• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Fnord
2010-06-23, 17:15
nine inch nails
Autor Wiadomość
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-06-25, 01:42   

Świetna relacja Jogu :P Kurczę, polska publiczność jak zwykle niewyżyta :D trzeba przyznać że pod tym względem jesteśmy wyjątkowi.
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
REKLAMA 
SPOOOOOKY!

Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Wysłany: 2009-06-25, 01:58   

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-25, 01:58   

bez kitu... wejdźcie chociażby na lasta na profil nin - po koncercie w niemczech pojawiło się kilka postów w szałcie - że było super i w ogóle - natomiast koncert z poznania przewija się przez prawie dwie całe strony... a na oficjalnej stronie nin - wątek o koncercie w poznaniu jest już 2x większy niż wątki o 2 niemieckich koncertach razem wzięte... Trent mógł nie kłamać z tą najlepszą publicznością... wiecie - bez kitu - cały koncert został zaśpiewany na kilka tysięcy głosów... w całości - od pierwszej do ostatniej sekundy... chyba nie było osoby któraby nie wychodziła z bolącym gardłem!!! czad!!!

[ Dodano: 25 Czerwiec 2009, 11:57 ]
zdanie wklejone przez Trenta Reznora na jego Twittera zaraz po koncercie:

"Crippled by no bus internet, but... THANK YOU POLAND! That was amazing!"

bez kitu! jestem cholernie wdzięczny Trentowi za to zdanie... JESTEM WDZIĘCZNY!!! kurde bo normalnie zagrali najlepszy koncert ever, a publiczność śpiewała tak że normalnie momentami wszystko było zagłuszone... to było coś... jestem nadal w szoku... będą na YT oficjalne wideo od nin - nagrane przez Sheridana - łaził po scenie i kręcił całą drugą część koncertu... ciekawe jak tam będzie brzmiała publiczność :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-25, 18:29   

Kurde Jogu cholernie dobra recenzja, taka że powiem w ten sposób "fanowska"... super normalnie. Aż sobie teraz słucham od nowa ich dyskografii, tym razem z wszystkimi singlami i epkami... ehh w cholerę tego jest, trochę zejdzie ale ... warto!
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-25, 18:44   

dzięki :) kurde a wiesz... ja jeszcze wszystkiego nie słyszałem - ominęły mnie zwłaszcza remixy - wszystkie regularne płyty znam :)

ostatnio pisałeś o with teeth - wiesz jak wszedłem głębiej w downward spiral i w fragile to wyczaiłem dlaczego wielu ludzi na nią (i na nowsze płyty nin ogólnie) narzeka - tam jest zupełnie inny klimat. dla mnie to nie są one lepsze od nowych płyt - choć faktycznie klimat gęstrzy, i znacznie cięższy. co do with teeth... uwielbiam - jak każdą płytę nin. nie ma klimatu wcześniejszych płyt, ale stało się na niej coś boskiego - Trent połączył swoją ciężką muzykę (ciężką i brzmieniem i klimatem)... z popem! zobaczcie the hand that feeds! zobaczcie only! zobaczcie Everyday is exactly the same... no i all the love in the world... nie wiem czy widzicie ten skok - wychodzi koleś przed tłum ludzi, gra march of the pigs, a zaraz potem the hand that feeds... tam na wierzchu przewijają się czysto popowe rytmy... - to jest coś - zobaczyć wielki rockowy festiwal bujający się w rytm Only np... uwielbiam Trenta za tę płytę!!!

http://www.youtube.com/watch?v=xgt_WDjbO0o

i jak tu normalnie nie mówić o przełomowości?!?!?!?!

http://www.youtube.com/watch?v=KLaYc2-h--M

no jak no jak?!?!?!?!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-25, 19:06   

No fakt coś w tym jest, to co mówisz... "With Teeth" jest lżejszą płytą jeśli chodzi o brzmienie ale za to klimat ma nieziemski, jak mówisz gęstszy, ale teraz leci w moich głośnikach płyta z remixami utworu "Perfect Drugs" i mnie opętała. Cały czas leci ta sama piosenka a każdy utwór jest inny... szok. Może komuś się wydawać że postradałem zmysły ale każda z wersji tego kawałka jest oddzielnym tworem, który ma tylko tekst wspólny. "PD (Meat Beat Manifesto)" to zabawa z drum'n'bass, wersja "PD (Plug)" jest majestatyczna, przestrzenna, wokal Trenta rozmywa się w tle ehhh super normalnie, znowu "PD [Spacetime Continuum]" to już kompletny odjazd... dźwięki z kosmosu...czysta elektronika... ehhh super jest ta EP-ka, chyba to jest jedna z moich ulubionych teraz hehe
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-25, 19:11   

aj ja słyszałem 3 wersje Perfect Drug... jest świetna ta piosenka... kocham ją!!! no pżeeż ten tekst - i've got my heart, but my heart is not good. You're the only one who understood!!! ło ja nie mogę - zaraz sobie tę epkę zamówię :DD świetny tekst i świetna piosenka. uwielbiam!!!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-25, 19:15   

MANIAK MANIAK MANIAK - JOGU FANATYK!! hehe masakra mi jeszcze daleko abym tekstami utworów sypał...szczerze powiem że nie lubię znać utworów na pamięć bo to odbiera mi przyjemność z słuchania... serio takie mam zboczenie :DD . Ja wczoraj "zamówiłem" sobie prawie całą dyskografię... :DD .
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-06-25, 19:26   

:DD oj tam - każdy ma swój zespół którego teksty zna na pamięć :DD (i hope) dla równowagi powiem że jestem też maniakiem Queens of the stone age a nie znam na pamięć w całości żadnego prawie tekstu. Do Perfect Druga nie pamiętam w całości tekstu więc nie jest aż tak źle ze mną ;)

Dominiku wkręciłeś mi 2 rzeczy:
1. właśnie słodzę herbatę
2. właśnie włączyłem With_Teeth :DD płyta boska. najlżejsza z wszystkich ninówek, jednocześnie kryjąca drugie dno pod tym popowym brzmieniem. uwielbiam rytmikę na tej płycie. jest świetna i dynamiczna... dużo czasu zajęło mi docenienie jej - zawsze omijałem wiele piosenek na niej - miałem ulubione, a reszta szła w kąt... to był błąd :DD świetna na całej długości!!!

Dominiku nie wiem czy masz wersję z dodatkowymi piosenkami czy taką bez nich - jeśli nie masz na płycie takich kawałków jak "Home", "non-entity" i akustycznej wersji "right where it belongs", to koniecznie sobie dociągnij - te piosenki są świetne i duuużo wnoszą. zwłaszcza Home...

o proszę tutaj jest home - http://www.youtube.com/watch?v=bMBHb78EYqQ
w poznaniu od niej zaczęli...
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-25, 19:53   

jog napisał/a:
:DD oj tam - każdy ma swój zespół którego teksty zna na pamięć :DD (i hope)


Ja nie znam żadnego... refreny to tak ,ale całych tekstów nie znam w ogóle.


Cytat:
Dominiku wkręciłeś mi 2 rzeczy:
1. właśnie słodzę herbatę


Ja piję nie słodzoną hehe

Cytat:
Dominiku nie wiem czy masz wersję z dodatkowymi piosenkami czy taką bez nich - jeśli nie masz na płycie takich kawałków jak "Home", "non-entity" i akustycznej wersji "right where it belongs", to koniecznie sobie dociągnij - te piosenki są świetne i duuużo wnoszą. zwłaszcza Home...


A więc tak mam wersję na której jest "Home" i "Right Where It Belongs V2", ktora jest odegrana na fortepianie chyba z takim fajnym lekkim tłem... Niestety "Non-entity" nie posiadam ale niedługo sie o nią zatroszczę hehe
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-06-26, 13:53   

Kurwa !! !! żal mi dupe ściska że mnie tam nie było !! !! przez pół wtorkowego wieczoru ryczałam, że nie pojechałam, chwilę się pouczyłam i skończyłam na.... żubrach !! !! cholera.. i tyle z nauki !! muszę napisać do Trenta że ma do mnie przyjechać i mi pośpiewa !! !! ciekawe czy przyjedzie..... :DD a jebany egzamin przez który nie pojechałam na NIN... tak go pewnie nie zdam bo kolesiówa dała nam 11 MINUT NA 80 PYTAŃ !! !! ledwo zdążyłam to napisać - już pozbierała - bo jak stwierdziła, jeśli ktoś wolniej czyta mógł przynieść zaświadczenie lekarskie... a NIN przepadł !! przez pierd.... (za dużo w tym poście wulgaryzmów) dydaktykę !! ohhhhhh... :emo:
:chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-06-27, 02:17   

Jogu, te butelki sprzedają bez zakrętek, nie dlatego żeby szybciej wychlać napoje, tylko żeby ludzie nie połamali sobie nóg na nich. Na wszystkich większych koncertach tak jest ;)

Jaha, nie martwiusiaj się, jeszcze na pewno przyjadą do Polski ;)
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-06-27, 12:13   

hmmm... no ja musze napisac list do Trenta i na pewno przyjadą !! :DD
:chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 12:15   

jaha napisał/a:
hmmm... no ja musze napisac list do Trenta i na pewno przyjadą !! :DD


Na pewno... już pewnie podświadomie zaznaczył sobie wolny dzień w kalendarzyku hehe :DD :DD :DD
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-06-27, 12:16   

hahahaha specjalnie dla jasieńki !! !! :DD i przyjedzie do mnie na kawę i będzie mi śiewał i grał całą noc !! !! :DD :DD
:chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-27, 12:19   

jaha napisał/a:
...całą noc !! !! :DD :DD


YEAHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahaha :DD :DD :DD :DD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100