• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
biografie muzyków
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2009-02-28, 02:14   biografie muzyków

jo myślę że dużo jest pozycji biograficznych poświęconych danym zespołom. i myślę że można pogadać o tym jakie książki udało nam się dorwać :) i czy warto czytać...

tak więc jestem w trakcie czytania biografii bjork autorstwa Lesława Halińskiego - dopiero zaczynam, więc wiele napisać nie mogę. pierwsze obserwacje - bogactwo wątków, od geografii islandii, poprzez całe życie bjork, aż do jej ról w różnych filmach i innych przedsięwzięciach kulturalnych. Brzoza córka Gudmundura (bo to oznacza imię i nazwisko Bjork Gudmunstdottir) jest postacią doprawdy barwną i ciekawą, a owa biografia spełnia wszystkie moje wymagania - ciekawa, szczegółowa, i duuużo obrazków :DD :DD :DD

cytat cytatu Bjork z tej pozycji "gdyby można było to zmierzyć, lekarze uznaliby, że potrzebuję seksu trzy razy dziennie" :DD :DD :DD ajLowHer !! !! !!
 
 
 
REKLAMA 
Dwulicowiec

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Wysłany: 2009-02-28, 14:44   

 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2009-02-28, 14:44   

No więc jesli chodzi o biografie to jakieś 3,4 lata temu miałam totalną manię na Guns N' Roses i czytałam wszystko co tylko udało mi się na ich temat znaleźć. W ogóle to jest zespół, którego tworczość i historię poznałam chyba najlepiej ze wszystkich kapel których słucham. Książkę autorstwa Micka Walla "Guns n Roses : Najbardziej niebezpieczny zespół na świecie" czytałam kilka razy i muszę przyznać ze to jedna z najśmieszniejszych pozycji jakich czytałam w życiu, choć to tylko biografia :P Autor znał osobiscie muzyków dlatego mozna się z tej ksiażki dowiedzieć rzeczy ktorych sie wam nawet o tym zespole nie śniło :P poza tym bardzo zabawnym językiem jest napisana, polecam :D
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2009-02-28, 22:25   

Cóż ja przeczytałem tylko Pod Ciężarem Nieba o Cobainie. Mi się podoba, dużo o muzyku jak i zespole, tylko koniec jakiś taki beznadziejny, napisane tak jakby autor wiedział dlaczego Cobain poszedł do szklarni, a nie zabił się w domu i na co patrzył w tym momencie :s Chciałbym kiedyś przeczytać Get Born Again o Staleyu, ale jest tylko za granicą, chociaż mam nadzieję, że po filmie, który jest wzorowany na książce się to zmieni :B w planach mam też przeczytanie coś o Ian'ie Curtis'ie.
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100