• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: edgeofthorns
2009-10-02, 21:38
Gatunki muzyczne i spory...
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 14:21   Gatunki muzyczne i spory...

[Dzisiaj 13:34] pp3088: Domi ja nie mówię o post metalu. Taki czyściutki sludge gra mało kapel -> Grief, Eyhategod, Crobawr, Dead In The Water, Down i to chyba z grubsza tyle, potem była faza na post metal, ale to juz troszke inna para kaloszy(jak z blackiem i atmoblackiem).
[Dzisiaj 13:34] Angie: już słucham
[Dzisiaj 13:34] Dominik: Down :O
[Dzisiaj 13:35] pp3088: Stoner/sludge. Praca riffów jest całkowicie sludgowa. Może nie jest to aż takie brudne i ciężkie jak w innych kapelach, ale jest to sludge ; )
[Dzisiaj 13:35] Angie: Down to sludge? Chyba ze inny down masz na mysli..
[Dzisiaj 13:36] Angie: kurde, w zyciu nie patrzyłam na nich w ten sposób
[Dzisiaj 13:37] Dominik: Down to nie jest slugde....cós tam na pewno jest z tego gatunku ale to tak jakby nazwać Slayer kapelą Punkową !!
[Dzisiaj 13:37] pp3088: Sludge/stoner ; ) Mają oczywiście elementy blues rocka, ale na NOLI najglówniejszym gatunkiem jest sludge i stoner(co by nie mówić często występuja razem).
[Dzisiaj 13:38] Dominik: Pepe nie zapędzajmy się tak bardzo hehe... Down to typowy Stoner/Southern metal... etykietka Sludge mu nie pasuje kompletnie
[Dzisiaj 13:39] pp3088: o ile istnieje coś takiego jak southern metal.
[Dzisiaj 13:40] Angie: no Pepe, całkiem fajne to Austere... Juz wiem czego sobie teraz posłucham: Lifelover !
[Dzisiaj 13:40] Dominik: Black Label Society, Corrosion of Conformity, Down, Pentagram (te najnowsze rzeczy).
[Dzisiaj 13:41] pp3088: Właśnie sludge oparty jest na blues rockowych riffach i pózniejszych interpretacjach ich przez black sabbath.
[Dzisiaj 13:43] Dominik: Tak ale z tego samego wywodzi sie pojęcie stoner metalu.... slugde ma więcej z doomu.
[Dzisiaj 13:43] pp3088: Załóżmy milion gatunków! Że pentagram gra podobnie do DOWN?! : O//No tamte dwa zespoły mogą być czymś co chcesz nazwac southern metalem, chociaż CoC to dla mnie stoner/crossover thrash.
[Dzisiaj 13:44] pp3088: Electric Wizzard jest zespołem doomowym. Gra stoner metal. Stoner często łączy się zdoomem. Nawet częściej niż nowoczesny sludge.
[Dzisiaj 13:45] Angie: przenieście się z tą rozmową do tematu o szufladkach :D
[Dzisiaj 13:46] pp3088: Po co :d?//Lifelover ma nową epke, całkiem fajna 7/10 Dekadens się nazywa ; )
[Dzisiaj 13:46] Dominik: CoC grało to co mówisz ale słuchałeś ich ostatnich 4 płyt? Widać nie bardzo. A ile Pepuś płyt Pentagramu słuchałeś? Electric Wizard wg mnie jest slugde/doomowym tworem.
[Dzisiaj 13:49] Dominik: W takich momentach to "ograniczenie" w szałcie jest tak wkuwiajaće ze szok!
[Dzisiaj 13:50] pp3088: Znam z 3 pierwsze i ostatnią. Dużo się nie zmienili.//Electric Wizzard gra przecież istne blues rockowe riffy, porównaj ich brzmienie z Kyuss a znajdziesz multum podobieństw. Bardziej stoner dla mnie, chociaz elementy sludge też są :d No i wokal jest czysto stonerowy.
[Dzisiaj 13:52] Dominik: A ile razy je słuchałeś raz i dałeś ocenkę? :P Sorry pepe ale po ostatnich twoich wypowiedziach o Nile trudno mi w Ciebie uwierzyć jako w kolesia który się orientuje w tych sprawach (muzycznych). Porównujesz Kyuss kapele rockową do walce Electric Wizard... to trochę dziwne
[Dzisiaj 13:55] pp3088: LOL Kyuss gra stoner rocka a Electric Wizzard stoner metal, ale widać podobieństwa//Przesłuchałem raz i nie dałem ocenki, bo mi nie leży Pentagram. Orientuje się w sprawach muzycznych i nie musisz w to wierzyc bo mnie to pierdoli. Zreszta nie wiem co ma ocenianie płyt do znajomośći gatunków ale ok, dobre myslenie tam; )!
[Dzisiaj 13:56] Dominik: Pepe bo ciężko mi jest uwierzyć że jak ktoś przesłucha raz płytę to wyłapie wszystko z nej... dla mnie to jest nierealne. No chyba że jesteś geniuszem... a w to pozwól że zwąptię.
[Dzisiaj 13:57] pp3088: Co to ma za znaczenie przy ocenie gatunku? Czy możę chcesz mi pocisnąć bo zrobiłem głupio przy Nile? Płytek nie słucham po 1 raz i nie oceniam. Tam oceniłem płytę nie znając jej, szwankuje pamięć?
[Dzisiaj 13:59] pp3088: Zreszta po 1 przesłuchaniu mogę stwierdzić czy płyta mi leży, czy raczej nie, co grają, jak grają i na czym grają. To całkiem sporo, smaczki poznaje się potem. Niestety wiele płyt ich nie ma.
[Dzisiaj 14:00] Dominik: Pepe co to ma do rzeczy? A to że jeżeli chcesz mówić o tym co wpłynęło na gatunke grany przez dany zespół to musisz znać chocieaż trochę ich muzykę, a jeżeli przesłuchałeś raz to jej nie znasz tylko ja poprostu słyszałeś. Nie chcę Ci dogryzać ale mam wrażenie że przy wydawaniu "wyroków" nie kierujesz sie własną opnią na temat muzy ale jakiej stronk
[Dzisiaj 14:02] Dominik: Dobra skończmy to bo zamęczymy Angie hehe :DD
[Dzisiaj 14:02] pp3088: Kieruje się własną opinią. Jak dla mnie Down ma dużo wpływów Melvins(znasz?) i powtarzają ich patenty. Jak wiadomo Melvins są ojcami stoner metalu i sludge metalu. Tyle mi wystarczy.//No tak, ale po 1 przesłuchaniu nie daje oceny. Co to ma do rzeczy, przeszkadza Ci ze oceniam płyty, czy moze to ze nie kazdej daje 10/10?
[Dzisiaj 14:03] Angie: spoko, piszcie sobie, ciekawe rzeczy w końcu
[Dzisiaj 14:03] Angie: na pewno ciekawsze niz wczoraj :DD
[Dzisiaj 14:03] pp3088: Zresztą Ty widzisz wpływy deathcoru w Heaven Shall Burn, uważasz żę na Frontside byly naleciałości grindowe i że Dimmu i Emperor to techniczny black, tak więc daruj.
[Dzisiaj 14:06] Dominik: Ehhh Pepe znam Melvinsów, czyli tak jak już kiedyś mówiłem Slayer to kapela punkowa? Tak? odpowiedz. Poza tym, wiem ze daje wysokie oceny ale widziałeś jakim płytom? to przypatrz się. kurde szkoda że tego nie piszemy w temacie to bym napisał co mnie na prawdę gryzie.
[Dzisiaj 14:06] Angie: mowiłam zeby przeniesc to do tematu
[Dzisiaj 14:07] pp3088: To załóż i napisz, borze masz problemy. Kapela punkowa jeżeli wezmiemy pod uwagę, że grają thrash metal stworzony z punka, tak samo są kapela bluseowa bo graja rock->metal... Kurwa oczywiscie ze nie!
[Dzisiaj 14:08] Dominik: Dobra to przenoszę to do tematu. chwila...........


Tak więc Pepe w Heaven Shall Burn są wpływy deathcor'a, posłuchaj ich ostatnie płyty, w Frontside mówiłem tylko o kawałku "Wyklęty" w którym są nawiązania do Grindu, nie powiedziałem że Emperor i Dimmu Borgir na "Puritanical..." są kapelami blacku technicznego ale że jeżeli byłby taki gatunek wg mnie można byłoby je pod to podciągnąć. Więc kurwa nie wrzucaj mi głupoty.
A co mnie gryzie? A to, że wypowiedziałeś się o płytach Nile w ogóle ich nie znając, powiedziałeś że są słabe nawet ich nie słuchając do czego sam się przyznałeś. Kurwa potem powiedziałeś że zasugerowałeś się zaufanymi źródłami, bo one sie nigdy nie mylą.... no szok. Pepe gdyby one powiedziały że najnowsze płyta Britney jest grindcorem też byś uwierzył, bo przecież one się nie mylą.... będę sie jednak tego czepiał bo przez to stałeś sie w moich oczach niewiarygodny. Słuchasz płyt po jednym razie i mówisz o nich jakbyś je znał od kilku lat....przecież to jest nierealne aby po jednym razie wykryć wszystko co płyta ma do przekazania słuchaczowi... "In Their Darkened Shrines" przesłuchałeś 2-3 razy i strzeliłeś bodaj 7/10 nie pamiętam... kurwa ta płyta jest tak skomplikowana i zawiła że ja znając ją od momentu wydania uważam że jeszcze wszystkiego nie wykrywłem w tym wydawnictwie... ba mój kumpel zagorzały fanatyk wręcz death metalu mówi że za każdym razem kiedy jej słucha to odkrywa cos nowego a ty po 2-3 przesłuchaniach strzeliłeś jej ocenkę .... szok Pepe szok! Jak mogę Cię traktować poważnie? Ja dużo rzeczy słuchałem... mnóstwo...i na początku swojej przygody z metalem/rockiem i innymi stylami tez tak robiłem jak ty... jedno przesłuchanie i koniec ale później kumpel sprowadził mnie na ziemię i po pierwszym roku gdy tak robiłem przestałem i teraz każdą płytę którą słucham... śłucham po kilka razy, po kilkanaście bo nie da sie powiedzieć o niej więcej nież to czy jest szybka, wolna, długa, krótka czy cieżka po jednym przesłuchaniu. NIE DA SIE!!! Teraz mi mówisz że Down to slugde metal... toi porównaj ich muzykę do takich kapel jak Cult Of Luna, Neurosis, Isis, Crowbar... potem wyjeżdżasz że nie ma takiego czegoś jak southern metal, kiedyś powiedziałeś żen iem a szwedzkiej odmiany death metalu.... zastanów się.
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Wysłany: 2009-10-02, 14:33   

 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-02, 14:33   

Cytat:
Tak więc Pepe w Heaven Shall Burn są wpływy deathcor'a, posłuchaj ich ostatnie płyty


Słuchałem wszystkich. Może to wpływy melodeathu tak na Ciebie działają? Deathcoru tam imo nie ma.

Dominik napisał/a:
w Frontside mówiłem tylko o kawałku "Wyklęty" w którym są nawiązania do Grindu


Przykro mi ja ich nie widzę.

Dominik napisał/a:
nie powiedziałem że Emperor i Dimmu Borgir na "Puritanical..." są kapelami blacku technicznego ale że jeżeli byłby taki gatunek wg mnie można byłoby je pod to podciągnąć


To teraz mi powiedz kurwa gdzie Dimmu gra technicznie lol? Może dlatego, że mają teraz Darraya, to może będzie technical, racja ! Emperor gra symfoniczny black, a nie zaden techniczny. Techniczne riffy to można spotkać u wczesnego Mayhem(Pagan Fears chociażby) i ich lekko thrashowych demówkach.

Dominik napisał/a:
A co mnie gryzie? A to, że wypowiedziałeś się o płytach Nile w ogóle ich nie znając, powiedziałeś że są słabe nawet ich nie słuchając do czego sam się przyznałeś.


Powiedziałem, że dwie pierwsze płyty Nile są najsłabsze. 1 znałem. Nie znałem 2. Errare humanum est.

Dominik napisał/a:
Kurwa potem powiedziałeś że zasugerowałeś się zaufanymi źródłami, bo one sie nigdy nie mylą.... no szok. Pepe gdyby one powiedziały że najnowsze płyta Britney jest grindcorem też byś uwierzył, bo przecież one się nie mylą....


Teraz Ty pierdolisz jak potłuczony. Primo nie powiedziałem, że się nie mylą tylko ze ZAZWYCZAJ nasze opinie na temat płyt są zbieżne. Podać Ci jakieś słowo z tych co tu wypisałem z linkiem do słownika czy darować sobie? Secundo mam swoją opinię i umiem rozgraniczyć, więc nie bądź mądrzejszy niż jesteś i sobie nie dopowiadaj.

Dominik napisał/a:
Słuchasz płyt po jednym razie i mówisz o nich jakbyś je znał od kilku lat....przecież to jest nierealne aby po jednym razie wykryć wszystko co płyta ma do przekazania słuchaczowi...


FRAPZ OR DID NOT HAPPEN! Włącz myślenie.

Dominik napisał/a:
"In Their Darkened Shrines" przesłuchałeś 2-3 razy i strzeliłeś bodaj 7/10 nie pamiętam... kurwa ta płyta jest tak skomplikowana i zawiła że ja znając ją od momentu wydania uważam że jeszcze wszystkiego nie wykrywłem w tym wydawnictwie...


Wyrażenia pierwsze wrażenie, wstępna ocena są dla Ciebie obce czy zgrywasz idiotę? Wiele razy potem słucham płyty i zmieniam oceny, zobacz temat o Anathemie, gdzie co pół roku zmieniam oceny.

Dominik napisał/a:
Teraz mi mówisz że Down to slugde metal... toi porównaj ich muzykę do takich kapel jak Cult Of Luna, Neurosis, Isis, Crowbar.


Znowu nie rozumiesz co piszę. ŻAŁOSNE KURWA. Ma ELEMENTY, tudzież gra stoner/sludge. Ten znaczek - "/" oznacza, że coś łączy dwa gatunki. W dodatku dodałem o wpływach blues rocka.

Neurosis gra post metal(szufladka która powinna istnieć jako progressive metal, ale ukradły ją zespoły DT wannabe), z doomem on za dużo nie ma wspólnego, tak samo jak i Isis(tutaj to już prawie post-rock jest ostatnio) i CoL. Porównaj ich z początkiem Sludge. Crowbar gra slugowo.

Dominik napisał/a:
potem wyjeżdżasz że nie ma takiego czegoś jak southern metal,


DLA MNIE nie ma. To sztuczny gatunek. Tak samo jak power electronic harsh noise. Tak samo jak progressive up-beat trance. O ile dobrze pamiętam to Ci co używają tego taga, uznają go za połączenie sludge i stoner.

http://www.southernmetalmusic.com/

Przynajmniej tak wnioskuje.

Cytat:
żen iem a szwedzkiej odmiany death metalu.... zastanów się.


Znowu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. NAPISALEM ZE JEST SZWEDZKA SZKOLA DEATH METALU! Nie jest to natomiast gatunek jak death metal, doom metal, hard rock. Rozumiesz. ISTNIEJE jako STYL grania, nie jako GATUNEK.

Naprawdę czuje się jakbym pisał do średnioogarniętego ucznia liceum, bo nie rozumiesz połowy słów. Smutne.

Cytat:
Jak mogę Cię traktować poważnie? Ja dużo rzeczy słuchałem... mnóstwo...i na początku swojej przygody z metalem/rockiem i innymi stylami tez tak robiłem jak ty..


COOL STORY BRO! RLY. Nie mierz każdego swoją miarą, proszę.
Ostatnio zmieniony przez pp3088 2009-10-02, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2009-10-02, 14:41   

Dominik napisał/a:
Teraz mi mówisz że Down to slugde metal... toi porównaj ich muzykę do takich kapel jak Cult Of Luna, Neurosis, Isis,


Na takie kapele jak Cult Of Luna, Neurosis, Isis, czy Mouth of an Architect, przyjęło się szufladkę "Atmosferic Hardcore"... i jest to dość trafne... Crowbara nie mieszałbym w to towarzystwo.

(Ale ewentualnie zgodzę się zamiennie na "Post metal" )
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dymitr 2009-10-02, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 14:48   

KURWA NIE POTRAFISZ PISAĆ ZWIĘZŁYCH TEKSTÓW? MUSISZ STRZELAC CYTATY?

pp3088 napisał/a:
To teraz mi powiedz kurwa gdzie Dimmu gra technicznie lol? Może dlatego, że mają teraz Darraya, to może będzie technical, racja ! Emperor gra symfoniczny black, a nie zaden techniczny. Techniczne riffy to można spotkać u wczesnego Mayhem(Pagan Fears chociażby) i ich lekko thrashowych demówkach.

Co za kurwa debil... no kurwa!! Nie powiedziałem że dimmu graja technicznie na całej dyskografii kurwa czytaj uważnie!! Tylko na "Puritanical..." mozna mieć takie wrażenie, poza tym gdy to mówiłem pierwszy raz powiedziałem to luźno a ty sobie to tak do serca wziąłeś że boję się że zaraz zawału dostaniesz... wiesz co to powiedzieć luźno?

pp3088 napisał/a:
Powiedziałem, że dwie pierwsze płyty Nile są najsłabsze. 1 znałem. Nie znałem 2. Errare humanum est.


Taaa oczywiście.

pp3088 napisał/a:
Teraz Ty pierdolisz jak potłuczony. Primo nie powiedziałem, że się nie mylą tylko ze ZAZWYCZAJ nasze opinie na temat płyt są zbieżne. Podać Ci jakieś słowo z tych co tu wypisałem z linkiem do słownika czy darować sobie? Secundo mam swoją opinię i umiem rozgraniczyć, więc nie bądź mądrzejszy niż jesteś i sobie nie dopowiadaj.


Za każdym razem gdy czytam twoje wypowiedzi mam inne wrażenie... dziwne nie?

Cytat:
FRAPZ OR DID NOT HAPPEN! Włącz myślenie.


Kurwa albo będziesz mówił normalnie albo koniec rozmowy, nie mam zamieru domyślać się co ty masz na myśli piszą cakie głupoty... moze jestem niedouczony w sprawach języków obcych ale jak rozmawiam to nie chce gadać po angielsku czy po łacinie.... czaisz?

pp3088 napisał/a:
Wyrażenia pierwsze wrażenie, wstępna ocena są dla Ciebie obce czy zgrywasz idiotę? Wiele razy potem słucham płyty i zmieniam oceny, zobacz temat o Anathemie, gdzie co pół roku zmieniam oceny.


Szczerze w to wątpię... słuchasz muzyki od 4 lat w porywach i nie wierzę że tyle kapel które znasz przesłuchałeś po kilkanaście razy każdą ich płytę.

pp3088 napisał/a:
Znowu nie rozumiesz co piszę. ŻAŁOSNE KURWA. Ma ELEMENTY, tudzież gra stoner/sludge. Ten znaczek - "/" oznacza, że coś łączy dwa gatunki. W dodatku dodałem o wpływach blues rocka.


Tak super, zrozumiem Cie Pepe... ale czy nazwiesz Slayer punk/thrashową kapelą? A Sodom black/thrashową?

Cytat:
Neurosis gra post metal(szufladka która powinna istnieć jako progressive metal, ale ukradły ją zespoły DT wannabe), z doomem on za dużo nie ma wspólnego, tak samo jak i Isis(tutaj to już prawie post-rock jest ostatnio) i CoL. Porównaj ich z początkiem Sludge. Crowbar gra slugowo.


Cult of luna to post-metal? fajnie... Neurosis też? Isis na ostatnich dwóch płytach tak ale wcześniejsze plyty to typowy sludge.

pp3088 napisał/a:
DLA MNIE nie ma. To sztuczny gatunek. Tak samo jak power electronic harsh noise. Tak samo jak progressive up-beat trance. O ile dobrze pamiętam to Ci co używają tego taga, uznają go za połączenie sludge i stoner.


Dla mnie nie ma takiego czegoś jak metal jest tylko mocny rock i rock.... tao samo

pp3088 napisał/a:
Naprawdę czuje się jakbym pisał do średnioogarniętego ucznia liceum, bo nie rozumiesz połowy słów. Smutne.



Ja czyję sie jakbym gadał z kolesiem który wie wszystko na podstawie jedengo przesłuchania płyty.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-02, 14:57   

Dominik napisał/a:
KURWA NIE POTRAFISZ PISAĆ ZWIĘZŁYCH TEKSTÓW? MUSISZ STRZELAC CYTATY?


Wole nie bo nie zrozumiesz do czego się odnoszę.

Dominik napisał/a:
Co za kurwa debil... no kurwa!! Nie powiedziałem że dimmu graja technicznie na całej dyskografii kurwa czytaj uważnie!! Tylko na "Puritanical..." mozna mieć takie wrażenie, poza tym gdy to mówiłem pierwszy raz powiedziałem to luźno a ty sobie to tak do serca wziąłeś że boję się że zaraz zawału dostaniesz..


http://brutalland.webd.pl...2.html#msg65722

Niestety nie ma konkretów. Przykro mi.

Dominik napisał/a:
wiesz co to powiedzieć luźno?


Lużno to może gówno z odbytu wypaść, skoro chcesz taki fajny poziom wprowadzać. To ja też luźno powiedziałem, że drugie Nile jest słabe. Hipokryta!

Dominik napisał/a:
moze jestem niedouczony w sprawach języków obcych ale jak rozmawiam to nie chce gadać po angielsku czy po łacinie.... czaisz?


Nie.

Cytat:
Szczerze w to wątpię... słuchasz muzyki od 4 lat w porywach i nie wierzę że tyle kapel które znasz przesłuchałeś po kilkanaście razy każdą ich płytę.


Bo to KAŻDA kapele co wypisuje to znam KAŻDĄ płytę. Domi :lol:

Dominik napisał/a:
Tak super, zrozumiem Cie Pepe... ale czy nazwiesz Slayer punk/thrashową kapelą? A Sodom black/thrashową?


Nie, nie nazwę. Słabe porównanie.

Dominik napisał/a:
Cult of luna to post-metal? fajnie... Neurosis też? Isis na ostatnich dwóch płytach tak ale wcześniejsze plyty to typowy sludge.


Ciesze się wiedząc, że nie słyszałeś sludge. Dziękuje, koniec dyskusji.

Dominik napisał/a:
Dla mnie nie ma takiego czegoś jak metal jest tylko mocny rock i rock.... tao samo


Że heavy rock :lol: ?

Dominik napisał/a:
Ja czyję sie jakbym gadał z kolesiem który wie wszystko na podstawie jedengo przesłuchania płyty.


Nigdy nie napisałem, że wiem wszystko. Zresztą zawsze dodaje dla mnie.

Cytat:
Za każdym razem gdy czytam twoje wypowiedzi mam inne wrażenie... dziwne nie?


Poczytaj moje odczucia na temat płyt Katatonii, Anathemy, MDB(reckę też) oraz StS. No z pewnością nie są moje!

Ustosunkuj się do tej stronki, może to kłamcy co?
Ostatnio zmieniony przez pp3088 2009-10-02, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2009-10-02, 17:19   

jeeee.. wojna, uwielbiam. Nie mam teraz czasu czytać bo w pracy jestem... ale później się przyłącze. Hehehe
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 21:16   

pp3088 napisał/a:
http://brutalland.webd.pl...2.html#msg65722

Niestety nie ma konkretów. Przykro mi.


Kurwa co to ma do rzeczy?

pp3088 napisał/a:
Lużno to może gówno z odbytu wypaść, skoro chcesz taki fajny poziom wprowadzać. To ja też luźno powiedziałem, że drugie Nile jest słabe. Hipokryta!


Twój poziom spadł do zera... luźno powiedziałem to, zażartowałem, że jakby istniał taki gatunek to te kapele wg mnie mogłyby sie nadawać... to było rzucone luźno i nie oczekiwałem ze odpowiesz ale jesteś na tyle głupi że to zrobiłeś.

Cytat:
Bo to KAŻDA kapele co wypisuje to znam KAŻDĄ płytę. Domi :lol:

Nile....

pp3088 napisał/a:
Nie, nie nazwę. Słabe porównanie.


No bo tak... tylko twoje porównania są super... jeśli ktoś to zrobi to jest z dupy wzięte... super się z toba gada.

Cytat:
Ciesze się wiedząc, że nie słyszałeś sludge. Dziękuje, koniec dyskusji.


Słyszałem i to bardzo dużo... sludge to nie tylko Crowbar, EyeHateGod, czy Goatsnake ale takze inne kapele.

Cytat:
Że heavy rock :lol: ?

Nie no... porównując twoją wypowiedź to ja sobie postanowiłem że nie ma takiego stwierdzenia i w ogole muzyki jak metal. nie ma to jak to mówisz SZTUCZNY TWÓR!

pp3088 napisał/a:
Poczytaj moje odczucia na temat płyt Katatonii, Anathemy, MDB(reckę też) oraz StS. No z pewnością nie są moje!


Spoko.... ja ustosunkowuje się do tych gdzie bredzisz...

pp3088 napisał/a:
Ustosunkuj się do tej stronki, może to kłamcy co?


Dla mnie stronka jakaś nie jest czymś na czym polegam... polegam na własnym odczuwaniu tego co słyszę z głośników... nie potrzebuje stronek, twoich bogów.



Teraz napiszę ogólnie.... Pepe NIE LUBIĘ Cię jak jasna cholera... ba wkurwia mnie Twój każdy post, każdy wyraz i litera która pojawia się w szałcie i na forum spod Twojego konta... nie rozumiem Ciebie i nie będę rozumiał... Rozmawiasz z innymi jakbyś nie miał do nich żadnego szacunku... a przynajmniej ze mną... powyższy post (twój post) potwierdza to... rozmawiając ze mną czujesz się lepszy, to wszystko wynika z twoich wypowiedzi... a ja Ci powiem że jesteś niestety małą chodzącą miernotą, która nie zna się na muzyce, chodzi z podkulonym ogonem i biedaczy że jaki to on nie jest biedny i smutny, jak to go świat nie rozumie itp... dorośnij koleś... Musiałem to napisać mimo iż miało mnie tu nie być przez kilka dni, bo wkurwiasz mnie nie ludzko.
 
 
pp3088 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/VC
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 683
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-10-02, 21:30   

Dominik napisał/a:
Kurwa co to ma do rzeczy?


Piszesz, że napisałeś o konkretnym albumie i zarzucasz mi, że pominałem ten szcegół. To Ci napisałem, że nie napisałeś o jaki album chodzi.

Dominik napisał/a:
luźno powiedziałem to, zażartowałem, że jakby istniał taki gatunek to te kapele wg mnie mogłyby sie nadawać... to było rzucone luźno i nie oczekiwałem ze odpowiesz ale jesteś na tyle głupi że to zrobiłeś.


Luźno to ja też sobie mogę wiele mówić.

Dominik napisał/a:
Nile....


Będziesz się czepiał tego do usranej śmierci?

Dominik napisał/a:
Słyszałem i to bardzo dużo... sludge to nie tylko Crowbar, EyeHateGod, czy Goatsnake ale takze inne kapele.


Jak możesz to wymień.

Dominik napisał/a:
Nie no... porównując twoją wypowiedź to ja sobie postanowiłem że nie ma takiego stwierdzenia i w ogole muzyki jak metal. nie ma to jak to mówisz SZTUCZNY TWÓR!


Masz prawo tak sądzić. Uważam, że takie twierdzenie jest w błędzie, ale to TWOJA OPINIA i mogę z nią tylko polemizować, a nie Cie edukować.

Dominik napisał/a:
Spoko.... ja ustosunkowuje się do tych gdzie bredzisz...


Słowo każda.

Dominik napisał/a:
Dla mnie stronka jakaś nie jest czymś na czym polegam... polegam na własnym odczuwaniu tego co słyszę z głośników... nie potrzebuje stronek, twoich bogów.


Ja się tylko odnosze do ogólnego postrzegania gatunku, bo nie uważam że istnieje, nie wiem co to jest i co tym ma być. Skadś muszę się dowiedzieć co to za granie prawda?

Dominik napisał/a:
Rozmawiasz z innymi jakbyś nie miał do nich żadnego szacunku..


Tak rozmawiam tyko z ludźmi, którzy dopowiadają sobie połowę teorii by dopasować mnie do odpowiedniej koncepcji człowieka. Ty do nich należysz, reszta na tym forum nie.

Dominik napisał/a:
a ja Ci powiem że jesteś niestety małą chodzącą miernotą, która nie zna się na muzyce, chodzi z podkulonym ogonem i biedaczy że jaki to on nie jest biedny i smutny, jak to go świat nie rozumie itp... dorośnij koleś... Musiałem to napisać mimo iż miało mnie tu nie być przez kilka dni, bo wkurwiasz mnie nie ludzko.


Dzięki za słodkości, doskonały z Ciebie psycholog. Jeszcze napisz, że byłem molestowany w dzieciństwie i dodaj jak zawsze śmieszny gejowski żarcik. Brawa ;) Może idź na takie studia, może tam dasz rade i znajdziesz wreszcie prace?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100