• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Najfajniejszy image muzyków/zespołów rock/metal/itd
Autor Wiadomość
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-14, 00:21   

Dominik napisał/a:
To moze panowie coś wkleją a nie dopierdalają sie do fotki Deftones...? hem?

Człowieku, założyłeś temat z ciekawymi image'ami zespołów i wstawiasz kolesi którzy wyglądają zwyczajnie i śmiesz się jeszcze dopieprzać do mnie ? No przestań :lol:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2010-02-14, 00:23   

 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 00:23   

Therion napisał/a:

Człowieku, założyłeś temat z ciekawymi image'ami zespołów i wstawiasz kolesi którzy wyglądają zwyczajnie i śmiesz się jeszcze dopieprzać do mnie ? No przestań :lol:


Kurwa Therry wklej coś a nie komentuj cały czas... Mnie się podoba IMAGE Deftones. Kropka! Nie podoba Ci się ... mam to głęboko w dupie.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-14, 00:25   

Dominik napisał/a:
Kurwa Therry wklej coś a nie komentuj cały czas... Mnie się podoba IMAGE Deftones. Kropka! Nie podoba Ci się ... mam to głęboko w dupie.

Komentuje bo po to jest forum, po co się znowu pieklisz ? Bo nie podoba mi się całkowicie zwyczajny image Twojego ulubionego zespołu ? :help:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Śniegu 
Avatar Dio


Last.fm: Sniegu
Numer buta: 42
Ulubiony muzyk: Nie posiadam
Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 261
Skąd: Police
Wysłany: 2010-02-14, 00:26   

Dominik napisał/a:
Mnie się podoba IMAGE Deftones.

Nie może Ci się podobać, bo go nie posiadają :DD A teraz tak na serio.
Nie kupuję Twojego toku rozumowania, że ubiór codzienny = image. Po prostu uważam, że koncert ma być także przedstawieniem, i tyle.
_________________
I hear the sound in a metal way
I feel the power rollin' on the stage
'Cause only one thing really sets me free
Heavy Metal - loud as it can be!
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 00:28   

Therion napisał/a:

Komentuje bo po to jest forum, po co się znowu pieklisz ? Bo nie podoba mi się całkowicie zwyczajny image Twojego ulubionego zespołu ? :help:


Nie ... może Ci się nie podobać... mam to w dupie. Możesz ich nienawidzić... mam to w dupie. Możesz na nich nawet srać.... mam to w dupie ale kurwa temat to najfajniejsze (subiektywnie) foty z image zespołów... mnie się podoba Deftones w tym IMAGE i kurwa tego nie zmienisz nawet jak bedziesz pisał 1000 postów na ten sam temat. Dla mnie temat skończony jeśli chodzi o image Deftones.

[ Dodano: 2010-02-14, 00:29 ]
Śniegu napisał/a:
Nie kupuję Twojego toku rozumowania, że ubiór codzienny = image. Po prostu uważam, że koncert ma być także przedstawieniem, i tyle.


Ja nie sprzedaje niczego abyś mógł to kupić.
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-14, 00:30   

Dominik napisał/a:
Nie ... może Ci się nie podobać... mam to w dupie. Możesz ich nienawidzić... mam to w dupie. Możesz na nich nawet srać.... mam to w dupie ale kurwa temat to najfajniejsze (subiektywnie) foty z image zespołów... mnie się podoba Deftones w tym IMAGE i kurwa tego nie zmienisz nawet jak bedziesz pisał 1000 postów na ten sam temat. Dla mnie temat skończony jeśli chodzi o image Deftones.

Widzę że sam nie rozumiesz swojego tematu założonego.. ale cóż. Mówisz że masz w dupie, a biorąc pod uwagę Twoje komentarze... to tak nie do końca jest to prawda. I dlaczego niby miałbym ich nienawidzić lub srać na nich ? kurwa.. mają całkowicie zwyczajny image, nie oceniam ich muzyki. Opanuj sie chłopie, łyknij cos na uspokojenie i będzie dobrze.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 00:34   

Cytat:
Nie może Ci się podobać, bo go nie posiadają A teraz tak na serio.
Nie kupuję Twojego toku rozumowania, że ubiór codzienny = image. Po prostu uważam, że koncert ma być także przedstawieniem, i tyle.


Taaaaaaaa... jasne. I dlatego każdy muzyk musi się ubrać w fatałaszki panów z Twisted Sisters, Sunna czy innego Rammsteina? Tak? A wiesz co się liczy? W życiu liczy się PIERDOLNIĘCIE! A tak na poważnie, na koncertach to się liczy muzyka. Może być wspomagana innymi środkami wyrazu. Takimi jak strój, zagrywki aktorskie, choreografia. Może. Czasem to wskazane. Ale, do cholery, kto Ci biedaku powiedział, że MUSI? Wiesz, że siedząc przed sceną, na której siedzą sobie na krzesełkach basista i gitarzysta, a wokalista sobie stoi przed mikrofonem, i owi trzej panowie są ubrani w zwyczajne spodnie i swetry, a na palcu jednego z nich połyskuje zwyczajna ślubna obrączka i nic więcej - czy taki koncert nie moze być wspaniałym, emocjonalnym słuchowiskiem któremu NIC nie brakuje? :)

Zwykłe ciuchy to też image, tylko taki przeźroczysty. :chrust:i:pätyk:

A zdjęc teraz mi się nie chce wklejać, manipulacje touchpadem na leżąco są kłopotliwe, jak uzbroję się w myszkę to poszukam :)
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 00:35   

Therion napisał/a:
Widzę że sam nie rozumiesz swojego tematu założonego.. ale cóż. Mówisz że masz w dupie, a biorąc pod uwagę Twoje komentarze... to tak nie do końca jest to prawda. I dlaczego niby miałbym ich nienawidzić lub srać na nich ? kurwa.. mają całkowicie zwyczajny image, nie oceniam ich muzyki. Opanuj sie chłopie, łyknij cos na uspokojenie i będzie dobrze.


Nie Therry... przypierdalasz się do byle gówna... ale po co? Chcesz mnie nauczać jak pisać tematy poprawnie? Daj spokój. Rozumiem swój temat bardzo dokładnie. Takie ubieranie sie to takze image zespołu i on mi się podoba. Dla mnie sprawa jest zamknięta... nie rozumiem po kutas jeszcze o tym rozmawiamy jak to jest subiektywne podawanie zdjęć które sią nam podobają... ja dałem to i tyle moje prawo... nie rozumiem po chuj się czepiasz? Wklej coś ... zobaczymy co Tobie się podoba.
 
 
Śniegu 
Avatar Dio


Last.fm: Sniegu
Numer buta: 42
Ulubiony muzyk: Nie posiadam
Wiek: 36
Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 261
Skąd: Police
Wysłany: 2010-02-14, 00:38   

Natta napisał/a:
biedaku

Ej, bez takich tekstów. A tak na marginesie - nikt mi nie musiał nic mówić, takie jest moje zdanie i tyle.

Natta napisał/a:
Wiesz, że siedząc przed sceną, na której siedzą sobie na krzesełkach basista i gitarzysta, a wokalista sobie stoi przed mikrofonem, i owi trzej panowie są ubrani w zwyczajne spodnie i swetry, a na palcu jednego z nich połyskuje zwyczajna ślubna obrączka i nic więcej - czy taki koncert nie moze być wspaniałym, emocjonalnym słuchowiskiem któremu NIC nie brakuje? :)

Zdaję sobie z tego sprawę. Na koncertach jazzowych na przykład tak może być. Jest tak na koncertach Kroke. Nie widzę czegoś takiego natomiast na koncertach rockowych/metalowych.
_________________
I hear the sound in a metal way
I feel the power rollin' on the stage
'Cause only one thing really sets me free
Heavy Metal - loud as it can be!
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-14, 00:42   

Dominik napisał/a:
Nie Therry... przypierdalasz się do byle gówna... ale po co? Chcesz mnie nauczać jak pisać tematy poprawnie? Daj spokój.

Widocznie zrozumiałem ze jest to temat o ciekawych/unikalnych image'ach. Pomyliłem sie.

Dominik napisał/a:
nie rozumiem po chuj się czepiasz?

Dzięki czepianiu sie ten temat jeszcze nie umarł. 3.50PLN za tę usługę :P

Dominik napisał/a:
Wklej coś ... zobaczymy co Tobie się podoba.


niech CI będzie..

lubie image zespołu The Black Crowes.. stylizowany na lata 70te głównie.



_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-02-14, 00:44   

Cytat:
Nie widzę czegoś takiego natomiast na koncertach rockowych/metalowych.


Haha.. wiesz z czym mi się kojarzą szopki na koncertach rockowych / metalowych? Z zespołami power metalowymi, z których parę uważam za naprawdę pedalskie.

Widziałam na scenie Mistrzów metalu, i nie musieli wspomagać się piórami na tyłku czy obcislymi skórzanymi gaciami.

Widziałam też wiele koncertówek zespołów metalowych czy rockowych. Te zespoły w zwykłych czarnych/białych/czerwonych czy innych, prostych koszulkach czy dżinsach nie wydały mi się uboższe muzycznie od tych będących WYSZUKANYMI przedstawieniami. Nie powiem, teatr, jaki funduje na scenie taki Behemoth, jest niesamowity i na pewno wpływa na doznania estetyczne i całość widowiska. Ale koncert to koncert, a nie musical. Jeśli jesteś spragniony takich doznań, zapraszam do teatru muzycznego albo na rock operę.

Aha, i wybacz tego biedaka. Twoje osobiste zdanie to świętość i wartość :)
_________________


 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 00:45   

Therion napisał/a:
Widocznie zrozumiałem ze jest to temat o ciekawych/unikalnych image'ach. Pomyliłem sie.


Pomyliłeś się. Bo jakbym chciał tak jak piszesz to bym to wprost napisał a napisałem najfajniejszy wg WAS. Czyli co komu się podoba.

Therion napisał/a:
Dzięki czepianiu sie ten temat jeszcze nie umarł. 3.50PLN za tę usługę :P


Nie sądze.

Ach zapomniałbym o tym zdjęciu zespołu DOWN!! Zajebiste!!

 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-14, 00:48   

Dominik napisał/a:
Nie sądze.

Dominik : Ale ja jestem stanowczy i zawzięty.. nie dam im poznać że mogę się uśmiechać. Oj Nie.... (hihihi)

:chrust:i:pätyk:
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Pepuś 


Last.fm: TearOfMankind
Numer buta: 45
Ulubiony muzyk: Renkse/Sainthorpe/MHarris
Wiek: 33
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1266
Wysłany: 2010-02-14, 00:49   

Śniegu napisał/a:
Zdaję sobie z tego sprawę. Na koncertach jazzowych na przykład tak może być. Jest tak na koncertach Kroke. Nie widzę czegoś takiego natomiast na koncertach rockowych/metalowych.


Są ludzie co szukają w sztuce dźwięków muzyki, a są i tacy co szukają tam avril lavigne.

EDIT: Serio Domin chyba daje poczet ulubionych zespołów ^^
_________________
On - najmędrszy, on - wybraniec,
Gałgan z brzydką mordą psa
Poznał taniec, poznał taniec,
Hopsa, hopsa, hopsasa!!!
Ostatnio zmieniony przez Pepuś 2010-02-14, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-14, 00:51   

Therion napisał/a:
Dominik : Ale ja jestem stanowczy i zawzięty.. nie dam im poznać że mogę się uśmiechać. Oj Nie.... (hihihi)

:chrust:i:pätyk:


Kurde dam Ci login i hasło do mojego profilu i bedziesz pisał za mnie bo wiesz WSZYSTKO co chcę napisać... geniusz...jasnowidz...jesteś nieopisany :B
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100