• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ocean
Autor Wiadomość
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-02-27, 02:22   Ocean





Ech... z tym zespołem musiałem się wczoraj "przeprosic"... Jeszcze kilka lat temu wałkowałem do bólu ich płyty "12", "depresyjne piosenki o niczym" i później "niecierpliwy dostaje mniej". Akurat był to dla mnie piękny czas początków z my girlfriend:) i 4 razy byliśmy na ich koncertach, śpiewając jak pacierz wszystkie teksty. Potem miałem jakiś przesyt, wysyp podobnych zespołów (Normalsi, B.E.T.H., Coma...). Zresztą jakieś 2 lata temu zespół się rozpadł - lider Maciek Wasio załamał się po śmierci ojca. Kilka miesięcy temu Come Back, ale ledwo rzuciłem okiem na nowe facjaty w kapeli i tyle. No i znów mieli grac w moim Ostrowie... Kilka dni przed luknąłem na YouTube na ich nowości i po przesłuchaniu "Wołam Cię" poczułem ten ucisk w sercu, motyle w brzuchu, łzy w oczach jak te 6 lat temu... Niewiele zespołów, czy konkretnie utworów tak na mnie wpływa i do tego są to zwykle proste i melodyjne rzeczy, ale to nie ja wybieram muzykę, tylko ona mnie:) I wczoraj jestem na koncercie, tylko ze 30 osób, za to sami starzy znajomi (w tym samym dniu w Ostrowie grało TSA...) i... kurcze, tyle pięknych rzeczy jeszcze mnie w życiu czeka ! / ?
 
 
 
REKLAMA 
Grundin Redshield

Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Wysłany: 2010-02-27, 02:29   

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-02-27, 02:29   

Szkoda że Polski.. inaczej może bym spojrzał :> A tak wiem z góry czego się spodziewać i jutub mnie w tym upewnił. :s
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-02-27, 10:33   

Cytat:
ale to nie ja wybieram muzykę, tylko ona mnie:)


"i'm the chosen one! they chose me! and i didn't graduate from fuckin high school" - rosetta stoned - tool - cytat mniej lub bardziej dokładny - jechałem z głowy a dawno nie słuchałem ;) no ale tak to z muzyką jest że nie raz porwie ;)

Cytat:
w tym samym dniu w Ostrowie grało TSA


zobaczyłem plakat... grali na protku - świątyni 15letnich technojebów i wszystkiego co zjebane. i zacząłem się wówczas gromko śmiać :DD

okejas wracając do oceanu to kilka lat temu dostałem od Alberta ich płytę - bodajże - 12 - spodobała mi się dość - może szału nie było, ale słuchałem tej płyty wówczas dość często. po oceanie wykrystalizowało mi się zdanie że nie przepadam za polskimi wokalami, zwłaszcza jeśli w muzyce jest dużo krzyku. mimo że zespół lubię to np gdy wokalista drze się i krzyczy "cooooooooś!" w piosence "coś czego jeszcze nie znamy" to brzmi śmiesznie. później już na własną rękę zdobyłem płytę "Depresyjne piosenki o niczym" z której pochodzi moja ulubiona oceaniczna piosenka, którą uwielbiam do dziś! Tery spróbuj tego kawałka! bo na prawdę brzmi świetnie - a chyba wiem co miałeś na myśli z tym zrażeniem się do tego bandu. tę piosenkę warto zobaczyć - ma świetny klip - dałem wersję audio bo ma lepszą jakość ;) ale polecam sprawdzenie i wideo ;)

http://www.youtube.com/watch?v=sosqSG5uSxE

ciarki mnie przechodzą aż jak słucham... cholera! Albert! grali to na koncercie? jak tak, to już mi smutno.
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
DarkMoonlight 
Zespół RR!!!


Last.fm: evanescenek
Numer buta: 45
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1071
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-02-27, 14:25   

Bardzo lubię;) fajny wokal, powiem wam, że w podobnym czasie ukazały się dwie płyty: Ira - 9 i Ocean - Cztery. I kto wygrywa? Of course Ocean:D Bardzo bardzo dobry album, z mądrymi tekstami, przyjemnym dla ucha wokalem:) Także Ocean jak najbardziej pozytywnie u mnie wypada;)
_________________
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 14:44   

Ja znam ich tylko jedną płytę, a mianowicie "Niecierpliwi dostają mniej", którą słuchałem po jej wyjściu dość zawzięcie. Zespół ogólnie jest o wiele lepszy od Comy, chociaż da sie zrozumieć teksty, a niektóre są bardzo fajne. Muzyka bardzo miła i BARDZO przyjemna, idealna na okres wiosenno-letni haha ... moim ulubionym utworem z tego albumu był i jest w sumie kawałek "Prezent" ( http://www.youtube.com/watch?v=Bz9UDqmJQDA ), bardzo przebojowy i wpadający w ucho... świetny jest. Oni udowadniają że nie trzeba być wielce znanym i zachwalanym by grać dobrą muzykę w naszym kraju. Najnowszą płytę pewnie przesłucham ale nie teraz, nie mam nastroju na takie granie :D
 
 
edgeofthorns 
Administrator
The Great


Last.fm: hapysz
Numer buta: --
Ulubiony muzyk: Zakk Wylde
Wiek: 38
Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 4851
Skąd: że znowu!
Wysłany: 2010-02-27, 14:49   

Nieeee... jacyś tacy są... słabi. Taki Piaseczny prawie nu-metal mode.
Jakaś ściema. Słabe. Imho (ha! wykupiłem się tym ostatnim :DD ).
_________________

 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 14:55   

edgeofthorns napisał/a:
Nieeee... jacyś tacy są... słabi. Taki Piaseczny prawie nu-metal mode.
Jakaś ściema. Słabe. Imho (ha! wykupiłem się tym ostatnim :DD ).


Gdzie Ty masz tu nu metal? To jest zwykły rock... obok metalu to to nawet nie stało.
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-02-27, 15:03   

Nie podoba mi się :P jakieś takie czerstwe się to wydaje. Słucham tego Czas by krzyczeć, początek wydał mi się podobny do Would? AiC ale tylko przez sekundę :DD

Nie jestem taki, żeby oceniać zespół po wyglądzie (taaa hihi), ale no spójrzcie na nich :DD pierwszy z lewej mógłby grać w Happysadzie, drugi - nie zdziwiłbym się gdyby pracował na budowie, taki wujek Gienek, trzeci... przejdzie, polski nu-metalowiec, czwarty to jakiś... taki... przeprasza też go lubię ale... David Bowie :rotfl:
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2010-02-27, 15:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 15:07   

Wiesz Kaco nie wszyscy muszą wyglądać jak Greg Sage, bo gdybym musiał oceniać po wyglądzie Whipers i cały gatunek punk rocka to nie wypadłoby to owocnie. :oczy:
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-02-27, 15:13   

EY! Ty! :DD akurat gR3kk nie wygląda jak pancura :DD i większość w mein biblioteka też :DD tylko jak prącie kosmity. A Chino wygląda jak... jak żółw Franklin :P
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2010-02-27, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-02-27, 15:13   

semako napisał/a:
Albert! grali to na koncercie? jak tak, to już mi smutno.


Grali, grali - zawsze grali, nawet zanim to na płycie wyszło, ech... wszystko co mieli zagrac zagrali;) i dwa razy bis był i życzenia z tortem dla Grendy (z III LO - pawelszawelpawel będzie go znał)
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 15:18   

Cytat:
kosmity


Ufoluda :DD ...

kaco napisał/a:
akurat gR3kk nie wygląda jak pancura




Nieeeee no faktycznie nie wygląda jak pancur... wygląda jak uczestnik Konkursu Szopenowskiego :D
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-02-27, 15:20   

Tak wyglądają pancury:

ewentualnie tak

:rotfl:
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dominik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 15:26   

kaco napisał/a:
ewentualnie tak


:rotfl: :rotfl: okey
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100