• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przystanek Woodstock 2010
Autor Wiadomość
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-08-12, 09:31   

ach muszę sobie jeszcze raz zdjęcia przejrzeć wszystkie. aż sobie chyba zrobię albumik na FB. hihoooo. a przyjdą jeszcze zdjęcia Weroniki i Mariki :D wspaniale! :D
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
REKLAMA 
sasassa

Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Wysłany: 2010-08-13, 10:06   

 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 10:06   

dzię dobry! to był mój czwarty woodstock a zarazem najlepszy. cudowne wydarzenie, wspaniali ludzie, atmosfera genialna. mogłabym tak pisać jeszcze długo długo ale nie ma sensu. opiszę miej więcej same wydarzenia i to też bez zbędnego rozpisywania się bo finn z jogim dali zacne i sycące relacje. pociąg z wrocławia spóźnił się godzinę, był przepełniony, ludzie w nim rzygali upici i palili trawke ale mimo to udało mi i marice wepchać się do niego i stać przez około 2 h w tym ścisku, zaczepiane przez meneli i punków :) na miejscu zgarnęłyśmy finna i ruszyliśmy na pole woodstockowe. tam się zaczęło. nie potrafię już chronologicznie wszystkiego ułożyć. pamiętam że pierwszego wieczoru do późna w nocy zwiedzałam z albertem pole woodstokowe, potem dalej spożywałam trunki, potem śpiewałam z jogim hity lata (nin, radiohead, garbage) w samochodzie. to był bodajże czwartek. w kolejne dni po prostu czekałam kiedy zajdzie słońce i nastanie mroczna noc by pod jej osłoną grać na gitarze, drzeć morde. śpiewać, biegać po woodstocku i poznawać ludzi. warto też wspomnieć o naszych sąsiadach - niemcach, którzy wywiesili polską flagę z taką różnicą że na biało-czerwonym tle widniało godło niemieckiego landu - cesarskie orły. po za tym potrafili o 5 rano włączyć psychodeliczne jodłowanie na swoim sprzęcie grającym - a takowy posiadali i to z bardzo mocnymi głośnikami. pewnego popołudnia jeden niemiec ( Endrju :DD ) przyszedł do nas do obozu. próbowaliśmy dogadać sie po angielsku. daleko nam było od dobrego porozumienia za to Jogi znalazł z nim wspólny język i po jakimś czasie śpiewali razem Rammsteina . niemiec się rozkręcił aż zaczął napieprzać rękoma po ziemi jakby dostał drgawek. wkrótce trzeba było go wyprosić, bo zachowywał się prawie nieobliczalnie :D
poznałam też rzeźnię, a z rzeźnią pewnego wieczoru spotkaliśmy przy toy toiach dwie niemki z którymi bardzo miło rozmawiało się w języku bliżej nieokreślonym (mieszanka niemieckiego, angielskiego, włoskiego, polskiego). dostaliśmy zaproszenie żeby odwiedzić koln. może zrobie im kiedyś niespodziankę.
z finnem odwiedziliśmy przystanek jezus z którego nas wyproszono za posiadanie piwa. poziom nijakości i dupowatości przedsięwzięcia jakim jest PJ przekracza wszelkie granice. spotkaliśmy za to kleryka Pawła z którym poprowadziliśmy długą dyskusję. po jakimś czasie daliśmy mu spokój bo chłop zaciął się i nie szło ruszyć dalej.
byłam w sumie na czterech koncertach, planowałam być na co najmniej 7, ale na knuciu się skończyło. na koncertach gorąc, skwar, piasek i pył a w obozie piwko, wino, fajki, cień i gitara i wyborne towarzystwo. po co się gdziekolwiek ruszać :) Największe wrażenie zrobiła Armia. Potem Nigel Kennedy, Jelonek i OH.
ważnym punktem programu było BŁOOOTO. byłam pewna że nie pójdę się taplać. nawet nie dopuszczałam takiej myśli. stanęłam sobie, obserwowałam świetnie bawiących się rock roomowców. aż w końcu otrzymałam wizję i usłyszałam głos "pierdol to idź w błoto". i tak się stało. widząc i czując że błoto jest dobre, dołączyłam do brudnej rock roomowej braci i ... no. zdjęcia z błotka będą dziś wieczorem :DD
toi toie nie są takie straszne. ani krany. jest bezpiecznie - nie spotkałam się z żadnymi bójkami ani mordobiciami. pokojowy patrol czuwa!
asasaasasa! zdjęcia WIECZOREM !
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-08-13, 15:18   

Cytat:
do późna w nocy zwiedzałam z albertem pole woodstokowe

nazwałbym to raczej "snuciem się" tudzież... "nawiedzaniem" pola... dobrze że przed woodem nie oglądałem niczego o zombie, bo mógłbym Was przypadkiem rozkulać! z czystym sumieniem mogę Wam przyznać srebrny medal na ręcznikowym podium! (o innych stopniach podium nie mówmy) :D

Cytat:
potem śpiewałam z jogim hity lata (nin, radiohead, garbage) w samochodzie

hahah! świetnie było. 2:30 otwieram drzwi a tam Wera i Albert. Albert poszedł potem spać a Wera spać nie mogła, więc mówię: chodź do samochodu! usiedliśmy. i śpiewaliśmy. chyba było po 4tej jak się rozeszliśmy ;) szło faktycznie głównie NIN (z closer na czele) i rammstein... ajjajaj! wspaniała noc!

Cytat:
pewnego popołudnia jeden niemiec ( Endrju :DD ) przyszedł do nas do obozu. próbowaliśmy dogadać sie po angielsku. daleko nam było od dobrego porozumienia za to Jogi znalazł z nim wspólny język i po jakimś czasie śpiewali razem Rammsteina . niemiec się rozkręcił aż zaczął napieprzać rękoma po ziemi jakby dostał drgawek

Endriu był boski. po pierwsze rozjebał mnie angielskim... mówił cały czas "can You rammstein? can You coś tam?" i po pewnym czasie skapowałem się że mówi w połowie po niemiecku i nie chodziło mu o "możesz" a o "znasz" czy jakoś tak. więc i ja język zmodyfikowałem. poza tym Endriu przez kilka minut miał chuja na wierzchu (wyleciał mu :D ) był nakurwiony jak ręcznik, nazywał mnie Jezusem. I ZNALEŹLIŚMY WSPÓLNY JĘZYK! nie Rammsteina. śpiewaliśmy HELGE SCHNEIDERA - najlepszy kawałek HELGE:
http://www.youtube.com/watch?v=4tw8yPfxLWs
kocham ten kawałek!

Cytat:
BŁOOOTO

hahah! ale Ci nawrzucałem błota "tam gdzie nie wolno" hahahah! ale było super

Cytat:
ani krany

przy kranach działy się najciekawsze rzeczy przecież :D takiego stężenia półnagich lasek nie widziałem normalnie na realu jeszcze nigdy :lol: :lol: i snów rok na to czekać :emo: :emo: :emo:
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-13, 17:28   

a no tak, cały obóz niemców krzyczał do Ciebie - CZIZYSSS !!! CZIZYS KRAJST !!! !!
to było piękne.
prawda, prawda ile to można się naoglądać różności przy tych kranach hoho.
albo Finn pyta się Endrja czy zna kawałek "pussy". endrju na to "me!?! Im not pussy!" z wielkim oburzeniem w głosie :DD
po za tym bilans rzeczy zagubionych nie jest tragiczny. przynajmniej jak na mnie, bo co niektórym zwinięto komórke a nawet... namiot :D mi zginął eyeliner, kapelusz i ręcznik. nie, nie marika. marika jest w domu. taki niebieski ręcznik.
fajni byli też klerycy którzy przyszli w sobote wieczorem do naszego obozu. biedacy. wóda leje sie, ktoś rzyga winem, smród , bród , sodoma i gomora plus do tego NO I CHUUUUJ NO I CHUUUUJ z akompaniamentem gitary. lekka konsternacja, cień przestrachu na ich twarzach. ale dali rade! do końca siedzieli.
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-08-13, 18:46   

Cytat:
i ręcznik. nie, nie marika. marika jest w domu

bardzo mnie cieszy że Marika się nie zgubiła ;)

Cytat:
biedacy. wóda leje sie, ktoś rzyga winem, smród , bród , sodoma i gomora plus do tego NO I CHUUUUJ NO I CHUUUUJ z akompaniamentem gitary. lekka konsternacja, cień przestrachu na ich twarzach. ale dali rade! do końca siedzieli.

w zasadzie to nie mam pojęcia o co tam chodziło. ale wszyscy daliśmy radę. a najbardziej Marika z jej "KUUURWA! NIENAWIDZĘ JEZUSA!" (swoją drogą ma talent do przepędzania niechcianych gości - "piwo? jakim, kurwa prawem!?") :DD :DD :DD :DD
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-14, 20:43   

No to dajemy!
Najpierw Jogi tuż po przebraniu się w strój odświętny gotowy na podryw



szataniści podwórkowi

shitenia!
ostatnia noc. godzine później już sie zbierałam. pożegnalna focia z połową jogiego

miłoooooooość

POTWORY BŁOTNISTE Z GATUNKU ROCK ROOMOWATYCH





i ze dwie focisze z oficjalnego ogólnopolskiego 4 dniowego zjazdu moderatorów działu gotyk/darkwave/industrial w brzeźnicy.

_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Angie 
Dwulicowiec


Last.fm: angie185
Numer buta: 38
Ulubiony muzyk: Renkse/Kotamaki
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lut 2009
Posty: 3645
Skąd: Nałęczów
Wysłany: 2010-08-14, 23:05   

Ale Weronika to ładna dziewoja !
_________________
Practice safe sex - go fuck yourself.

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-08-15, 09:52   

Na pierwszym zdjęciu zjazdu moderatorów działu i'm hot cause i'm black; you hate me cause you're not/czarne suknie/eyelinery przypomina mi Darth Vadera :D Aaa Fnord! Jesteś podobny do mojego nauczyciela informatyki (byłego) :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2010-08-15, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-08-15, 10:15   

Cytat:
działu i'm hot cause i'm black; you hate me cause you're not/czarne suknie/eyelinery

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kaco kocham Cię! i to był ostatni woodstock bez Ciebie. wiem że to może nieuczciwe, ale wrzucam Cię w błoto za rok :D

Cytat:
przypomina mi Darth Vadera

dum dum dum tam taram tam taram!
http://www.youtube.com/watch?v=1gZ0x8AVaBI

Cytat:
Aaa Fnord! Jesteś podobny do...


tak w ogóle po zobaczeniu ostatniego zdjęcia pomyślałem sobie "tożto Bartosz Finn K." a rozwinięcie tego brzmi "Bartosz Finn Kaczmarski" :D

na ostatnim błotnym zdjęciu uwieczniono nasze zapasy! :D oj przegrałem 1:3, choć zadałem Finnowi większy damydż! :D
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-15, 10:39   

kaco napisał/a:
i'm hot cause i'm black; you hate me cause you're not/czarne suknie/eyelinery

kaco rozpierdalator :rotfl:
no i jogi ma racje. za rok Cie spijamy na woodzie i pozbawiamy cnoty! zbiorowo!
semako napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=1gZ0x8AVaBI

chciałabym mieć taką owczą armię która chodziłaby za mną siejąc grozę i zniszczenie!
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-08-15, 12:46   

Chciałbym pojechać na woodstock jako ochroniarz :P nie wiem jak to się nazywa "gwardia pokoju" :DD ? Ale bym lał po plerach hipsterów moją pałką teleskopową :DD Za rok będę na 100% bo będę miał więcej swobody sweethearts :DD

semako napisał/a:
dum dum dum tam taram tam taram!
http://www.youtube.com/watch?v=1gZ0x8AVaBI

HAHAHAHAHAHAH!
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Weronika 
sasassa


Last.fm: YamnikOvDarknes
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Lisa Gerrard
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 2102
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-15, 13:12   

nie gwardia pokoju tylko pokojowy patrol :D
_________________
The paparazzi follows me every day in my life
I am like Princess Diana except I am alive
 
 
 
Mogget 
Shape of Despair


Last.fm: bittersweet89
Numer buta: 42
Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: z chaosu
Wysłany: 2010-08-15, 13:46   

Gwardia pokoju to mi się z Potterem kojarzy o.O

kaco napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=1gZ0x8AVaBI

ciekawe gdzie schowały gwiezdne miecze, zło zła
_________________
Życie to syf. Każdy kawałek mógłby pasować do układanki, każde słowo mogłoby być miłe, a każde wydarzenie radosne, tyle że tak nie jest. Życie to syf. Ludzie ogólnie rzecz biorąc są do dupy.
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-08-15, 14:38   

Weronika napisał/a:
nie gwardia pokoju tylko pokojowy patrol

Aaaaa :DD Tak czy siak chodziłbym z pałką teleskopową z hatem w oczach i bił, bił, bił ]:-> Jeszcze gdybym miał paralizator oh my, oh my.

Mogget napisał/a:
Gwardia pokoju to mi się z Potterem kojarzy

:rotfl:
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-08-15, 14:50   

khorzon napisał/a:
Witam wszystkich, jak zapowiadałem znajdę was nawet w najczarniejszych czeluściach tego forum.. przekazuje wam linka do naszych zdjęć z woodstocku, niektóre zdjęcia miażdżą ]:-> Oby do kolejnego woodstocku :)


Witam Kubok - mam nadzieję że napiszesz coś więcej niż te 3 posty :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100