ze maja inne longi. raczej po mojej głowie chodziło wtedy po prostu "chcę więcej!". ;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100