• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Rock Room - Forum fanów muzyki gitarowej Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze koncerty
Autor Wiadomość
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-07-18, 00:58   Najlepsze koncerty

Ostatnio gdzieś tam w temacie Gunsów chyba wywinęła się dyskusyjka o fajnym gig'u. Proponuję więc temat, w którym można zamieszczac linki z godnych uwagi wg was koncertów - niekoniecznie wielkich, stadionowych, także z małych klubików. Skoro ja zakładam temat to stawiam warunki :P Nie za dużo na raz - sami ostatnio przyznajecie że nie czytacie wszystkich postów, a co dopiero jak ktoś zarzuci na raz 20 linków i mam poświęcic godzinę na obejrzenie tego? ;) Tak do trzech maks powiedzmy.

Na początek przekrojowo przez wszystkie trzy amerykańskie Woodstocki:


Jimi Hendrix - Star Spangled Banner / Purple Haze (Woodstock 1969) - na pewno widział każdy, chyba największy manifest drugiej połowy XX wieku, jego "hymn" przeszedł do historii

Red Hot Chili Peppers - Give it Away (Woodstock 1994) - tu po prostu zajebiście wyglądają jako te żarówy :DD

Limp Bizkit - Break Stuff (Woodstock 1999) - ostatni Wood głównie przez tragiczną organizację. Impreza horrendalnie droga, przez co ludzie rozwalili płot i dalej już wchodzili za free. Podczas koncertu LB rozpalano ogniska, zgwałcono w tłumie kilka dziewczyn (czemu się nie dziwię widząc fragmenty 4:50 i 6:43 :DD ), demolowano też płyty z obudowy nagłośnienia (3:39) - fajnie wygląda ten Croud Surfing :DD W końcu odłączyli Durstowi mikrofon bo podjudzał tłum :P
 
 
 
REKLAMA 
Grundin Redshield

Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Wysłany: 2010-07-18, 01:32   

 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-07-18, 01:32   

Earanil napisał/a:
ostatni Wood głównie przez tragiczną organizację.

pewnie powrócą za kilka lat do Wood'a. W sumie z Polskiego można by zrobić taki.. wiele gwiazd by przyjechało na Woodstock do Polski.. ale Owsiak woli robić po swojemu :|

Earanil napisał/a:
zgwałcono w tłumie kilka dziewczyn (czemu się nie dziwię widząc fragmenty 4:50 i 6:43 :DD ),

Same się o to prosiły. Oglądałem też kawałek jakiejś piosenki Kid Rocka.. i też pełno piersi na wierzchu.. i dziwne ze gwałty., Heh.
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-07-18, 01:41   

Therion napisał/a:
pewnie powrócą za kilka lat do Wood'a. W sumie z Polskiego można by zrobić taki.. wiele gwiazd by przyjechało na Woodstock do Polski.. ale Owsiak woli robić po swojemu :|


W zeszłym roku był na naszym Woodzie Michael Lang - główny organizator wszystkich trzech amerykańskich. Był zachwycony, aż nie dowierzał, można było wyczuc nawet nutkę zazdrości, bo ten polski prawie żadnych wpadek organizacyjnych i pół miliona ludzi bezpiecznie się bawi. Planował zrobic Woodstock IV z okazji 40-lecia, ale nie zdążył.
 
 
 
Therion 
Grundin Redshield


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 5102
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-07-18, 01:43   

Earanil napisał/a:
Planował zrobic Woodstock IV z okazji 40-lecia, ale nie zdążył.

Pewnie będzie z okazji 50 lecia :)
_________________
"If It Bleeds, We Can Kill It"
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-07-23, 15:45   

Najlepsze koncerty ever ta?
bardzo dobry temat, dający duuużo możliwości do pisania. aż się dziwię że ma zaledwie 3 odpowiedzi!
Więc buduję sobie wehikuł czasu i przestrzeni i mogę lecieć w dowolne miejsce i dowolny czas ta? dobra! lecę!

pierwszym miejscem które bym odwiedził byłby przystanek woodstock roku pańskiego 1994. poszedłbym na koncert Nine inch nails ofkozzz. wszystko się tam psuło (samo bądź też z pomocą muzyków :DD ) cały zespół wytarzany w błocie, ekspresja pochłania kolejne instrumenty... wszystko jest brudne, wszystko lata w powietrzu... jest niesamowicie! przez połowę Wish Trent nie śpiewa bo jest zbyt zajęty rozwalaniem kolejnych gitar... są kawałki w których zamiast grać na klawiszach, muzycy po nich skaczą, walą w nie pięściami, wylewają na nie wodę - wszystkie trzaski słychać :D są kawałki gdzie Trent napierdala się mikrofonem po głowie i słuchać tylko głuche trzaski w głośnikach... jakbym to zobaczył na żywo to bym umarł!
closer
Happines in slavery
Wish


drugim koncertem na którym chciałemby być jest oczywiście Volkerball Rammsteina. oczywiście we Francji. o rany! poza tym wszystkim co można zobaczyć na każdym koncercie rammsteina, sam obiekt na którym odbywa się koncert dodaje niesamowitego klimatu. Są wybuchy! są fajerwerki! są miotacze ognia! jest WSZYSTKO co chciałbym zobaczyć i usłyszeć! o rany!
Reise, Reise!
Sonne
Du riechst so gut


Kilka eventów związanych z Radiohead:
- jakiś koncercik gdzieś kiedyś we Francji. Yorke i Greenwood. gitara i klawisze i cymbałki. i koniec świata. nic nie piszę - zobaczcie sami
i will
knives out
street spirit
- chciałbym siedzieć z Yorkiem w piwnicy jak grał ten kawałek - o rany!
Analyse
- chciałbym też siedzieć z nimi w czasie nagrywania Scotch Mista w sylwestra 2007/2008 to byłoby coś. ojjojoj!
Scotch Mist


chciałbym być na koncercie Pearl Jamu w Gdyni miesiąc temu! zaraz! przecież tam byłem! hahahhA! więc chcę jeszcze raz!

na pewno znajdą się jeszcze inne koncerty i wykonania które chciałbym na żywo widzieć! jak się już znajdą to się zjawię i napiszę :)
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-07-23, 16:21   

semako napisał/a:


pierwszym miejscem które bym odwiedził byłby przystanek woodstock roku pańskiego 1994. poszedłbym na koncert Nine inch nails ofkozzz.


To nie był przystanek woodstock, tylko woodstock...nie ma tak dobrze :P
_________________

 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-07-23, 16:24   

oj tam. ja się nie znam :P
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Jojek 
Pompuj rap dziwko !


Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1209
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-10-12, 18:40   

Najlepszy koncert to darmowy koncert: http://www.interia.tv/muz...309,0,1,1477561 (1:20) :D
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-10-14, 01:01   

Haha, ale bezczelni - kamerą się nie przejmują nawet :D Kamerzysta próbował ich nie uchwycic przybliżając na Roguca, ale na nic to :DD i jeszcze potem dumni przeszli obok, ała! :rotfl:
 
 
 
Natta 
mommy


Last.fm: nattem
Numer buta: 39
Ulubiony muzyk: Akerfeldt/vanGiersbergen
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 2927
Skąd: Kętrzyn/Gdańsk
Wysłany: 2010-10-14, 01:13   

słowem podsumowania: jaki tekściarz takie tło, jakie życie taki rap, jaka świnia taki schab!

jest wiele koncertów które nazwałabym najlepszymi, ale Earl pisał żeby nie przeładowywać postów i ma rację. Na początek zarzucę linkiem z wieczoru, w którym chciałabym uczestniczyć, gdybym tylko miała wehikuł czasu.

Koncert The Gathering z Paradiso w 2005 roku. Niesamowity i szczęśliwie uwieczniony na DVD. Perfekcja i piękno wokalu Anneke, jej uroda i urok osobisty - to wszystko było dane mi zobaczyć i usłyszeć na własne oczy i uszy, ale szkoda że nigdy nie zobaczę na żywo perfekcyjnej Anneke z perfekcyjnym TG.

http://www.youtube.com/watch?v=p3mjknq42Vk - mała próbka z koncertu - warto!
_________________


 
 
 
Earanil 
Stoner Boner


Last.fm: Earanil
Ulubiony muzyk: Layne Staley
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1682
Skąd: Biadki
Wysłany: 2010-10-14, 02:09   

Do twarzy jej w bieli :D
Bajeczny głos
 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-10-14, 08:20   

Rogucki śpiewa jak Vedder :rotfl:
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
 
 
 
Dymitr 
BANNED

Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2594
Skąd: Prosto z nieba !
Wysłany: 2010-10-14, 09:11   

kaco napisał/a:
Rogucki śpiewa jak Vedder :rotfl:


Kupicha też ;)
_________________

 
 
 
The Kaco


Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Greg Sage
Wiek: 25
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2352
Ostrzeżeń:
 2/4/7
Wysłany: 2010-10-14, 09:21   

No i Zakościelny też :DD
_________________
kaco321 > lvl up > kaco > lvl up > The kaco > lvl down :( > kaco > lvl up > The Kaco
Ostatnio zmieniony przez The Kaco 2010-10-14, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
semako 
SPOOOOOKY!


Last.fm: jogojog
Numer buta: 46
Ulubiony muzyk: Cash i Yorke
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5642
Skąd: planet earth
Wysłany: 2010-10-14, 11:27   

Kupicha rządzi ze swoim wykonaniem "last kiss" pochodzącej rzekomo z "ten". no ale koleś słuchał pearl jamu prawie całe życie! wie co mówi! a ta wrażliwość z jaką śpiewa... och i ach!
_________________
- ale ja jestem wyjątkowy!
- tak! jesteś wyjątkowo chujowy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

| | Darmowe fora | Reklama
Darmowa reklama, reklama za free, reklamy za darmo

Metal Top - 100