• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Fnord
2010-06-23, 17:15
nine inch nails
Autor Wiadomość
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-07-06, 13:45   

I nastał ten dzień, kiedy Kamilek poznał NIN:) Zespół wyjątkowy, działający na wszelkie zmysły;) Wiem, ze nie mogę narazie zbyt wiele napisać, bo znam tylko trzy albumy, ale już zaopatruje się w całą dyskografię;) hehe
Trent jest osobą wyjątkową;)
Zacznę od tej płyty, którą przesłuchałem jako pierwszą:
The Downward Spiral, płyta niezwykle ciężka, pełna mroku, niepokoju, gniewu, agresjii, wszytskie utwory są niesamowicie dopracowane, doszlifowane;) Heresy jest to utwór, którego jeszcze pół roku nawet nie przesłuchałbym, ze względu na dużą porcję elektroniki:) ale numer swietny, i dwie perełki na płycie TDS - Closer i Hurt - No jak już słyszę pierwsze słowa Hurt zaśpiewane z takim smutkiem to wymiękam
"I hurt myself today
To see if I still feel
I focus on my pain
The only thing that's real"
Kolejna płyta: The Slip, bardzo spodobało mi się to, ze zespół udostęopnia cały album dla fanów w dobrej jakości:) Album diametralnie różni się od TDS, niesamowice energetyczny, pełen gitar połączonych z electronika:) i wokal, hehe ach, aż człowiek ma ciary;) Cięzko mi jeszcze znaleźc perełki, ale zachwycił mnie Discipline i Demon Seed;)
I ostatnia płyta, chyab debiutancka, Pretty Hate Machine, hmm o niej mam najmniej wyrobione zdanie, dlaetgo napiszę tylko, ze Sin i Head Like a Hole mi się najbardziej podobają;) Czekam, zeby przesłuchac te albumy takie pełne niepokoju, smutku, melancholii, ale czystego smutku w czystej postaci:) och Yeahhh....
_________________
 
 
REKLAMA 

Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Wysłany: 2009-07-06, 14:03   

 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2009-07-06, 14:03   

Najn incz nejls - fajne jest !! !! hiiiiii :DD :DD
Ubolewam w ciągu dalszym nad tym iż nie mogłam być na ich koncercie w Pozku... :'( muszę to jakoś nadrobić !! pojadę do kraju o nazwie USA i dam upust moim pragnieniom koncertowania z kochanym Trencikiem !! hiiiii :DD :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-01-01, 13:11   

HELLKURWAOJAJEBIEJEAH!!!! czytajcie co Trent napisał na nin.com!

Cytat:
Happy holidays everyone and thank you for an exceptional year! Sorry I haven't been around much lately, I've been working on not working for a couple of months, which for me is hard work. 2010 has a number of things planned including new material from nine inch nails and something else that isn't nine inch nails. I am in a state of rediscovery and reinvention that feels unfamiliar, unsure and exactly what I need.


uwagę mą zwraca głównie zdanie
2010 has a number of things planned including new material from nine inch nails
jea jea jea! NIN gra nadal! Trent nadal będzie nam wbijał gwoździe w uszy! i jest to wiadomość rewelacyjna!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
Ostatnio zmieniony przez semako 2010-01-01, 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-01, 15:01   

wiedziałam ! wiedziałam że to nie koniec, to nie mógł być koniec !!! :DD
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-01-01, 22:10   

haha wiecie przy czym najczesciej bawilismy się wczoraj? przy NIN - every day is exactly the same :D

[ Dodano: 2010-01-01, 22:13 ]
swoją droga fajny kawalek, ale ILE mozna go puszczac, no i w koncu ciezko się tańczy do takiego rytmu jakoś :D
_________________


 
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2010-01-01, 23:05   

HIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiii !! !! HURRA !! !! moje NIN !! trzeba jeszcze by przyjechali do Polski... najlepiej do moich Kamienic ale nie trafią zapewne :DD :DD
:chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-01-02, 14:43   

Bardzo dobry news;) szkoda tak fajnego zespołu jakim jest NIN:) jak tylko wrócę do domu z Krakowa to sobie zapodam NIN:D
_________________
 
 
jaha 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2009
Posty: 1867
Skąd: Kamienice:))
Wysłany: 2010-01-02, 16:34   

GOOOOOOOOD GIVEEEEEN !! !! !!
:DD :DD :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk: :chrust:i:pätyk:
_________________
:chrust:i:pätyk:
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-05-13, 14:13   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

a tak swoją drogą to tak sobie myślę czy How to destroy angels będzie projektem stałym i będzie nagrywać normalnie, czy nagrają płytę może dwie i się to zamknie, no i ciekawi mnie czy to jest właśnie ta rzecz od nin o której Trent pisał na początku roku. byłoby cudnie gdyby nin nagrało równolegle jakiś albbumik - choćby eksperymentalny - jak ghosts... mogliby nagrać w sumie ghosts V - VIII. byłoby cudnie. mam nadzieję że tak jak Trent wspomniał, wyjdzie coś od NIN w roku 2010... choć założenie kolejnego projektu (htda) raczej na to nie wskazuje... no ale co tam. cieszę się już na Angelsy nieziemsko, więc nie narzekam :DD jea!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-05-29, 14:55   

http://www.youtube.com/watch?v=670dLYfr1wk
Nowy numer NIN do filmu Tetsuo: The Bullet Man
_________________
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-29, 16:48   

kawałek brzmi jak zapis muzyczny starcia ringowego Mechanicznego Gołoty z Nowym Orleanem. Dno na maksa... o ja jebie.. ale gówno.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-05-29, 17:03   

Dla mnie kawałek świetny. brzmi niesamowicie. Kolejny krok na przód - rzecz zupełnie odmienna od How to destroy Angels, totalnie świeża i dobra rzecz! jestem na prawdę zaskoczony i zadowolony - brzmi jakby Aphex Twin maczał w tym palce. kolejna rzecz przekraczająca pewną granicę. pięknie! duuuużo Noisu! dobrze!

Thery. nie lubisz takiej muzyki, i myślę że podobnie oceniłbyś połowę moich ulubionych kawałków NIN :] więc wybacz ale potraktuję Twą wypowiedź jako rzecz nieobiektywną i w sumie nie będę się odnosił :P
to tak jakbym powiedział o jakimś nowym kawałku najtłisza że słaby - dla mnie każdy ich kawałek jest słaby :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-30, 00:49   

NIENAWIDZE !!!
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Mogget 
Shape of Despair


Last.fm: bittersweet89
Numer buta: 42
Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: z chaosu
Wysłany: 2010-06-02, 14:42   

"The Downward Spiral" że tak powiem płyta zajebista w chuj ]:-> ale Hurt i tak wolę w wykonaniu Casha
_________________
Życie to syf. Każdy kawałek mógłby pasować do układanki, każde słowo mogłoby być miłe, a każde wydarzenie radosne, tyle że tak nie jest. Życie to syf. Ludzie ogólnie rzecz biorąc są do dupy.
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-06-02, 16:05   

hahah! w sumie u mnie obecnie na podium razem z Fragile :DD również sądzę że Cash tę piosenkę normalnie rozłożył na łopatki... skoro sam Reznor powiedział że to już nie jest jego piosenka :DD Spiral kręci mnie równo... brudna, Noizowa jak mało co, zła, i w ogóle! chyba taki szczyt tego "buntowniczego" okresu u Trenta - Fragile jest już spokojniejsza... taki rozkład tam panuje... późniejsze płyty też uwielbiam :)

właśnie! o HtDA napiszę szerzej w temacie odpowiednim jak się jeszcze nasłucham, ale już teraz tutaj wypada mi wspomnieć że Trent na prawdę zaimponował mi tym projektem... na prawdę... każdy kolejny kawałek zaskakuje, przygniata, jest niesamowicie mocny (z naciskiem na Parasite i BBB) i przestrzenny (z naciskiem na Believers i Drowning)... rewelacja.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100