• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Post pod postem...
Autor Wiadomość
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 19:39   Post pod postem...

Już kiedyś poruszałem ten temat na SB ale niestety Edżu się nie zgodził, ale czas mija, forum trochę straciło na prędkości i proponuje jedną zmianę która na prawdę poprawi wygodę pisania postów i będzie że tak powiem powodem nowych dyskusji na forum. Tak więc proponuje by wyłączyć scalanie postów które pisze się pod swoimi postami. Dlaczego? A Dlatego że mnóstwo razy jest tak, że czy to ja czy to ktoś inny chce napisać posta w temacie, ale problem jest taki że ostatni post jaki był w wątku napisany został przeze mnie. I żeby mój obecny post nie był zapomniany muszę prosić jak debil innych aby napisali cokolwiek, tak jak to miało dziś z tematem o Swallow The Sun... musiałem prosić Darka aby napisać "coś" - dosłownie i żebym wtedy mógł napisać posta który nie zostanie wchłonięty przez cały temat i pozostanie gdzieś w głębi całego działu. To samo było przed chwilą. Chciałem napisać o nowym utworze Unleashed w temacie, ale że nikt jeszcze nie odpisał na niego tak mój post przepadłby i nikt nawet by się o nim nie dowiedział, dlatego też wybrałem inny temat aby o tym powiedzieć. Edżu czy na prawdę tak bardzo boisz się że np Jaha (bo wtedy padł Jaski przykład) bedzie pisać post pod postem i zrobi się drabinka? No chłopie... Jaśka to nie jest dziecko i zrozumie żeby nie nadużywać takiego rozwiązania i nie tworzyć postowych "drabinek" czy tam "wężyków". Poza tym nie wierzę że aż taki jest to problem jeżeli Rock Room jest very luźnym forum i gdyby ktoś chciał przestrzegać regulaminu restrykcyjnie to 90% użytkowników miało by już po 10 banów i 1000 ostrzeżeń. Tak więc zastanów się nad tą propozycją no i w sumie chciałbym aby wszyscy się wypowiedzieli bo wg mnie to ułatwi korzystanie z forum i pisanie postów.
 
 
REKLAMA 
Grundin Redshield

Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Wysłany: 2010-02-02, 19:46   

 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-02, 19:46   

Dominik napisał/a:
gdyby ktoś chciał przestrzegać regulaminu restrykcyjnie to 90% użytkowników miało by już po 10 banów i 1000 ostrzeżeń.

że niby kto ? no kto ? co ? nie prawda !! :rotfl:

A tak na serio, popieram tę zmianę, wkurzające jest scalanie postów. :P
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-02-02, 19:48   

Domin ma rację - taka blokada na początku mogła być potrzebna, jak trwał szalony wyścig z nabijaniem postów :DD teraz każdy ma już swojego tysiąca... niektórzy dwa, Dominik trzy ( :DD ) i myślę że nikomu w głowie spamowanie i nabijanie postów. tzn spamowanie w głowie jak najbardziej. ale nabijanie postów może nie. tylko żeby nie znaleźli się debile co to napiszą 10 postów jednego pod drugim, i w każdym umieszczą jedno zdanie... tak że wypowiedź będzie rozwalona na 10 postów... ach. bo i tak może być.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-02-02, 19:53   

Ale... nie będzie pedantycznie :emo:

Nie no mi jest wszystko jedno, a nawet jestem za :rotfl:
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 19:58   

semako napisał/a:
Dominik trzy ( :DD )
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Jogu zdmuchnąłeś mnie tą wypowiedzią :DD

semako napisał/a:
tylko żeby nie znaleźli się debile co to napiszą 10 postów jednego pod drugim, i w każdym umieszczą jedno zdanie... tak że wypowiedź będzie rozwalona na 10 postów... ach. bo i tak może być.


To wtedy jaki problem... ostrzeżenie dostaje taki osobnik i po kłopocie... zrobi tak jeszcze dwa, trzy razy i do widzenia... No bo serio to jest tak wkurwiające że szok. Poza tym czasami chce się coś napisać i moze być z tego fajna dyskusja a tu lipa bo post ląduje z tematem na dnie działu i nikt tego nawet nie zauważa.

Proponuje zrobić próbę, na miesiąc ustawić blokadę scalania postów i zobaczymy co z tego wyjdzie... tak będzie lipa to wrócimy do takiego stanu jak jest teraz.
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-02-02, 20:44   

TAK! i jest gitara!
__________████
__________████
__________████
__________ ███
___________██
___________██
___________██
___________██
___________██
___________██
___________██
___________██
___________██
___________██
_____ ██___██___██
____ ██___███____██
____█████████████
____ ████████████
_____███████████
_____ ███████████
____█████████████
__ ███████████████
_█████████████████
███████████████████
███████████████████
███████████████████
_███████::::::::██████
_ ████████████████
___██████████████
______██████████
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 20:52   



YEAAAHHH!!! :yupi: :yupi: :yupi:
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2010-02-02, 21:33   Re: Post pod postem...

Dominik napisał/a:
Już kiedyś poruszałem ten temat na SB

Zgadza się.

Dominik napisał/a:

ale niestety Edżu się nie zgodził


To też się zgadza.

Dominik napisał/a:

czas mija

Owszem.

Dominik napisał/a:

forum trochę straciło na prędkości

To nie wyścigi :P

Dominik napisał/a:

i proponuje jedną zmianę

Mhm.

Dominik napisał/a:

która na prawdę poprawi wygodę pisania postów i będzie że tak powiem powodem nowych dyskusji na forum.

Zapomniałeś o przecinku:P

Dominik napisał/a:

Tak więc proponuje by wyłączyć scalanie postów

Po co?
Dominik napisał/a:
Dlaczego?


Asz... uprzedziłeś mnie.

Dominik napisał/a:
A Dlatego że mnóstwo razy jest tak, że czy to ja czy to ktoś inny chce napisać posta w temacie, ale problem jest taki że ostatni post jaki był w wątku napisany został przeze mnie. I żeby mój obecny post nie był zapomniany muszę prosić jak debil innych aby napisali cokolwiek, tak jak to miało dziś z tematem o Swallow The Sun...

Świetnie! Chciałbym również zwrócić uwagę, że w takich sytuacjach najczęściej przybywa Twój post. I ew. "zbawiciela". A potem jest długo nic. Dziwnym przypadkiem pojawia się ktoś nowy i pisze tam posta z dupy.

Dominik napisał/a:
nie zostanie wchłonięty przez cały temat i pozostanie gdzieś w głębi całego działu.

Nawet jeśli Twój post został dodany jako nowy i "wszyscy o tym wiedzieli" wątek umierał.

[quote="Dominik"]Chciałem napisać o nowym utworze Unleashed w temacie, ale że nikt jeszcze nie odpisał na niego tak mój post przepadłby i nikt nawet by się o nim nie dowiedział, dlatego też wybrałem inny temat aby o tym powiedzieć./quote]

loool, Unleashed nie ma W OGÓLE odpowiedzi. :P

Dominik napisał/a:
Edżu czy na prawdę tak bardzo boisz się że np Jaha (bo wtedy padł Jaski przykład) bedzie pisać post pod postem i zrobi się drabinka? No chłopie... Jaśka to nie jest dziecko i zrozumie żeby nie nadużywać takiego rozwiązania i nie tworzyć postowych "drabinek" czy tam "wężyków".

Przeraża mnie Twój optymizm.

Dominik napisał/a:

Poza tym nie wierzę że aż taki jest to problem jeżeli Rock Room jest very luźnym forum i gdyby ktoś chciał przestrzegać regulaminu restrykcyjnie to 90% użytkowników miało by już po 10 banów i 1000 ostrzeżeń.

No... ta "luźność" działać powinna w obie strony.
Dominik napisał/a:
mnie to ułatwi korzystanie z forum i pisanie postów.


Skończy się najpewniej na tym, że padną cztery dodatkowe posty, z czego dwa tego co wlepia szczebel drabiny. Potem wątek umrze z nadmiaru poprzeczek. :P

Ale ok, przemyślę. Tak czy inaczej - wciąż nie widzę takiej potrzeby.



Dominik napisał/a:


Proponuje zrobić próbę, na miesiąc ustawić blokadę scalania postów i zobaczymy co z tego wyjdzie... tak będzie lipa to wrócimy do takiego stanu jak jest teraz.


Przecież to jest oczywiste, że się Wam spodoba. Nie ufam Wam. O! :DD
_________________

 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-02, 21:33   

masz mój łuk i mój miecz!
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 21:48   

Rozumiem Edżu...z tej Twojej wypowiedzi trochę mi poleciało w stylu: "Pojawiasz się i znikasz, obrażasz i wracasz a teraz chcesz wszystko zmieniać"... i rozumiem, więcej takich zmian nie będę proponował... masz moje słowo (a jak ocenisz jego wartość to już Twoja sprawa), tyle że myślę, że nie tylko mnie ułatwi pisanie ta zmiana. Ale rób jak chcesz.
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2010-02-02, 21:55   

Dominik napisał/a:
Rozumiem Edżu...z tej Twojej wypowiedzi trochę mi poleciało w stylu: "Pojawiasz się i znikasz, obrażasz i wracasz a teraz chcesz wszystko zmieniać"... i rozumiem, więcej takich zmian nie będę proponował... masz moje słowo (a jak ocenisz jego wartość to już Twoja sprawa), tyle że myślę, że nie tylko mnie ułatwi pisanie ta zmiana. Ale rób jak chcesz.


To brzmi zupełnie jakbyś chciał mi rzucić fochem w twarz... :|
Koncepcje możesz podrzucać. Śmiało.

Można by było to inaczej załatwić - gdyby był limit czasowy wysyłania postów. Dajmy na to 60sekund czy nawet 120 sekund. Niestety jednak, nie ma takiej opcji.
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 22:06   

edgeofthorns napisał/a:
To brzmi zupełnie jakbyś chciał mi rzucić fochem w twarz... :|


Nic z tych rzeczy.

Cytat:
Koncepcje możesz podrzucać. Śmiało.


Ok :DD
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2010-02-02, 22:08   

Spróbuję jutro uderzyć do zarządu jun.pl w sprawie czasowego ograniczenia "postowania". dowiem się. chce po prostu uniknąć floodowania.
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-02, 22:17   

edgeofthorns napisał/a:
Można by było to inaczej załatwić - gdyby był limit czasowy wysyłania postów. Dajmy na to 60sekund czy nawet 120 sekund. Niestety jednak, nie ma takiej opcji.


W sumie musze Ci powiedzieć że nie zrozumiałem ani słowa, znaczy nie zrozumiałem jakby to miało zastąpić usunięcie scalania postów. Chodzi Ci o to że byłby limit czasu na napisanie postu czy może nie wiem limit edycji postu... nie czaje.
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2010-02-02, 22:30   

Dominik napisał/a:

W sumie musze Ci powiedzieć że nie zrozumiałem ani słowa, znaczy nie zrozumiałem jakby to miało zastąpić usunięcie scalania postów. Chodzi Ci o to że byłby limit czasu na napisanie postu czy może nie wiem limit edycji postu... nie czaje.


Limit czasu na napisanie następnego pod swoim. Tzn - napiszesz posta, wyslesz i po chwili ogarniesz sie i zalapiesz, ze czegos w nim (tym poście) brakuje. I wypadałoby dodać - więc piszesz posta następnego, ale go nie chce "dodać", bo jest limit dwóch minut. Zatem musisz wyedytować.
Taki dwu, trzyminutowy "fadeout" po swoim poście, no.
Łapiesz?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100